Anna Ludwiniak

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Gdynia
Radom
Słupsk
Pruszcz Gdański
Płock
Sopot

Anna Ludwiniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Anna Ludwiniak

O mnie

Zacznij mówić! Już dosyć nauki!https://www.youtube.com/watch?v=grAuGQc6 H-MZobacz jak możesz zacząć rozmawiać natychmiast. Wykorzystaj praktyki najlepszych trenerów w Polsce.Przejdź do działania - zostaw kserówki, testy i rozwiązywanie nieżyciowych ćwiczeń.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2016 - aktualnie
GRANDE CAMBIO®
Trenerka mówienia filozofii Grande Cambio® uczennica Bruno Bricardi - trenera rodziny premiera, tłumacza premiera i polityków oraz grona firm, twórcy Wyzwania od zera do mówienia w 100 godzin, autora praktycznych technik nauki i komunikacji.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2023

Bruno to swietny mowca, trener biznesu, jest tworczy, mysli, przewiduje, a jego techniki na plynne mowienie bardzo mi pomogly i nie tylko mi ale tez osobom w mojej rodziny, dziekuje, POZDRAWIAM, polecam, bo jednak co Grande Cambio to GRANDE CAMBIO! You make the difference.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Szkoła uczy nie tylko angielskiego, ale także pewności siebie! W naszej mentalności to jest bardzo ważne, często boimy się po prostu rozmawiać. Dzięki Grande Cambio po prostu mówisz, jeśli musisz, chcesz to mówisz, a nie myślisz co teraz i czy będzie dobrze - uwierz mi, że dzięki nauczycielom z tej szkoły angielski będzie czymś naturalnym w użytku, bezbolesnym i przyjemnym. Same lekcje są super energiczne, uczysz się i ładujesz baterie ;) Polecam z całego serducha!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Polecam! Wartosciowe lekcje, ktore pomogly mi otworzyc sie na mowienie, mowie od pierwszych zajec,

mowie nie tylko o pogodzie i o weekendzie ;) mam rozne role, sytuacje i rozne zyciowe zadania do rozwiazania i to bardzo mnie rozwija, ciesze sie bardzo z tych lekcji!

Anna Ludwiniak

Dziękuję Mario za Twoje słowa. Cieszę się, że z GRANDE CAMBIO® wciąż rozwijasz swój talent (develop talent). Różnorodność (diversity) zadań jest podstawą naszych treningów.
Życzę wszystkiego co najlepsze w dalszej podróży (journey) z angielskim!
"Nic nie tworzy przyszłości, tak jak marzenia" Victor Hugo
"Nothing creates the future, like dreams" Victor Hugo

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Polecam wszystkim, którzy pomimo znajomości języka wciąż boją się mówić. Zajęcia są praktyczne, dopasowane do potrzeb ucznia i prowadzone w luźnej, przyjaznej atmosferze. Bez stresu i szkolnej, nieprzydatnej wiedzy. Przyjemna nauka i dobry humor gwarantowany!

Anna Ludwiniak

Karolino, dziękuję bardzo za Twoje słowa, Twoje zaangażowanie (engagement) i pozytywną energię.
Dzięki Twojej ambicji (ambition) i radości (joy) na treningach robisz bardzo szybkie postępy (fast progress)!
Życzę Ci dalszych sukcesów w Twojej dietetycznej branży, niech moc GRANDE CAMBIO® będzie z Tobą! :)

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć" Napoleon Hill
"Only those who have a clearly defined goal and an irresistible desire to achieve it wins" Napoleon Hill

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Zaczynając lekcje języka angielskiego chciałam przede wszystkim pokonać swoją barierę w rozmowie i swobodnym posługiwaniu się tym językiem. Przez dłuższy czas nieużywania angielskiego zapomniałam także wielu słówek.
Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Natomiast styl prowadzenia jest dla mnie innowacyjny, inny od tych podręcznikowych lekcji. Bardzo dużo słówek, zdań, sytuacji, które przytafiają nam się w codziennym życiu. Istnieje także możliwość skupienia się na bardziej szczegółowych tematach w dziedzinie pracy, zdrowia, wakacji, hobby...
Czuję, że z tygodnia na tydzień jestem bardziej pewna w posługiwaniu się językiem angielskim i na pewno będę kontynowała zajęcia :)

Anna Ludwiniak

Congratulations Ola, dziękuję za opinię.
Studiujesz budownictwo (building engineering) i jesteś agentem nieruchomości (real estate agent). You already know a lot of English! You are very ambitious :). Lessons with you are a pleasure. I am so glad Grande Cambio philosophy has been so effective in your case! Top learners are top earners!
"Uwierz, że możesz, a już będziesz w połowie drogi" Theodore Roosevelt
"Believe you can, and you'll be halfway there" Theodore Roosevelt
Powodzenia!

