Anna Ludwiniak

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Gdynia
Radom
Słupsk
Pruszcz Gdański
Płock
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
łacina69 / 60 min

Anna Ludwiniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Oprócz lekcji na żywo od kilku lat moją specjalnością są lekcje online.

Dokładnie wiem jak je przeprowadzić, aby przyniosły efekt większy niż lekcje tradycyjne. 
Obejrzyj to video!
Tylko praktyczne treningi mówienia nastawione na życiowe umiejętności. Opinie uczestników moich treningów: Zaczelam mowic! Wystarczylo 1 spotkanie abym otworzyla sie na mowienie! - Kasia lat 28 z Wroclawia Zaskoczyło mnie to w jaki sposób zaczęłam podchodzić do nauki angielskiego.Jakiś czas temu nie potrafiłabym wykrztusić słowa w trakcie rozmowy, a teraz wydaje mi się to naturalne. Bardzo przyjazna atmosfera pełna życzliwości i zrozumienia.Zachwyca mnie umiejetność lektora, dopasowania się do poziomu ucznia.Twórczego naprowadzania, pokazania jak ten język jest prosty dla nas. Widać kompetencje i przygotowanie -Hanna

Sprawdź więcej opinii pod ogłoszeniemPrzestań się uczyć! Zacznij MÓWIĆ! To VIDEO zmieni Twój język, zobaczysz dlaczego jeszcze nie mówisz swobodnie na codzienne tematy.Zaczalem mowic! W koncu zrozumialem jak to dziala i dlaczego szkoly tak slabo nauczaja mowic. Lukasz
PRZESTAŃ SIĘ UCZYĆ, ZACZNIJ MÓWIĆ! Jest sposób na brak słów i paraliż w gardle! Zamiast uczyć sie latami, zacznij mówić już dziś. Odkryj tajemniczą mieszankę, która jest kluczem do Językowej Pewności Siebie: motywacja, emocjonalność, podstawy, kreatywność, predkość, zwinność, dokładność, bogactwo językowe, regularność, technologia, postępy i radość!
Znajdziesz abonament na swoją kieszeń. Do wyboru małe, średnie i duże abonamenty.

Ludzie, którzy zmagali się z angielskim latami, trenując tą filozofią i metodą  otwierają się w kilka godzin, lub nawet w kilkadziesiąt minut , odkrywają nowy świat, niewidziany wcześniej wymiar języka, świeże spojrzenie, nienauczane drogi na skróty, alternatywne techniki, sprytne metody przyspieszające mówienie, zaczynają się otwierać na siebie i widzą jak w oczach rośnie ich otwartość, postępy i wtedy pojawia się uśmiech na ich twarzy…I zaczynają mówić do siebie: Koniec ze wstydem i wykluczeniem, koniec z uciekaniem na widok obcokrajowca, dosyć tłumaczenia się.

Nadszedł czas Językowej Pewności Siebie! Czas na uruchomienie wszystkich Twoich godzin, nauki, uśpionych zasobów, umiejętności z innych dziedzin, w których jesteś dobry, przyszedł czas, aby rozkwitać!Filozofia GRANDE CAMBIO - (z włoskiego - Ogromna Zmiana) to nowe, inne ciekawe podejście do Twojej komunikacji.
Przestań się uczyć, zacznij mówić!Już teraz masz w sobie wszystko, aby rozwiązać życiowe wyzwania, sytuacje, spotkania z ludźmi gdzie chcesz się komunikować. TU i TERAZ!

Mów to co umiesz, nie mów tego co nie umiesz! Omijaj, upraszczaj, uogólniaj, opisuj!  Otwórz się na mówienie TU i TERAZ! Zacznij swój Trening Mówienia już w tym tygodniu! Tylko Mówienie to Mówienie.Milczenie to nie mówienie.Kserówki to nie mówienie.Myślenie to nie mówienie.Myśl na głos! Tylko mówienie to MÓWIENIE! WSZELKIMI środkami otworzysz się na mówienie! Czy znasz słówka czy nie znasz słówek - to jest drugorzędne …Obudź w sobie Instynkt Przetrwania! Choćby Cię żywcem zamurowali w budynku, to Ty się wydostajesz na zewnątrz! Z każdej sytuacji językowej JEST WYJŚCIE! Jesteś Językowym Komandosem do zadań specjalnych! Wstąp na ścieżkę wojownika!

