Dorota Balińska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Olsztyn

Dorota Balińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/543 opinie
Dla użytkownika Dorota Balińska

O mnie

Dzień dobry,jestem świetną, dyplomowaną nauczycielką języka niemieckiego z kilkunastoletnim stażem pracy w gimnazjach, liceach oraz z osobami starszymi, które mają potrzebę przypomnieć lub nauczyć się języka niemieckiego. Posiadam oczywiści przygotowanie metodyczne i ogromny zasób doświadczenia w pracy z ludźmi. Przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, olimpiad, mam sukcesy na szczeblu okręgowym i ogólnopolskim, certyfikatów oraz pomagam w zdobywaniu niezbędnych umiejętności językowych celem porozumiewania się za granicą. Jestem przekonana, że potrafię zachęcić Państwa do uczenia się tego języka. Sama przygotowuję materiały, dopasowuję je do wieku oraz celu nauki. Stosuję dodatkowe ćwiczenia, by utrwalać nowo poznany materiał,

czy korygować błędy. Jestem otwarta na sugestie i potrzeby indywidualne. Mam elastyczny plan dnia.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani proszę o telefon, z przyjemnością odpowiem na pytania. Zapraszam. Dorota

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 06.2004
Uniwersytet Sczeciński
Nauczyciel dyplomowany
Filologia germańska Specjalnośc nauczycielska
11.2012 - aktualnie
Egzamin na nauczyciela dyplomowanego
Nauczyciel dyplomowany
Filologia Germńska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 43
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2023

Pani Dorota jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Bardzo doceniam jej otwartość i chęć dostosowania zajęć do konkretnej potrzeby, w moim przypadku było to odświeżenie języka przed rozmową kwalifikacyjną. Płynąca z jej strony motywacja i stopniowe zwiększanie poziomu trudności zachęca do dalszego rozwoju. Na uwagę zasługuje również fakt, że całe zajęcia są prowadzone w języku niemieckim w oparciu o świetnie przygotowane materiały. Pani Dorota nie tylko słucha, co zostało powiedziane ale również wskazuje kierunki jak mogłoby zostać to samo powiedziane w inny sposób lub też z użyciem ciekawszych wyrażeń, co w naturalny sposób rozwija zasób słownictwa i czyni je bardziej barwnym. Z czystym sumieniem polecam każdemu współpracę z tak zaangażowanym Dydaktykiem.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Widać, że jest Pani rzetelnym i doświadczonym nauczycielem. Do tego ujęła mnie Pani osobowością, intelektem i doświadczeniem. Przy Pani Dorocie, nauka języka, jest nie tylko intelektualną przygodą! Pani Dorota zna się na szeroko rozumianej kulturze krajów niemiecko-języcznych. Może Ona podzielić się tym, co w "duszy gra" współczesnym austryjakom, szwajcarom i niemcom!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Serdecznie polecam każdemu lekcje z Panią Dorotą. W miesiąc na korepetycjach z P. Dorotą nauczyłam się więcej, niż przez rok nauki w szkole. Jeszcze raz polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2022

Z Panią Dorotą przez rok nauczyłam się więcej niż przez 6 lat nauki w szkole. Zaczynając na pierwszej lekcji od największych podstaw (przedstawiania się, układania prostych zdań) w kilka miesięcy zostałam przygotowana do napisania matury podstawowej jak i rozszerzonej z języka niemieckiego. Materiał tłumaczony był dokładnie i rzetelnie, ale co ważne nie przytłaczająco. Pani Dorota była zawsze przygotowana do lekcji, pracowałyśmy z pomocą podręczników oraz własnych materiałów Pani Doroty. Miło wspominam przebieg lekcji, świetnie przekazywana wiedza w miłej atmosferze. Dzięki Pani Dorocie polubiłam niemiecki! :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2022

