Anna Ludwiniak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Gdynia
Radom
Słupsk
Pruszcz Gdański
Płock
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

NATYCHMIASTowe Otwarcie na Mówienie! Gwarancja Mówienia. Będziesz mówić. Po prostu. Trening Mówienia po angielsku i NATYCHMIAST zaczynasz mówić. 

Oprócz lekcji na żywo od kilku lat moją specjalnością są lekcje online.
Dokładanie wiem jak je przeprowadzać, aby przyniołsy efekt większy niż tradycyjne lekcje.

To video pokazuje jak mówić od razu! Już od 200 zł/mc

Zobacz jak możesz zacząć rozmawiać natychmiast. Wykorzystaj praktyki najlepszych trenerów w Polsce. 

Przejdź do działania - zostaw kserówki, testy i rozwiązywanie nieżyciowych ćwiczeń.

Czy ktoś w życiu, na ulicy, w biurze, każe Ci rozwiązywać testy wielokrotnego wyboru z gramatyki?

 

W angielskim potrzebujesz poradzić sobie w prostych, życiowych, codziennych sytuacjach oraz w kilku nietypowych.

 

Potrzebujesz tego, co jest kluczowe : otwartość, pewność siebie, przekonanie, że sobie poradzisz bez względu na to czy wiesz czy nie wiesz, znasz czy nie znasz, pamiętasz czy nie pamiętasz słówka.

 

Zawsze sobie poradzę, bo umiem współpracować z rozmówcą, bo umiem stosować dobre techniki kreatywne. Techniki, które pomogą mi się dogadać, przekazać to, co jest ważne, nazwać to, co jest kluczowe i wtedy się dzieje!

 

 

Jeśli szukasz treningu językowego opartego na korzyściach życiowych to dobrze trafiłeś!

 

Uwaga!
Poproszę do kontaktu używać tylko smsa, telefonu.
Tutaj poczta już jest pełna.

"Mów to, co umiesz. Nie mów tego, co nie umiesz."

Znasz już przecież tyle słów! Znasz już tysiące słów angielskich: prezydent, pilot, hotel, taxi, bank, meeting, deadlines, computer, skaner, robot, mikser, hot dog, hamburger, transport, communication, shock, panic, skandal, problem, help - to już wszystko znasz i możesz tego używać .

 

Zacznij od tego, co proste, aby się rozpędzić.

Zacznij od tego, co łatwe - dasz satysfakcję swojemu umysłowi. Twój umysł będzie się cieszył, będzie zadowolony i w końcu będzie chciał z przyjemnością wracać do angielskiego.

Będziesz chciał używać tego języka. Będziesz chciał szukać możliwości, gdzie możesz go ćwiczyć. Będziesz chciał się również uczyć w mądry, inteligentny sposób przy wspomaganiu oprogramowaniem w twoim telefonie, które będzie zawsze pamiętać: co, kiedy i jak dużo czego masz powtórzyć, to jest dla ciebie trudne, tego powtórzyć masz więcej, to jest dla ciebie łatwe, tego powtórzyć masz mniej. Współczesna nauka jest efektywna dzięki wspomaganiu przez oprogramowanie. To oprogramowanie jest używane przez ponad 100 szkół w Polsce warto się z tym zaznajomić, zobaczyć jaką przewagę daje dosłownie 90 sekund powtórek dziennie może doprowadzić cię do kolejnych 700 słów nauczonych rocznie. Pamiętaj również o tym, że jeśli w ogóle nie używasz języka, to prawie też tyle samo słówek zapominasz z tych, które się już wcześniej nauczyłeś, bo około 60 słów zapominasz na miesiąc, jeśli nic nie robisz ze swoim angielskim.

 

Jeśli nie używasz w ogóle angielskiego to znaczy, że  nadszedł czas, aby zacząć używać angielskiego. Nie tylko się go uczyć, gdyż uczeń może się zapchać materiałem, być sfrustrowany, może się zablokować i wykończyć, a jeśli zaczniesz używać angielskiego, otwierać się wchodzić w interakcję, będziesz oliwić swoją językową maszynę, wtedy możesz się rozpędzić, zyskać satysfakcję, entuzjazm i motywację.

Już teraz chwyć za telefon i umów się na rozmowę.