Otwórz się na Ogromną Satysfakcję z Natychmiastowego Postępu!- – –Czy ktoś w REALNYM ŻYCIU, w pracy, w hotelu, czy na ulicy oczekuje od Ciebie rozwiązywania podchwytliwych (często pogmatwanych, rzadkich, często łatwych do wyrażenia w inny prosty sposób) zagadnień gramatycznych, czy raczej oczekuje, że poradzisz sobie w codziennych, życiowych, normalnych sytuacjach:- kup, zamień, oddaj bilet - poproś, podziękuj, odmów, zaproś - spytaj o czas, o km, o cenę, o liczbę, o zawartość - zaprezentuj, wynegocjuj, zapewnij kogoś o czymś - pochwal, przesuń termin, odwołaj, pogratuluj, zachęć - …Wejdź w świat filozofii Grande Cambio, gdzie wszystko co powiesz będzie wykorzystane na TWOJĄ KORZYŚĆ!

Dzięki temu otwierasz się, zaczynasz ufać swojej intuicji, wierzyć swojej logice, podejmować ryzyko, wychodzić ze swojej strefy komfortu, po prostu zaczynasz MÓWIĆ! :-) Nawet z prędkością 30 scenek na 5 minutZACZNIJ MÓWIĆ, PRZESTAŃ SIĘ UCZYĆ! Moje hasło brzmi: Bez względu na Twoje dotychczasowe doświadczenia i poziom możesz zacząć mówić NATYCHMIAST i czerpać satysfakcję z rozpoczęcia komunikacji.MOŻESZ MÓWIĆ NATYCHMIAST! Stoję na straży tego hasła i jestem gotowa udowodnić to każdemu (przy odpowiedniej motywacji i odrobinie otwartości). A ostatecznie udowodnisz to sobie sam lub sama słowami, które popłyną z Twoich ust! Tak, Chcę, umiem i mogę Tobie pomóc.
Bedę budowała z Tobą Twoje przekonania, otwartość, Twój kierunek, nowe nawyki, nowe podejście do siebie, do nauki, do komunikacji, do ludzi oraz nowe fundamenty, które dadzą Tobie rozpęd, abyś rozwinął skrzydła i poleciał wysoko w górę! 
Odkryj magię treningu mówienia. Ja osobiście lub moje znajome lektorki uczymy także języków: -angielski -hiszpański -francuski -rosyjski (możliwość wystawienia faktury)

Pozdrawiam zapraszam Anna Trenerka mówienia filozofii Grande Cambio® uczennica Bruno Bricardi - twórcy filozofii metody Grande Cambio®

PS. Jeśli chcesz poznać bliżej filozofię Grande Cambio® wpisz na youtube Bruno Bricardi

Dostępność

Poniedziałek04:00 - 24:00
Wtorek04:00 - 24:00
Środa04:00 - 24:00
Czwartek04:00 - 24:00
Piątek04:00 - 24:00
Sobota04:00 - 24:00
Niedziela04:00 - 24:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2016 - aktualnie
GRANDE CAMBIO®
Trenerka mówienia filozofii Grande Cambio® uczennica Bruno Bricardi - trenera rodziny premiera, tłumacza premiera i polityków oraz grona firm, twórcy Wyzwania od zera do mówienia w 100 godzin, autora praktycznych technik nauki i komunikacji.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2023

Bruno to swietny mowca, trener biznesu, jest tworczy, mysli, przewiduje, a jego techniki na plynne mowienie bardzo mi pomogly i nie tylko mi ale tez osobom w mojej rodziny, dziekuje, POZDRAWIAM, polecam, bo jednak co Grande Cambio to GRANDE CAMBIO! You make the difference.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Szkoła uczy nie tylko angielskiego, ale także pewności siebie! W naszej mentalności to jest bardzo ważne, często boimy się po prostu rozmawiać. Dzięki Grande Cambio po prostu mówisz, jeśli musisz, chcesz to mówisz, a nie myślisz co teraz i czy będzie dobrze - uwierz mi, że dzięki nauczycielom z tej szkoły angielski będzie czymś naturalnym w użytku, bezbolesnym i przyjemnym. Same lekcje są super energiczne, uczysz się i ładujesz baterie ;) Polecam z całego serducha!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Polecam! Wartosciowe lekcje, ktore pomogly mi otworzyc sie na mowienie, mowie od pierwszych zajec,

mowie nie tylko o pogodzie i o weekendzie ;) mam rozne role, sytuacje i rozne zyciowe zadania do rozwiazania i to bardzo mnie rozwija, ciesze sie bardzo z tych lekcji!