avatar
Yana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Podczas szukania odpowiedniej osoby, do podszkolenia w mówieniu w języku angielskim, moja uwagę przykuł opis „BĘDZIESZ MÓWIĆ!” Poszłam za tym i nie pomyliłam się ani trochę. Lektorzy maja niesamowity dar do otwierania na mówienie. Jestem osoba, która zna język angielski, ale posiadam ogromna barierę jeśli chodzi o otwarcie się na mówienie. Jakaś wewnętrzna blokada wstydu nie pozwala mi mówić, pomimo tego, ze pomysły w głowie na odpowiedz pojawiają się od razu. Na szczęście lektorom na których trafiłam, nie straszne są żadne bariery. Potrafią przekonać i pomoc otworzyć się na rozmowę. BARDZO POLECAM ❤️

Anna Ludwiniak

Droga Yana, dziękuję bardzo za Twoją opinię, Twoje zaangażowanie, Twoją ambicję, Twoją kreatywność i wytrwałość!
Wspólnie pracujemy, aby odkryć co najlepiej otwiera Ciebie na mówienie. Mamy już pierwsze sukcesy, najchętniej mówisz o swoim życiu, it is very simple! Dodatkowo you're an expert on restaurant business! :-)
"Nic nie tworzy przyszłości tak jak marzenia" Victor Hugo "Nothing creates the future like dreams" Victor Hugo
Życzę sukcesów w dalszym tworzeniu przyszłości z GRANDE CAMBIO®! Good luck!

avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Polecam. Nauka ang możliwa o każdej porze dnia. Ponadtto fajne podejście do nauki języka. Podanie wiedzy w prosty sposób. Polecam...

Anna Ludwiniak

Tadeusz,
"An investment in knowledge pays the best interest"
(Inwestycja w wiedzę ma najwyższą stopę zwrotu)
~Benjamin Franklin
Dziękujemy za dobre słowa i cieszymy się, że angielski nie będzie już żadną przeszkodą w Twoich kolejnych sukcesach zawodowych.
Powodzenia!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Kiedy wyjechałam na wycieczkę z moją znajomą, Ania jest anglistką, i ona poszła wypożyczyć auto. Zastanawiałam się co ona powie, jakiej konstrukcji użyje. Jakie zdanie zbuduje i wtedy doznałam szoku, pełnego zaskoczenia, ona po prostu powiedziała Car please. To jest to czego potrzebuję, prostota i zwinność i kreatywność. Po prostu widzę, że można zacząć mówić bez potrzeby konstruowania wielu trudnych zdań. Można mówić krótkimi, prostymi zdaniami. Dla mnie bomba! Rewelacja! Polecam

Anna Ludwiniak

Dziękujemy za piękne słowa i przykład!
"You will never win if you never begin."
(Nigdy nie wygrasz, jeśli nigdy nie zaczniesz)
~Helen Rowland
Warto czasem po prostu posłuchać swojej intuicji i zacząć mówić to co przychodzi w pierwsze myśli do głowy.
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.
Powodzenia i odwagi!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2018

Rewelacja! Tego podświadomie szukałam, cieszę się, że ktoś zrozumiał moje potrzeby. Trening, już nie nauczanie, trening mówienia po angielsku. Intensywnie, sensownie, z radością. Nie skupiasz się na błędach, tylko mówisz, mówisz coraz więcej, coraz chętniej, coraz swobodniej, coraz lepiej. Bardzo dużo skorzystałam i polecam. Po takim kursie nie będzie sytuacji, jak w filmie "Ajlawju", gdy Adam (Cezary Pazura) jedzie do Londynu i mówi (cyt. z pamięci): "K... dwadzieścia lat się uczę i nadal nie mówię po angielsku". Ten kurs nie tylko pomoże ci swobodniej mówić po angielsku, pomoże ci również być bardziej pewnym siebie, swobodnym i radosnym w życiu.
Polecam!

Anna Ludwiniak

Cieszymy się bardzo, że nasza metoda sprawdza się tak doskonale!
"Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."
(Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę)
~Benjamin Franklin
Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w dalszym trenowaniu!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2018

Zaczęło się coś niespotykanego! Przez lata chowałem się z moim angielskim, była to moja pięta achillesowa i powód do wstydu co skrzętnie ukrywałem przed innymi. Ale w końcu potrzebowałem wyjść z kokona. Dzięki moim nowym nauczycielom to zaczęło się zmieniać. Widzę w jakiej byłem chorej sytuacji, a teraz mój angielski odżywa, jak feniks z popiołów powstaje i wznosi się do lotów! Zaczynam mówić ;-) Mam odpowiedzi na różne sytuacje, umiem załatwiać scenki w hotelu, w sklepie, na ulicy, w restauracji ... umiem wynająć samochód, umiem naprawić samochód po angielsku, umiem założyć wypożyczalnię narzędzi po angielsku i co więcej w końcu wykorzystuję angielski do tego co mi było w życiu potrzebne !

Jan

Anna Ludwiniak

Bardzo nam miło słysząc te słowa!
"It always seems impossible until it's done."
(Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione)
~Nelson Mandela
O to chodziło, żebyś wreszcie mógł używać "narzędzia", które jest w zasięgu twoich rąk...używać do tego czego potrzebujesz.
Dziękujemy za opinię!
Życzymy powodzenia w dalszej podróży z angielskim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.