Filozofia GRANDE CAMBIO - (z włoskiego - Ogromna Zmiana)to nowe, inne ciekawe podejście do Twojej komunikacji.

Przestań się uczyć, zacznij mówić!
Już teraz masz w sobie wszystko, aby rozwiązać życiowe wyzwania, sytuacje, spotkania z ludźmi gdzie chcesz się komunikować. 
Możesz zacząć mówić po angielsku TU i TERAZ! president, mechanic, system, plan, complex, offer, last minute, all inclusive, hotel, taxi, sushi, mango …już teraz jako Polak znasz dosłownie TYSIĄCE angielskich słów!
Odkryj je! Zacznij używać!
Mów to co umiesz, nie mów tego co nie umiesz! Omijaj, upraszczaj, uogólniaj, opisuj! 
Nie pamiętasz słowa np. drukarka - powiedz Office Paper Machine!
Dopiero po tym jak się otworzysz z tym co masz i dasz, możesz się douczyć czegoś więcej. Doucz się, że Drukarka to Printer, ale pamiętaj też Office Paper Machine (jeśli zapomnisz na chwilę Printer ;)
Poznaj nieszkolne strategie i sprytne techniki na szybkie mówienie i szybką naukę!
Otwórz się na mówienie TU i TERAZ!
Zacznij swój Trening Mówienia już w tym tygodniu!

Tylko Mówienie to Mówienie.Milczenie to nie mówienie.Kserówki to nie mówienie.Myślenie to nie mówienie.Myśl na głos!
Tylko mówienie to MÓWIENIE!
WSZELKIMI środkami otworzysz się na mówienie! Czy znasz słówka czy nie znasz słówek - to jest drugorzędne…Obudź w sobie Instynkt Przetrwania! Choćby Cię żywcem zamurowali w budynku, to Ty się wydostajesz na zewnątrz!
Z każdej sytuacji językowej JEST WYJŚCIE! Jesteś Językowym Komandosem do zadań specjalnych! Wstąp na ścieżkę wojownika! Ciesz się swoim angielskim i swoim życiem! Otwórz się na Ogromną Satysfakcję z Natychmiastowego Postępu!

 

Zobacz jak to działa w praktyce na Tobie. Zobacz jak możesz zacząć rozmawiać po prostu. Po kilku minutach. Nie musisz się tyle uczyć gramatyki. Gramatyka była, jest i będzie, jest wszędzie. Jest w każdym zdaniu i w każdym słowie, jest jak powietrze, więc nie musisz się dodatkowo uczyć oddychać. Wystarczy, że będziesz się ruszał, będziesz się poruszał i zobaczysz, że gramatyka się również sama ustawi. Szczególnie jak będziesz robił ćwiczenia na fundamenty, czyli gramatyczne, gdzie skupiamy się na formie i 100% dokładności, a później na 100% płynności, a później na 100% satysfakcji.

Nie tylko myśl po angielsku, ale oddychaj po angielsku. Zobacz na czym polega latanie po angielsku.
Odkryj magię treningu mówienia.

Ja osobiście lub moje znajome lektorki uczymy także języków:

-włoski
-hiszpański
-francuski
-rosyjski

Pozdrawiam zapraszam Ania

Trenerka mówienia filozofii Grande Cambio® uczennica Bruno Bricardi -twórcy filozofii metody Grande Cambio®

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2016 - aktualnie
GRANDE CAMBIO®
Trenerka mówienia filozofii Grande Cambio® uczennica Bruno Bricardi - trenera rodziny premiera, tłumacza premiera i polityków oraz grona firm, twórcy Wyzwania od zera do mówienia w 100 godzin, autora praktycznych technik nauki i komunikacji.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2023

Bruno to swietny mowca, trener biznesu, jest tworczy, mysli, przewiduje, a jego techniki na plynne mowienie bardzo mi pomogly i nie tylko mi ale tez osobom w mojej rodziny, dziekuje, POZDRAWIAM, polecam, bo jednak co Grande Cambio to GRANDE CAMBIO! You make the difference.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Szkoła uczy nie tylko angielskiego, ale także pewności siebie! W naszej mentalności to jest bardzo ważne, często boimy się po prostu rozmawiać. Dzięki Grande Cambio po prostu mówisz, jeśli musisz, chcesz to mówisz, a nie myślisz co teraz i czy będzie dobrze - uwierz mi, że dzięki nauczycielom z tej szkoły angielski będzie czymś naturalnym w użytku, bezbolesnym i przyjemnym. Same lekcje są super energiczne, uczysz się i ładujesz baterie ;) Polecam z całego serducha!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Polecam! Wartosciowe lekcje, ktore pomogly mi otworzyc sie na mowienie, mowie od pierwszych zajec,

mowie nie tylko o pogodzie i o weekendzie ;) mam rozne role, sytuacje i rozne zyciowe zadania do rozwiazania i to bardzo mnie rozwija, ciesze sie bardzo z tych lekcji!

