Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok

O mnie

Jestem nauczycielem z 30-letnim stażem. Mam 60 lat. Ukończyłem 4 uczelnie: Politechnikę w Białymstoku, Wyższą Szkołę Oficerską w Toruniu, Wyższą Szkołę Administracji Publicznej w Białymstoku i Akademię Obrony Narodowej w Warszawie. Posiadam szereg uprawnień i olbrzymie doświadczenie z wielu dziedzin. Moim mottem są słowa zawarte w refrenie piosenki będącej przebojem na jednym z obozów, które prowadziłem: "podziel się z kolegami czym masz". Z urodzenia optymista, potrafiący zarazić tym innych. Lubię wyzwania. Lubię młodzież i ona to odwzajemnia. Dlatego kontakt i motywacja do pracy nie stanowią problemu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.