Anna Ludwiniak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Gdynia
Radom
Słupsk
Pruszcz Gdański
Płock
Sopot

Anna Ludwiniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Anna Ludwiniak

O mnie

Zacznij mówić! Już dosyć nauki!https://www.youtube.com/watch?v=grAuGQc6 H-MZobacz jak możesz zacząć rozmawiać natychmiast. Wykorzystaj praktyki najlepszych trenerów w Polsce.Przejdź do działania - zostaw kserówki, testy i rozwiązywanie nieżyciowych ćwiczeń.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2016 - aktualnie
GRANDE CAMBIO®
Trenerka mówienia filozofii Grande Cambio® uczennica Bruno Bricardi - trenera rodziny premiera, tłumacza premiera i polityków oraz grona firm, twórcy Wyzwania od zera do mówienia w 100 godzin, autora praktycznych technik nauki i komunikacji.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Polecam. Nauka ang możliwa o każdej porze dnia. Ponadtto fajne podejście do nauki języka. Podanie wiedzy w prosty sposób. Polecam...

Anna Ludwiniak

Tadeusz,
"An investment in knowledge pays the best interest"
(Inwestycja w wiedzę ma najwyższą stopę zwrotu)
~Benjamin Franklin
Dziękujemy za dobre słowa i cieszymy się, że angielski nie będzie już żadną przeszkodą w Twoich kolejnych sukcesach zawodowych.
Powodzenia!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Kiedy wyjechałam na wycieczkę z moją znajomą, Ania jest anglistką, i ona poszła wypożyczyć auto. Zastanawiałam się co ona powie, jakiej konstrukcji użyje. Jakie zdanie zbuduje i wtedy doznałam szoku, pełnego zaskoczenia, ona po prostu powiedziała Car please. To jest to czego potrzebuję, prostota i zwinność i kreatywność. Po prostu widzę, że można zacząć mówić bez potrzeby konstruowania wielu trudnych zdań. Można mówić krótkimi, prostymi zdaniami. Dla mnie bomba! Rewelacja! Polecam

Anna Ludwiniak

Dziękujemy za piękne słowa i przykład!
"You will never win if you never begin."
(Nigdy nie wygrasz, jeśli nigdy nie zaczniesz)
~Helen Rowland
Warto czasem po prostu posłuchać swojej intuicji i zacząć mówić to co przychodzi w pierwsze myśli do głowy.
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.
Powodzenia i odwagi!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2018

Rewelacja! Tego podświadomie szukałam, cieszę się, że ktoś zrozumiał moje potrzeby. Trening, już nie nauczanie, trening mówienia po angielsku. Intensywnie, sensownie, z radością. Nie skupiasz się na błędach, tylko mówisz, mówisz coraz więcej, coraz chętniej, coraz swobodniej, coraz lepiej. Bardzo dużo skorzystałam i polecam. Po takim kursie nie będzie sytuacji, jak w filmie "Ajlawju", gdy Adam (Cezary Pazura) jedzie do Londynu i mówi (cyt. z pamięci): "K... dwadzieścia lat się uczę i nadal nie mówię po angielsku". Ten kurs nie tylko pomoże ci swobodniej mówić po angielsku, pomoże ci również być bardziej pewnym siebie, swobodnym i radosnym w życiu.
Polecam!

Anna Ludwiniak

Cieszymy się bardzo, że nasza metoda sprawdza się tak doskonale!
"Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."
(Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę)
~Benjamin Franklin
Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w dalszym trenowaniu!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2018

Zaczęło się coś niespotykanego! Przez lata chowałem się z moim angielskim, była to moja pięta achillesowa i powód do wstydu co skrzętnie ukrywałem przed innymi. Ale w końcu potrzebowałem wyjść z kokona. Dzięki moim nowym nauczycielom to zaczęło się zmieniać. Widzę w jakiej byłem chorej sytuacji, a teraz mój angielski odżywa, jak feniks z popiołów powstaje i wznosi się do lotów! Zaczynam mówić ;-) Mam odpowiedzi na różne sytuacje, umiem załatwiać scenki w hotelu, w sklepie, na ulicy, w restauracji ... umiem wynająć samochód, umiem naprawić samochód po angielsku, umiem założyć wypożyczalnię narzędzi po angielsku i co więcej w końcu wykorzystuję angielski do tego co mi było w życiu potrzebne !

Jan

Anna Ludwiniak

Bardzo nam miło słysząc te słowa!
"It always seems impossible until it's done."
(Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione)
~Nelson Mandela
O to chodziło, żebyś wreszcie mógł używać "narzędzia", które jest w zasięgu twoich rąk...używać do tego czego potrzebujesz.
Dziękujemy za opinię!
Życzymy powodzenia w dalszej podróży z angielskim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.