Anna Ludwiniak

Dziękuję Mario za Twoje słowa. Cieszę się, że z GRANDE CAMBIO® wciąż rozwijasz swój talent (develop talent). Różnorodność (diversity) zadań jest podstawą naszych treningów.
Życzę wszystkiego co najlepsze w dalszej podróży (journey) z angielskim!
"Nic nie tworzy przyszłości, tak jak marzenia" Victor Hugo
"Nothing creates the future, like dreams" Victor Hugo

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Polecam wszystkim, którzy pomimo znajomości języka wciąż boją się mówić. Zajęcia są praktyczne, dopasowane do potrzeb ucznia i prowadzone w luźnej, przyjaznej atmosferze. Bez stresu i szkolnej, nieprzydatnej wiedzy. Przyjemna nauka i dobry humor gwarantowany!

Anna Ludwiniak

Karolino, dziękuję bardzo za Twoje słowa, Twoje zaangażowanie (engagement) i pozytywną energię.
Dzięki Twojej ambicji (ambition) i radości (joy) na treningach robisz bardzo szybkie postępy (fast progress)!
Życzę Ci dalszych sukcesów w Twojej dietetycznej branży, niech moc GRANDE CAMBIO® będzie z Tobą! :)

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć" Napoleon Hill
"Only those who have a clearly defined goal and an irresistible desire to achieve it wins" Napoleon Hill

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Zaczynając lekcje języka angielskiego chciałam przede wszystkim pokonać swoją barierę w rozmowie i swobodnym posługiwaniu się tym językiem. Przez dłuższy czas nieużywania angielskiego zapomniałam także wielu słówek.
Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Natomiast styl prowadzenia jest dla mnie innowacyjny, inny od tych podręcznikowych lekcji. Bardzo dużo słówek, zdań, sytuacji, które przytafiają nam się w codziennym życiu. Istnieje także możliwość skupienia się na bardziej szczegółowych tematach w dziedzinie pracy, zdrowia, wakacji, hobby...
Czuję, że z tygodnia na tydzień jestem bardziej pewna w posługiwaniu się językiem angielskim i na pewno będę kontynowała zajęcia :)

Anna Ludwiniak

Congratulations Ola, dziękuję za opinię.
Studiujesz budownictwo (building engineering) i jesteś agentem nieruchomości (real estate agent). You already know a lot of English! You are very ambitious :). Lessons with you are a pleasure. I am so glad Grande Cambio philosophy has been so effective in your case! Top learners are top earners!
"Uwierz, że możesz, a już będziesz w połowie drogi" Theodore Roosevelt
"Believe you can, and you'll be halfway there" Theodore Roosevelt
Powodzenia!

avatar
Yana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Podczas szukania odpowiedniej osoby, do podszkolenia w mówieniu w języku angielskim, moja uwagę przykuł opis „BĘDZIESZ MÓWIĆ!” Poszłam za tym i nie pomyliłam się ani trochę. Lektorzy maja niesamowity dar do otwierania na mówienie. Jestem osoba, która zna język angielski, ale posiadam ogromna barierę jeśli chodzi o otwarcie się na mówienie. Jakaś wewnętrzna blokada wstydu nie pozwala mi mówić, pomimo tego, ze pomysły w głowie na odpowiedz pojawiają się od razu. Na szczęście lektorom na których trafiłam, nie straszne są żadne bariery. Potrafią przekonać i pomoc otworzyć się na rozmowę. BARDZO POLECAM ❤️

Anna Ludwiniak

Droga Yana, dziękuję bardzo za Twoją opinię, Twoje zaangażowanie, Twoją ambicję, Twoją kreatywność i wytrwałość!
Wspólnie pracujemy, aby odkryć co najlepiej otwiera Ciebie na mówienie. Mamy już pierwsze sukcesy, najchętniej mówisz o swoim życiu, it is very simple! Dodatkowo you're an expert on restaurant business! :-)
"Nic nie tworzy przyszłości tak jak marzenia" Victor Hugo "Nothing creates the future like dreams" Victor Hugo
Życzę sukcesów w dalszym tworzeniu przyszłości z GRANDE CAMBIO®! Good luck!

avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Polecam. Nauka ang możliwa o każdej porze dnia. Ponadtto fajne podejście do nauki języka. Podanie wiedzy w prosty sposób. Polecam...