Anna Ludwiniak

Dziękuję Mario za Twoje słowa. Cieszę się, że z GRANDE CAMBIO® wciąż rozwijasz swój talent (develop talent). Różnorodność (diversity) zadań jest podstawą naszych treningów.
Życzę wszystkiego co najlepsze w dalszej podróży (journey) z angielskim!
"Nic nie tworzy przyszłości, tak jak marzenia" Victor Hugo
"Nothing creates the future, like dreams" Victor Hugo

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Polecam wszystkim, którzy pomimo znajomości języka wciąż boją się mówić. Zajęcia są praktyczne, dopasowane do potrzeb ucznia i prowadzone w luźnej, przyjaznej atmosferze. Bez stresu i szkolnej, nieprzydatnej wiedzy. Przyjemna nauka i dobry humor gwarantowany!

Anna Ludwiniak

Karolino, dziękuję bardzo za Twoje słowa, Twoje zaangażowanie (engagement) i pozytywną energię.
Dzięki Twojej ambicji (ambition) i radości (joy) na treningach robisz bardzo szybkie postępy (fast progress)!
Życzę Ci dalszych sukcesów w Twojej dietetycznej branży, niech moc GRANDE CAMBIO® będzie z Tobą! :)

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć" Napoleon Hill
"Only those who have a clearly defined goal and an irresistible desire to achieve it wins" Napoleon Hill

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Zaczynając lekcje języka angielskiego chciałam przede wszystkim pokonać swoją barierę w rozmowie i swobodnym posługiwaniu się tym językiem. Przez dłuższy czas nieużywania angielskiego zapomniałam także wielu słówek.
Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Natomiast styl prowadzenia jest dla mnie innowacyjny, inny od tych podręcznikowych lekcji. Bardzo dużo słówek, zdań, sytuacji, które przytafiają nam się w codziennym życiu. Istnieje także możliwość skupienia się na bardziej szczegółowych tematach w dziedzinie pracy, zdrowia, wakacji, hobby...
Czuję, że z tygodnia na tydzień jestem bardziej pewna w posługiwaniu się językiem angielskim i na pewno będę kontynowała zajęcia :)

Anna Ludwiniak

Congratulations Ola, dziękuję za opinię.
Studiujesz budownictwo (building engineering) i jesteś agentem nieruchomości (real estate agent). You already know a lot of English! You are very ambitious :). Lessons with you are a pleasure. I am so glad Grande Cambio philosophy has been so effective in your case! Top learners are top earners!
"Uwierz, że możesz, a już będziesz w połowie drogi" Theodore Roosevelt
"Believe you can, and you'll be halfway there" Theodore Roosevelt
Powodzenia!

avatar
Yana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Podczas szukania odpowiedniej osoby, do podszkolenia w mówieniu w języku angielskim, moja uwagę przykuł opis „BĘDZIESZ MÓWIĆ!” Poszłam za tym i nie pomyliłam się ani trochę. Lektorzy maja niesamowity dar do otwierania na mówienie. Jestem osoba, która zna język angielski, ale posiadam ogromna barierę jeśli chodzi o otwarcie się na mówienie. Jakaś wewnętrzna blokada wstydu nie pozwala mi mówić, pomimo tego, ze pomysły w głowie na odpowiedz pojawiają się od razu. Na szczęście lektorom na których trafiłam, nie straszne są żadne bariery. Potrafią przekonać i pomoc otworzyć się na rozmowę. BARDZO POLECAM ❤️

Anna Ludwiniak

Droga Yana, dziękuję bardzo za Twoją opinię, Twoje zaangażowanie, Twoją ambicję, Twoją kreatywność i wytrwałość!
Wspólnie pracujemy, aby odkryć co najlepiej otwiera Ciebie na mówienie. Mamy już pierwsze sukcesy, najchętniej mówisz o swoim życiu, it is very simple! Dodatkowo you're an expert on restaurant business! :-)
"Nic nie tworzy przyszłości tak jak marzenia" Victor Hugo "Nothing creates the future like dreams" Victor Hugo
Życzę sukcesów w dalszym tworzeniu przyszłości z GRANDE CAMBIO®! Good luck!

avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Polecam. Nauka ang możliwa o każdej porze dnia. Ponadtto fajne podejście do nauki języka. Podanie wiedzy w prosty sposób. Polecam...