Bardzo polecam powyższe zajęcia, ponieważ jest to nauczycielka z ogromną wiedzą i talentem do jej przekazywania. Pani Dorota prowadzi zajęcia w sposób jasny i dba o to, aby wszystko było zrozumiałe. Proponuje bardzo różne materiały dostosowane do poziomu nauczania.
Jest ciekawie, niestandardowo i jak zwykle za krótko…. Widzę, że nie mogłem trafić lepiej. Myślę, że jest niewielu nauczycieli, którzy tak dobrze znają się na swoim fachu na każdym poziomie nauczania. Ponadto rewelacyjnie motywuje ucznia i udziela wartościowych wskazówek. Zajęcia są dobrze zaplanowane.
Pani Dorota jest fantastycznym dydaktykiem i jednocześnie pedagogiem. Widać, że ma duże doświadczenie, a ponadto wykonuje swoją pracę z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2022

Szczerze polecam Panią Dorotę jako nauczyciela języka niemieckiego , jest bardzo profesjonalna i zawsze przygotowana do zajęć. Córka bardzo lubiła jej zajęcia i dużo z nich wyniosła. Dziękujemy bardzo Pani Doroto za zaangażowanie i poświęcony czas.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2021

Z Panią Dorotą pracowałam nad bardzo specyficznym słownictwem i przygotowaniem do rozmowy rekrutacyjnej w międzynarodowej korporacji. Pani Dorota jest bardzo dobrze przygotowana i bardzo sympatyczna. Pani Dorota jest również elastyczna i nie boi się wyzwań. Będę bardzo miło wspominać zajęcia z Panią Dorotą :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2021

Pani Dorota uczy mojego syna od roku.
Jest zaangażowanym, pełnym pasji nauczycielem, który potrafi zmotywować do nauki.
Pani Dorota sprawiła, że syn polubił język niemiecki.
Z całego serca polecam !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Przez dobrych kilka lat nauki języka niemieckiego w szkole nie nauczyłam się tyle, co przez rok zajęć z Panią Dorotą. Zawsze wszystko jasno wytłumaczone, indywidualne podejście zarówno przy tłumaczeniu teorii, jak i komponowaniu zadań do danego zagadnienia. Z przyjemnością dalej będę kontynuować naukę z panią Dorotą. Tym którzy jeszcze się wahają, szczerze polecam!!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2021

Pani Dorota uczy moją córkę od roku. W szkole corka była bardzo zniechęcona do języka niemieckiego ale po kilku lekcjach z Panią Dorotą wszystko się zmieniło. Jesteśmy bardzo zadowolnone z nauki u Pani Doroty. Szczerze polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2021

Doskonały nauczyciel a nawet pedagog. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia, zawsze przygotowane materiały. Córka po 8 miesiącach nauki z Panią Dorotą od poziomu zerowego i dużej niechęci do języka podeszła do matury z niemieckiego. Nauczyciel bardzo skuteczny do tego przesympatyczny i bardzo zaangażowany. Polecam z całego serca wszystkim znajomym!!!!

Dorota Balińska

Dziękuję ślicznie :-)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, umiejętności i wiedza ze strony nauczyciela. Gorąco polecam!

Dorota Balińska

Dziękuję :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Uczyłam się języka niemieckiego z wieloma pedagogami, najpierw w szkole, potem na studiach, w międzyczasie prywatnie, ale niestety najczęściej była to porażka, bałam się, że nigdy nie nauczę się tego języka... dopóki nie rozpoczęłam pracy z Panią Dorotą.
Szukając pedagoga na portalach z korepetycjami wiedziałam, że potrzebuję kogoś z doświadczeniem pedagogicznym, kto wie, jakie systemy nauczania i podejście najlepiej sprawdzają się z uczniami, ale jednocześnie jest otwarty na nowoczesne metody. Opis Pani Doroty i jej doświadczenia zawodowego zachęcił mnie do kontaktu i to był STRZAŁ W 10TKĘ! Z ręką na sercu mogę polecić zajęcia z Panią Dorotą, jeśli nie masz już nadziei na to, że zrozumiesz ten język, chcesz przygotować się do egzaminu/certyfikatu lub po prostu chcesz zacząć się go uczyć od podstaw - nie ma lepszej osoby. Pani Dorota stosuje zróżnicowane, kreatywne metody nauczania układając wszystko w logiczny sposób. Ma indywidualne podejście do ucznia i świetnie dostosowuje tempo nauki, po każdej lekcji czuję progres bez przytłoczenia nadmiarem materiału. Do tego jest przemiłą i cierpliwą, ale również konkretną i wymagającą osobą. Warto także podkreślić, że jest świetnie przygotowana do lekcji online pod względem technicznym (sprzęt, materiały etc.).
Niesamowicie się cieszę, że trafiłam na Panią Dorotę i wreszcie czuję, że jestem na właściwym torze z nauką języka niemieckiego, a w dodatku naprawdę go polubiłam!

