Dorota Balińska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Olsztyn

Dorota Balińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Dorota Balińska

O mnie

Niemiecki? Nic prostszego, RÓWNIEŻ ONLINE. Może to jest dobra szansa na nadrobienie zaległości szkolnych i żwawe wkroczenie w nowe obowiązki. A może potraktowanie języka niemieckiego jako nowe hobby w tych specyficznych czasach? Dysponuję jeszcze wolnymi miejscami.

Jestem przekonana, że potrafię zachęcić Państwa do uczenia się tego języka. Sama przygotowuję materiały, dopasowuję je do wieku oraz celu nauki. Stosuję dodatkowe ćwiczenia, by utrwalać nowo poznany materiał czy korygować błędy. Jestem otwarta na ewentualne sugestie i potrzeby. Mam elastyczny plan dnia.

A teraz kilka słów o mnie. Jestem dyplomowaną germanistką z kilkunastoletnim stażem pracy w gimnazjach, liceach, oraz z osobami starszymi, które mają potrzebę przypomnieć lub nauczyć się języka niemieckiego. Przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, olimpiad, certyfikatów oraz pomagam w zdobywaniu niezbędnych umiejętności językowych celem porozumiewania się za granicą. Wiem, że koszt jednych zajęć to więcej, niż w szkole językowej, ale proszę pamiętać, że będziemy pracować indywidualnie. Nie jestem studentką, ale osobą z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, a to myślę odgrywa dość istotna rolę. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani proszę o telefon. Z przyjemnością odpowiem na pytania. Dorota

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1992 - 09.1997
Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie
Magister
Filologia Gemańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach przygotowujących do certyfikatu DSD z Panią Balińską. To nauczycielka z pasją, która wierzy w uczniów zdecydowanie bardziej niż oni sami w siebie. Zawsze uśmiechnięta i bardzo empatyczna, ciepliwie wytłumaczy po kilka razy, jeśli trzeba. Z całego serca polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Dzieki Pani Dorocie udalo mi sie uporac z nielubianym niemieckim zarowno w liceum jak i na studiach (SGH). Polecam

Dorota Balińska

Dziękuję bardzo :) Pozdrawiam :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Pani Dorota to osoba, która każdego zachęci i zmotywuje do nauki języka niemieckiego. Bardzo ciepła, miła i otwarta. Dzięki przygotowywanym przez Nią materiałom oraz ćwiczeniom każde zagadnienie z języka niemieckiego staje się prostsze i zrozumiałe. Z panią Dorotą nie ma rzeczy niemożliwych! Jeżeli chcecie nauczyć się niemieckiego, zdać maturę, czy certyfikat, to jesteście w dobrym miejscu, ponieważ pani Dorota to najlepsza nauczycielka z dużą wiedzą i nieograniczoną kreatywnością. Serdecznie polecam!

Dorota Balińska

Dziękuję bardzo :) Pozdrawiam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Polecam Panią Dorotę każdemu, kto chce zrozumieć język niemiecki, pokochać go i umiejętnie użytkować w życiu codziennym! Lekcje są bardzo przyjemne, kontakt na poziomie uczeń - nauczyciel bardzo dobry. Pani Dorota potrafi dostosować metody nauczania indywidualnie do ucznia. :)

Dorota Balińska

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Dzięki pani Dorocie sama jestem germanistką . Zaraziła mnie pasją do tego języka. Polecam z całego serca! Do dziś korzystam w swojej pracy z zeszytów i notatek z tamtych czasów.

Dorota Balińska

Jest mi niezmiernie miło to czytać, dziękuję :)

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2020

Jeżeli ktoś szuka germanisty z prawdziwego zdarzenia i wysoko zmotywowanego nauczyciela, to dobrze trafił. Pani Balińska jest wymagająca, ale najwięcej wymaga od siebie. Nie zapomina o empatii do ucznia. Szczególny nacisk kładzie na gramatykę i bogate słownictwo. Polecam.

Dorota Balińska

Dziękuję bardzo i wszystkiego dobrego na studiach w Austrii :)

avatar
Chris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Prywatne lekcje z Panią Dorotą bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Spodziewałem się typowych, nudnych lekcji, jak w zwyczaju prowadzone są takie korepetycje. Moje wymagania nie były wysokie - porządne opanowanie podstaw, abym reszty mógł nauczyć się sam, lecz w tym momencie zastanawiam się nad wykupieniem następnych lekcji, aby zacząć pracować na wyższych poziomach, zaczynając od B2, bo a1 - b1 mam już opanowane, właśnie dzięki zajęciom z Panią Dorotą

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Pani Dorota jest bardzo cierpliwą i wyrozumiałą nauczycielką. Dokładnie tłumaczy materiał, by wszystko było zrozumiałe. Chętnie poświęca swój czas. Uczyła mnie przez 3 lata w liceum i przygotowała do certyfikatu DSD II, który zdałam na wysokim poziomie.
Poza tym jest bardzo miłą i kontaktową osobą.
Serdecznie polecam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Pani Dorota jest bardzo dobrym pedagogiem. Przez trzy lata liceum z niekończącą się energią i entuzjazmem przygotowywała mnie do zdania certyfikatu językowego DSD II, co umożliwiło mi po maturze podjęcie studiów na Wydziale Neofilologii UAM w Poznaniu. Potrafi dotrzeć do każdego ucznia, rozbudzić w nim pasję do języka i udowodnić, że niemiecki jest językiem bardzo logicznym.
Dzięki lekcjom z panią Balińską udało mi się usystematyzować moją wiedzę o języku a także kulturze krajów niemieckiego obszaru językowego.
Serdecznie polecam zajęcia z Panią Dorotą wszystkim, którym zależy na zdobyciu konkretnej wiedzy

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Z całego serca polecam Panią Dorotę Balińską. Lekcje języka niemieckiego były przyjemnością, a nie przymusem. Pani Dorota przygotowuje materiały adekwatne do poziomu każdego ucznia. Uczyła mnie zarówno na poziomie podstawowym, jak i świetnie przygotowała do certyfikatu. Polecam Panią Dorotę, ponieważ jest nauczycielem z pasją, fajnym podejściem, sporym doświadczeniem, wiedzą i kreatywnością.

avatar
Kornela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Wszystkim polecam Panią Dorotę Balińską jako nauczycielkę niemieckiego. Uczyła mnie w liceum rozszerzonego niemieckiego. Mimo, że przyszłam z gimnazjum z naprawdę podstawowa wiedzą, nauczyłam się pisać wypracowania, bardzo dobrze zdałam rozszerzoną maturę i egzamin DSD II. Polecam :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Serdecznie polecam panią Dorotę każdemu, zarówno dla tych, którzy uważają, że niemiecki to czarna magia, jak również dla tych, którzy mierzą wysoko i chcą się przygotować do certyfikatów,,które zapewnią lepszą przyszłość. Gwarantuję, że po lekcjach u p. Doroty nienawiść do niemieckiego zniknie, szybciej niż myśleliście. Pani jest przesympatyczna, a wszystkie materiały dobiera (sama przygotowuje) pod poziom ucznia i jego możliwości. Polecam z całego serca!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Pani Baliński uczyła mnie języka przez 6 lat w gimnazjum i liceum, mimo mojej niechęci do nauki niemieckiego zdołała mnie do niego przekonać i wiele się od niej nauczyłam. Udzielała mi też lekcji indywidualnych poza lekcjami, gdy miałam zaległości lub czegoś nie rozumiałam, w godzinę potrafiła wszystko wytłumaczyć. Jest nauczycielką wyrozumiałą i wymagania zawsze dostosowuje do możliwości ucznia. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.