Anna Ludwiniak

Tadeusz,
"An investment in knowledge pays the best interest"
(Inwestycja w wiedzę ma najwyższą stopę zwrotu)
~Benjamin Franklin
Dziękujemy za dobre słowa i cieszymy się, że angielski nie będzie już żadną przeszkodą w Twoich kolejnych sukcesach zawodowych.
Powodzenia!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Kiedy wyjechałam na wycieczkę z moją znajomą, Ania jest anglistką, i ona poszła wypożyczyć auto. Zastanawiałam się co ona powie, jakiej konstrukcji użyje. Jakie zdanie zbuduje i wtedy doznałam szoku, pełnego zaskoczenia, ona po prostu powiedziała Car please. To jest to czego potrzebuję, prostota i zwinność i kreatywność. Po prostu widzę, że można zacząć mówić bez potrzeby konstruowania wielu trudnych zdań. Można mówić krótkimi, prostymi zdaniami. Dla mnie bomba! Rewelacja! Polecam

Anna Ludwiniak

Dziękujemy za piękne słowa i przykład!
"You will never win if you never begin."
(Nigdy nie wygrasz, jeśli nigdy nie zaczniesz)
~Helen Rowland
Warto czasem po prostu posłuchać swojej intuicji i zacząć mówić to co przychodzi w pierwsze myśli do głowy.
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.
Powodzenia i odwagi!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2018

Rewelacja! Tego podświadomie szukałam, cieszę się, że ktoś zrozumiał moje potrzeby. Trening, już nie nauczanie, trening mówienia po angielsku. Intensywnie, sensownie, z radością. Nie skupiasz się na błędach, tylko mówisz, mówisz coraz więcej, coraz chętniej, coraz swobodniej, coraz lepiej. Bardzo dużo skorzystałam i polecam. Po takim kursie nie będzie sytuacji, jak w filmie "Ajlawju", gdy Adam (Cezary Pazura) jedzie do Londynu i mówi (cyt. z pamięci): "K... dwadzieścia lat się uczę i nadal nie mówię po angielsku". Ten kurs nie tylko pomoże ci swobodniej mówić po angielsku, pomoże ci również być bardziej pewnym siebie, swobodnym i radosnym w życiu.
Polecam!

Anna Ludwiniak

Cieszymy się bardzo, że nasza metoda sprawdza się tak doskonale!
"Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."
(Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę)
~Benjamin Franklin
Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w dalszym trenowaniu!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2018

Zaczęło się coś niespotykanego! Przez lata chowałem się z moim angielskim, była to moja pięta achillesowa i powód do wstydu co skrzętnie ukrywałem przed innymi. Ale w końcu potrzebowałem wyjść z kokona. Dzięki moim nowym nauczycielom to zaczęło się zmieniać. Widzę w jakiej byłem chorej sytuacji, a teraz mój angielski odżywa, jak feniks z popiołów powstaje i wznosi się do lotów! Zaczynam mówić ;-) Mam odpowiedzi na różne sytuacje, umiem załatwiać scenki w hotelu, w sklepie, na ulicy, w restauracji ... umiem wynająć samochód, umiem naprawić samochód po angielsku, umiem założyć wypożyczalnię narzędzi po angielsku i co więcej w końcu wykorzystuję angielski do tego co mi było w życiu potrzebne !

Jan

Anna Ludwiniak

Bardzo nam miło słysząc te słowa!
"It always seems impossible until it's done."
(Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione)
~Nelson Mandela
O to chodziło, żebyś wreszcie mógł używać "narzędzia", które jest w zasięgu twoich rąk...używać do tego czego potrzebujesz.
Dziękujemy za opinię!
Życzymy powodzenia w dalszej podróży z angielskim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.