Dorota Balińska

Jest mi niezmiernie miło, dziękuję :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Pani Dorota uczyła mnie przez 3 lata liceum. Lekcje były prowadzone w przyjaznej atmosferze, a jednocześnie profesjonalnie. Przez ten czas nie zabrakło jej chęci i zaangażowania by przygotować mnie dodatkowo do egzaminu językowego DSD II. Pamiętam, że nie było łatwo. Szczególnie pisanie dłuższych tekstów szło mi po niemiecku opornie. Pani Dorota umiała zmotywować do nauki i przedstawić temat w przystępny dla mnie sposób. Cierpliwie sprawdzała wszystkie moje wypociny i wskazywała niedociągnięcia. Przerobiliśmy poza tym szerokie spektrum zagadnień, co ostatecznie zaowocowało uzyskaniem certyfikatu C1.
Lekcje wspominam bardzo pozytywnie. Widać było, że jest to nauczycielka z pasją.

Dorota Balińska

Bardzo dziękuję :)

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2021

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Dorotą. Spotykamy się online już od jakiegoś czasu i mogę szczerze polecić wszystkim zajęcia z Dorotą, zwłaszcza tym, którzy tak jak ja, mieszkają w Niemczech i potrzebują szlifować umiejętności językowe. Dorota jest zawsze przygotowana do zajęć. Korzystamy z różnych rodzajów materiałów naukowych od tradycyjnych papierowych, które otrzymuję wcześniej emailem więc mogę je sobie wydrukować, do materiałów audio/video (piosenki, słuchanki, krótkie filmiki, itp). Wszystko dostosowane do poziomu ucznia. Atmosfera zajęć jest zawsze bardzo miła, jest wesoło, jest czas na small talk, historyjki z życia (oczywiście w języku niemieckim). Dorota jest cierpliwa, uprzejma, wszystko zawsze wytłumaczy na przykładach, jeśli jest potrzeba to również po polsku, co mnie osobiście pomaga zrozumieć lepiej np. zagadnienia gramatyki. Czas płynie niezauważalny. Szczerze polecam Dorotę wszystkim poszukującym doświadczonego nauczyciela języka niemieckiego.

Dorota Balińska

Ślicznie dziękuję :-)

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2020

Zajęcia z Panią Dorotą wspominam bardzo miło. Dobry i ciekawy plan zajęć. Na pewno po tak prowadzonej nauce, widać efekty. Polecam :)

Dorota Balińska

Dziękuję

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2020

Z czystym sumieniem polecam Panią Dorotę. Jest to nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, który dostosowuje charakter i sposób nauczania do potrzeb ucznia. Zajęcia z Panią Dorotą to czysta przyjemność, a zagadnienia same "wchodzą" do głowy :) Nie żałuję żadnej złotówki zainwestowanej w te lekcje, bo to inwestycja, która naprawdę się opłaca :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2020

Pani Dorota jest nauczycielem z powołania! Ciepła, energiczna osoba, z wielką cierpliwością i chęcią przekazania wiedzy. Zajęcia z Panią Dorotą zawsze były urozmaicone, przy czym treści nauczania przekazane w sposób spójny i klarowny.

Dorota Balińska

Dziękuję Maju, dalej mam gdzieś na dysku nasz wspólny teledysk :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2020

Najszczerzej w świecie i z całego serca polecam każdemu lekcje z Panią Dorotą! Pani Dorota uczyła mnie języka niemieckiego w liceum i były to najbardziej produktywne lata nauki języka w moim życiu, i bardzo miło je wspominam. Była zawsze dobrze przygotowana, ma indywidualne podejście do każdego ucznia i widać, że zależy Jej na tym, żeby uczeń dobrze zrozumiał. Pani Dorota jest profesjonalna i wymagająca, a przy tym atmosfera pracy na lekcjach była zawsze miła i przyjazna. Aż chciało się chodzić na zajęcia i uczyć niemieckiego! Proszę mi zaufać, gorąco polecam lekcje z Panią Dorotą

