Inga Wójtowicz

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Warszawa
Kraków
Wołomin
Otwock
Legionowo
Grójec
Wieliczka
Bochnia
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem doktorem nauk biologicznych i oprócz mojej pracy naukowej, od ponad 10 lat zajmuję się udzielaniem korepetycji z biologii. Przygotowuję uczniów i studentów z kraju i zagranicy do różnych egzaminów z biologii ,  przede wszystkim do olimpiadmatury, w tym IB . Tworzę spersonalizowany kurs przygotowawczy Biologia Na Miarę oraz szkolne materiały do nauki biologii dla MEN na poziomie matury rozszerzonej. Jestem wymagającym korepetytorem, jednak podczas lekcji stawiam na to, żeby uczeń zrozumiał dane zagadnienie, a nie uczył się na pamięć. W związku z tym, że sama wiedza nie wystarczy, żeby dobrze zdać maturę, uczę w jaki sposób rozwiązywać zadania maturalne.
Zapraszam na bezpłatną konsultację na Skype, żebym mogła poznać Twoje oczekiwania i żebyś Ty mógł poznać mnie zanim rozpoczniemy przygotowania do matury.
Dr Inga Wójtowicz

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Inga Wójtowicz
ul. Lelewela 8/15
38-400 Krosno
NIP: 6842296470

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 12.2014
Université d'Auvergne
Doktor
Biologia
Kursy i szkolenia
06.2009
Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością
Doświadczenie
09.2008 - aktualnie
Korepetytor
03.2015 - aktualnie
Pracownik naukowy
06.2017 - aktualnie
Właściciel firmy edukacyjnej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Najlepsze lekcje biologii, ktore pomogly mi zrozumiec, a nie wykuc na pamiec material do matury z biologii, bez wychodzenia z domu. Dzieki temu, ze lekcje odbywaly sie w domu, o kazdej porze dnia i nocy i na kazdym wyjezdzie na wakacje moglam powtarzac material z Pania Inga. Polecam!

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Pani Ingo,
popularność chyba zablokowała możliwość wysyłania maila....

Tailored School Inga Wójtowicz

Dzień dobry,
Zablokowana jest możliwość wysyłanie do mnie maili?
Pozdrawiam
Inga

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Lekcje z Panią Ingą to najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałam! Indywidualne podejście do ucznia, profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i świetny kontakt z drugą osobą, to cechy które wyróżniają Panią Ingę spośród innych korepetytorów. Lekcje są zawsze rzetelnie przygotowane, a prezentacje pomagają zrozumieć i utrwalić materiał z biologii. Dziękuję Pani Ingo!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Pani Inga prowadzi zajęcia w przemiłej atmosferze i nauka z nią to sama przyjemność:) Posiada ogromną wiedzę i z pewnością potrafi solidnie przygotować do matury z biologii. Z każdych zajęć można coś wynieść i na pewno nie jest to stracony czas. Polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Świetne podejście do ucznia. Gorąco polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Najlepsze korepetycje ! Lekcje zawsze przeprowadzane są w miłej atmosferze. Pani zawsze się uśmiecha i bardzo dobrze tłumaczy. Dzięki tym korepetycjom wiele się nauczyłam i wszystko stało się zrozumiałe. Naprawdę warto ! Polecam ! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Ingą. Nigdy wcześniej nie próbowałam korepetycji przez Skype'a, ale jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie traci się czasu na dojazd. Pani Inga skutecznie wytłumaczyła mi wszystkie problematyczne dla mnie zagadnienia i nauczyła odpowiednio formułować odpowiedzi na maturze, co też jest bardzo ważne. Korepetycje zaczęłam zaledwie kilka miesięcy przed maturą, ale pomimo tego czułam się świetnie przygotowana!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2018

Lekcje z Panią Ingą to pierwsze lekcje online z jakich skorzystałam i nie żałuję. Nie traci się czasu na dojazdy, kontakt jest bardzo dobry. Co do samych lekcji to są bardzo przyjemne, ciekawie się słucha i rozmawia nie tylko na tematy typowo podręcznikowe, ale także szerszy zakres treści. Pani Inga ma ogromną wiedzę, którą potrafi świetnie przekazać nie wymagając nauki na pamięć, uczy radzenia sobie z trudnymi pytaniami. Tematy, z którymi miałam największy problem obecnie są dla mnie proste i zrozumiałe. Gorąco polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2018

Pani Inga przygotowala mnie świetnie do matury i bardzo jej za to dziękuję. Lekcje odbywałyśmy przez Skype i mimo początkowych oporów przed korepetycjami online, muszę przyznać, że takie lekcje są super wygodne i bez tracenia czasu na dojazdy. Pani Inga jest wymagająca, ale lekcje prowadzi w bardzo miłej atmosferze. Polecam! 10/10

avatar
Miśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2016

Pani Inga świetnie przygotowała mnie do matury z biologii, dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia medyczne. Lekcje mieliśmy przez Skypa, co było dla mnie bardzo wygodne. Pani Inga to osoba cierpliwa, posiada rozległą wiedzę biologiczną, potrafi w bardzo przystępny sposób przekazać nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia biologiczne. Polecam i dziękuję :)

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2012

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Ingą. Potrafi bardzo zawiłe tematy przedstawić w przystępny sposób. Posiada ogromną wiedzę ze wszystkich dziedzin biologii. Jest bardzo cierpliwa i zawsze rzetelnie podchodzi do lekcji. Mimo niesprzyjających zdarzeń losowych zawsze była gotowa by udzielać mi korepetycji. Podchodzi do ucznia indywidualnie, dostosowując metody edukacji do jego osoby. Dzięki Pani Indze rozszerzona matura z biologii nie była dla mnie problemem. Skończyłem pół godziny przed czasem, z bardzo dobrym wynikiem. Nie znajdziecie nikogo lepszego:)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2012

Również polecam! Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Pani Inga posiada ogromną wiedzę i potrafi zmotywować ucznia. Wspaniała i cierpliwa osoba. Bardzo dziękuję za udaną współpracę! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2011

Zdecydowanie polecam pania Inge :) Dzieki interesujacym prowadzeniu zajec i swietnej atmosferze zaliczylam egzamin z biologii za pierwszym razem, z bardzo dobrym wynikiem :) Pani Inga potrafi genialnie przekazac wiedze i zmotywowac do nauki. Jeszcze raz POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.