Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Białystok

Opis ogłoszenia

Nauczyciel emeryt zaopiekuje się dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym. Czytanie, pisanie, malowanie, liczenie, przyroda, ułamki, czas, figury, pomiary, odrabianie lekcji, jazda na rowerze, rokach, wrotkach, łyżwach, hulajnodze, pływanie, wspinaczka. Nie siedząc w ławce twoje dziecko może się wiele nauczyć. Dzieci to najlepsza inwestycja

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.