Anna Ludwiniak

Tadeusz,
"An investment in knowledge pays the best interest"
(Inwestycja w wiedzę ma najwyższą stopę zwrotu)
~Benjamin Franklin
Dziękujemy za dobre słowa i cieszymy się, że angielski nie będzie już żadną przeszkodą w Twoich kolejnych sukcesach zawodowych.
Powodzenia!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Kiedy wyjechałam na wycieczkę z moją znajomą, Ania jest anglistką, i ona poszła wypożyczyć auto. Zastanawiałam się co ona powie, jakiej konstrukcji użyje. Jakie zdanie zbuduje i wtedy doznałam szoku, pełnego zaskoczenia, ona po prostu powiedziała Car please. To jest to czego potrzebuję, prostota i zwinność i kreatywność. Po prostu widzę, że można zacząć mówić bez potrzeby konstruowania wielu trudnych zdań. Można mówić krótkimi, prostymi zdaniami. Dla mnie bomba! Rewelacja! Polecam

Anna Ludwiniak

Dziękujemy za piękne słowa i przykład!
"You will never win if you never begin."
(Nigdy nie wygrasz, jeśli nigdy nie zaczniesz)
~Helen Rowland
Warto czasem po prostu posłuchać swojej intuicji i zacząć mówić to co przychodzi w pierwsze myśli do głowy.
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.
Powodzenia i odwagi!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2018

Rewelacja! Tego podświadomie szukałam, cieszę się, że ktoś zrozumiał moje potrzeby. Trening, już nie nauczanie, trening mówienia po angielsku. Intensywnie, sensownie, z radością. Nie skupiasz się na błędach, tylko mówisz, mówisz coraz więcej, coraz chętniej, coraz swobodniej, coraz lepiej. Bardzo dużo skorzystałam i polecam. Po takim kursie nie będzie sytuacji, jak w filmie "Ajlawju", gdy Adam (Cezary Pazura) jedzie do Londynu i mówi (cyt. z pamięci): "K... dwadzieścia lat się uczę i nadal nie mówię po angielsku". Ten kurs nie tylko pomoże ci swobodniej mówić po angielsku, pomoże ci również być bardziej pewnym siebie, swobodnym i radosnym w życiu.
Polecam!

Anna Ludwiniak

Cieszymy się bardzo, że nasza metoda sprawdza się tak doskonale!
"Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."
(Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę)
~Benjamin Franklin
Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w dalszym trenowaniu!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2018

Zaczęło się coś niespotykanego! Przez lata chowałem się z moim angielskim, była to moja pięta achillesowa i powód do wstydu co skrzętnie ukrywałem przed innymi. Ale w końcu potrzebowałem wyjść z kokona. Dzięki moim nowym nauczycielom to zaczęło się zmieniać. Widzę w jakiej byłem chorej sytuacji, a teraz mój angielski odżywa, jak feniks z popiołów powstaje i wznosi się do lotów! Zaczynam mówić ;-) Mam odpowiedzi na różne sytuacje, umiem załatwiać scenki w hotelu, w sklepie, na ulicy, w restauracji ... umiem wynająć samochód, umiem naprawić samochód po angielsku, umiem założyć wypożyczalnię narzędzi po angielsku i co więcej w końcu wykorzystuję angielski do tego co mi było w życiu potrzebne !

Jan

Anna Ludwiniak

Bardzo nam miło słysząc te słowa!
"It always seems impossible until it's done."
(Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione)
~Nelson Mandela
O to chodziło, żebyś wreszcie mógł używać "narzędzia", które jest w zasięgu twoich rąk...używać do tego czego potrzebujesz.
Dziękujemy za opinię!
Życzymy powodzenia w dalszej podróży z angielskim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.