Dorota Balińska

Dziękuję Karolino, dalej mam gdzieś na dysku nasz wspólny teledysk :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2020

Polecam Panią Dorote, jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Zawsze jest przygotowana do naszych lekcji , miałam kiedyś nauki indywidualne języka niemieckiego, ale Pani Dorotą jest jedyną osobą, która zawsze wnosi coś nowego na lekcje, ma każdą notatkę z ostanich lekcji. Wszystko jest przygotowane indywidualnie pod moje lekcje . Polecam całym sercem !

Dorota Balińska

Dziękuję :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Bardzo polecam Panią Dorotę jest to najlepsza nauczycielka jaka miałam do tej pory. Nauka z nią jest bardzo przyjemna i w trakcie nauki z nią w końcu polubiłam język niemiecki :) jeszcze raz bardzo polecam

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Balińską. W dwa lata pomogła mi przygotować się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym i zdać go na bardzo dobrym poziomie. Zajęcia były starannie przygotowane i ciekawe. Pokazała na co zwrócić uwagę podczas rozwiązywania zadań maturalnych.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2020

Pani Dorota jest nauczycielką zdecydowanie godną POLECENIA. Bardzo dobrze zorganizowana i zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje są ciekawe i dopasowane do indywidualnych potrzeb .Ponadto zaraża swoim entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem, a nauka z nią to czysta przyjemność. Bardzo dziękuję za te cenne językowe wskazówki i pomoc w przygotowaniach do certyfikatu. Cieszę się, że miałam tę przyjemność nauki z Panią.Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą podciągnąć swoje umiejętności z języka niemieckiego.

avatar
Jola - mama ucznia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Pani Dorota uczyła mojego syna przez kilka lat. Poza tym, że jest osobą ciepłą i miłą, jest wyśmienitym pedagogiem. Ma doskonały kontakt z młodzieżą, dzięki temu potrafi jej przekazać swoją ogromną wiedzę. Jej językowy warsztat pracy pozwala w sposób szybki, bezstresowy, z poczuciem humoru, nabierać znajomości języka. A konwersatoria są wielką zaletą w tym nauczaniu. Z pewności dzięki licznym zagranicznym wyjazdom pani Dorota posiada znajomość języka żywego, co przekłada się na jakość lekcji.
Jeżeli ktoś chce szybko i dobrze nauczyć się języka niemieckiego to z czystym sercem POLECAM !!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2020

Doskonały nauczyciel j.niemieckiego. Bezbłędnie określiła mój poziom znajomości I dopasowała nauczanie. §witnesses przygotowanie merytoryczne oraz pedagogiczne pizwala prowadzić bardzo indywidualnie każdego ucznia ( tak myślę). Dodatkowy atut to fascynacja językiem którego naucz z pasją oddając swój czas na dodatkowo ćwiczenia, objaśnienia czy rozmowa, oczywiście po niemiecku. Polecam zdolny nauczyciel I przewodnik po językowych meandrach.

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Przeprowadzilem sie do Monachium i od jakiegos czasu probowalem zmotywowac siebie do nauki jezyka Niemieckiego. Wpadlem na pomysl poszukac nauczyciela ktory pomoze mi z nauka i motywacja. Po pierwszej lekcji z Dorota czulem ze dobrze trafilem. Swietnie dopasowuje zajecia do moich potrzeb i z pozytywna energia potrafi wytlumaczyc skomplikowane zasady jezyka w prosty sposob.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2020

Parę lat temu musiałam odświeżyć niemiecki przed wyjazdem do tego kraju - kilkanaście spotkań i ponownie zaczęłam posługiwać się niemieckim, byłam na tyle zadowolona, że nie wyobrażałam sobie kogoś innego do przygotowania dzieci do matury. Poleciałam Panią Dorotkę kuzynce i koleżance. Wszystkie dzieci ( cała trójka) nie dość, że poprawiła oceny to zdała maturę śpiewająco. Okazało się, że można polubić język, jeśli nauczyciel jest świetnie przygotowanym profesjonalistą. Ta Pani odblokowuje w swoich uczniach rozumienie i mówienie, potrafi zachęcić do nauki i uczynić z niej rzecz przyjemną. Polecam

avatar
Nela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Pani Dorota uczyła mnie 3 lata. Dzięki niej zakochałam się w języku niemieckim i nauka tego języka nie sprawiała mi żadnych problemów. Pani Dorota podchodzi do każdego indywidualnie w zależności od potrzeb ucznia. Polecam z całego serca.

