Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauka jazdy40 - 45 / 60 min

Ignacy

Opis ogłoszenia

Jestem instruktorem nauki jazdy kat A B T oraz egzaminatorem na kartę rowerową i motorowerową. Prowadzę na obozach naukę jazdy na rowerze dla dzieci i młodzieży. Jeśli posiadasz prawo jazdy kat B i chcesz popróbować swoich sił na motocyklu- zgłoś się do mnie. Yamaha YBR125 czeka na ciebie. Jeśli nie chcesz się wstydzić, że jesteś w szkole i nie potrafisz jeździć rowerem- to ogłoszenie jest dla Ciebie. Najmłodsze dziecko, które nauczyłem jeździć miało 2 lata. Najstarsza osoba ponad 40 lat. Posiadam rowery do nauki jazdy o kołach 12, 16, 20, 24 i 26 cali.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.