Dorota Balińska

Dziękuję Ci Nelciu :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2020

Pani Dorota świetnie przygotowała mnie do egzaminu. Polecam.

Dorota Balińska

Dziękuję Natalko, cieszę się ,że pomogłam i egzamin ośmioklasisty wypadł rewelacyjnie :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2020

Lekcje niemieckiego u pani Doroty są dopasowane do oczekiwań ucznia. Na początku ustalany jest zakres , poziom i cel nauki. W moim przypadku mialem na uwadze kontakty i podróże do krajów niemieckojęzycznych . Pani Dorota na każde zajęcia przygotowywała materiał pod kątem mojego profilu nauki. Zajęcia doskonale prowadzone, gramatyka i szerokie słownictwo +idiomy ukierunkowane tematycznie na moje przyszłe potrzeby. Zawsze zapowiada zakres kolejnych zajęć i jest doskonale do nich przygotowana. W lekcje wkłada dużo energii i serca i do tego jest bardzo cierpliwa. Szczerze polecam

Dorota Balińska

Dziękuję Jacku, życzę wielu podróży, z wykorzystaniem języka niemieckiego oczywiście :))))

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach przygotowujących do certyfikatu DSD z Panią Balińską. To nauczycielka z pasją, która wierzy w uczniów zdecydowanie bardziej niż oni sami w siebie. Zawsze uśmiechnięta i bardzo empatyczna, ciepliwie wytłumaczy po kilka razy, jeśli trzeba. Z całego serca polecam!

Dorota Balińska

Dziękuję Natalko, razem włożyłyśmy wiele trudu w przygotowania do certyfikatu, potrafiłaś pogodzić Twoje hobby i liczne podróże z pracą nad niemieckim. Życzę wielu sukcesów :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Dzieki Pani Dorocie udalo mi sie uporac z nielubianym niemieckim zarowno w liceum jak i na studiach (SGH). Polecam

Dorota Balińska

Dziękuję bardzo :) Pozdrawiam :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Pani Dorota to osoba, która każdego zachęci i zmotywuje do nauki języka niemieckiego. Bardzo ciepła, miła i otwarta. Dzięki przygotowywanym przez Nią materiałom oraz ćwiczeniom każde zagadnienie z języka niemieckiego staje się prostsze i zrozumiałe. Z panią Dorotą nie ma rzeczy niemożliwych! Jeżeli chcecie nauczyć się niemieckiego, zdać maturę, czy certyfikat, to jesteście w dobrym miejscu, ponieważ pani Dorota to najlepsza nauczycielka z dużą wiedzą i nieograniczoną kreatywnością. Serdecznie polecam!

Dorota Balińska

Dziękuję bardzo :) Pozdrawiam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Polecam Panią Dorotę każdemu, kto chce zrozumieć język niemiecki, pokochać go i umiejętnie użytkować w życiu codziennym! Lekcje są bardzo przyjemne, kontakt na poziomie uczeń - nauczyciel bardzo dobry. Pani Dorota potrafi dostosować metody nauczania indywidualnie do ucznia. :)

Dorota Balińska

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Dzięki pani Dorocie sama jestem germanistką . Zaraziła mnie pasją do tego języka. Polecam z całego serca! Do dziś korzystam w swojej pracy z zeszytów i notatek z tamtych czasów.

Dorota Balińska

Jest mi niezmiernie miło to czytać, dziękuję :)

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2020

Jeżeli ktoś szuka germanisty z prawdziwego zdarzenia i wysoko zmotywowanego nauczyciela, to dobrze trafił. Pani Balińska jest wymagająca, ale najwięcej wymaga od siebie. Nie zapomina o empatii do ucznia. Szczególny nacisk kładzie na gramatykę i bogate słownictwo. Polecam.

Dorota Balińska

Dziękuję bardzo i wszystkiego dobrego na studiach w Austrii :)

avatar
Chris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Prywatne lekcje z Panią Dorotą bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Spodziewałem się typowych, nudnych lekcji, jak w zwyczaju prowadzone są takie korepetycje. Moje wymagania nie były wysokie - porządne opanowanie podstaw, abym reszty mógł nauczyć się sam, lecz w tym momencie zastanawiam się nad wykupieniem następnych lekcji, aby zacząć pracować na wyższych poziomach, zaczynając od B2, bo a1 - b1 mam już opanowane, właśnie dzięki zajęciom z Panią Dorotą

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Pani Dorota jest bardzo cierpliwą i wyrozumiałą nauczycielką. Dokładnie tłumaczy materiał, by wszystko było zrozumiałe. Chętnie poświęca swój czas. Uczyła mnie przez 3 lata w liceum i przygotowała do certyfikatu DSD II, który zdałam na wysokim poziomie.
Poza tym jest bardzo miłą i kontaktową osobą.
Serdecznie polecam

Dorota Balińska

Dziękuję Basiu, Twoja sumienność, zaufanie mi w prowadzeniu zajęć zostały nagrodzone dobrze zdaną maturą na rozszerzeniu i wysokim wynikiem na certyfikacie C1

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Pani Dorota jest bardzo dobrym pedagogiem. Przez trzy lata liceum z niekończącą się energią i entuzjazmem przygotowywała mnie do zdania certyfikatu językowego DSD II, co umożliwiło mi po maturze podjęcie studiów na Wydziale Neofilologii UAM w Poznaniu. Potrafi dotrzeć do każdego ucznia, rozbudzić w nim pasję do języka i udowodnić, że niemiecki jest językiem bardzo logicznym.
Dzięki lekcjom z panią Balińską udało mi się usystematyzować moją wiedzę o języku a także kulturze krajów niemieckiego obszaru językowego.
Serdecznie polecam zajęcia z Panią Dorotą wszystkim, którym zależy na zdobyciu konkretnej wiedzy

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Z całego serca polecam Panią Dorotę Balińską. Lekcje języka niemieckiego były przyjemnością, a nie przymusem. Pani Dorota przygotowuje materiały adekwatne do poziomu każdego ucznia. Uczyła mnie zarówno na poziomie podstawowym, jak i świetnie przygotowała do certyfikatu. Polecam Panią Dorotę, ponieważ jest nauczycielem z pasją, fajnym podejściem, sporym doświadczeniem, wiedzą i kreatywnością.

avatar
Kornela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Wszystkim polecam Panią Dorotę Balińską jako nauczycielkę niemieckiego. Uczyła mnie w liceum rozszerzonego niemieckiego. Mimo, że przyszłam z gimnazjum z naprawdę podstawowa wiedzą, nauczyłam się pisać wypracowania, bardzo dobrze zdałam rozszerzoną maturę i egzamin DSD II. Polecam :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Serdecznie polecam panią Dorotę każdemu, zarówno dla tych, którzy uważają, że niemiecki to czarna magia, jak również dla tych, którzy mierzą wysoko i chcą się przygotować do certyfikatów,,które zapewnią lepszą przyszłość. Gwarantuję, że po lekcjach u p. Doroty nienawiść do niemieckiego zniknie, szybciej niż myśleliście. Pani jest przesympatyczna, a wszystkie materiały dobiera (sama przygotowuje) pod poziom ucznia i jego możliwości. Polecam z całego serca!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Pani Baliński uczyła mnie języka przez 6 lat w gimnazjum i liceum, mimo mojej niechęci do nauki niemieckiego zdołała mnie do niego przekonać i wiele się od niej nauczyłam. Udzielała mi też lekcji indywidualnych poza lekcjami, gdy miałam zaległości lub czegoś nie rozumiałam, w godzinę potrafiła wszystko wytłumaczyć. Jest nauczycielką wyrozumiałą i wymagania zawsze dostosowuje do możliwości ucznia. Serdecznie polecam.

Dorota Balińska

Dziękuję Ci bardzo, trzymam kciuki za Ciebie, przesyłam dużo ciepła i życzę samych sukcesów na studiach :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.