Dorota Balińska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Olsztyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem dyplomowaną germanistką z kilkunastoletnim doświadczeniem, również pedagogicznym, w nauczaniu języka niemieckiego zarówno w formie korepetycji, jak i edukacji szkolnej w gimnazjach, liceach. Wielokrotnie wspierałam w nauczaniu języka również osoby dorosłe, które chciały przypomnieć lub nauczyć się języka od podstaw. Od pewnego czasu prowadzę również zajęcia on-line. Przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, olimpiad (moi uczniowie odnosili sukcesy na poziomie okręgowym i ogólnopolskim), certyfikatów oraz pomagam w zdobywaniu niezbędnych umiejętności językowych celem porozumiewania się za granicą lub na gruncie zawodowym. Moje doświadczenie w tym zakresie poparte jest wieloma sukcesami: zdanymi egzaminami, certyfikatami(ponad 100 osób uzyskało certyfikat na poziomie B2/C1),poszerzeniem kompetencji zawodowych, czy wreszcie czystym zadowoleniem i satysfakcją z nabytych umiejętności. Jestem przekonana, że potrafię zachęcić Państwa do uczenia się tego języka i sprawić, że sam proces nauki będzie interesujący i przyjemny. Sama przygotowuję materiały, dopasowuję je indywidualnie do osoby uczącej się, jej wieku, zainteresowań oraz celu nauki. Stosuję dodatkowe ćwiczenia, by utrwalać nowo poznany materiał lub wesprzeć w trudnościach w opanowaniu danego zagadnienia. Z cierpliwością oraz uwagą wsłuchuję się w potrzeby uczących się oraz jestem otwarta na ewentualne sugestie i zmiany.  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, proszę o telefon. Z przyjemnością odpowiem na pytania. Serdecznie zapraszam. Mit freundlichen Grüβen , Dorota
PS. Cena zajęć zależy od celu nauki- od komunikacji, matury rozszerzonej  do zertyfikatów C1/C2 )

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 06.2004
Uniwersytet Sczeciński
Nauczyciel dyplomowany
Filologia germańska Specjalnośc nauczycielska
11.2012 - aktualnie
Egzamin na nauczyciela dyplomowanego
Nauczyciel dyplomowany
Filologia Germńska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2020

Zajęcia z Panią Dorotą wspominam bardzo miło. Dobry i ciekawy plan zajęć. Na pewno po tak prowadzonej nauce, widać efekty. Polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2020

Z czystym sumieniem polecam Panią Dorotę. Jest to nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, który dostosowuje charakter i sposób nauczania do potrzeb ucznia. Zajęcia z Panią Dorotą to czysta przyjemność, a zagadnienia same "wchodzą" do głowy :) Nie żałuję żadnej złotówki zainwestowanej w te lekcje, bo to inwestycja, która naprawdę się opłaca :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2020

Pani Dorota jest nauczycielem z powołania! Ciepła, energiczna osoba, z wielką cierpliwością i chęcią przekazania wiedzy. Zajęcia z Panią Dorotą zawsze były urozmaicone, przy czym treści nauczania przekazane w sposób spójny i klarowny.

Dorota Balińska

Dziękuję Maju, dalej mam gdzieś na dysku nasz wspólny teledysk :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2020

Najszczerzej w świecie i z całego serca polecam każdemu lekcje z Panią Dorotą! Pani Dorota uczyła mnie języka niemieckiego w liceum i były to najbardziej produktywne lata nauki języka w moim życiu, i bardzo miło je wspominam. Była zawsze dobrze przygotowana, ma indywidualne podejście do każdego ucznia i widać, że zależy Jej na tym, żeby uczeń dobrze zrozumiał. Pani Dorota jest profesjonalna i wymagająca, a przy tym atmosfera pracy na lekcjach była zawsze miła i przyjazna. Aż chciało się chodzić na zajęcia i uczyć niemieckiego! Proszę mi zaufać, gorąco polecam lekcje z Panią Dorotą

Dorota Balińska

Dziękuję Karolino, dalej mam gdzieś na dysku nasz wspólny teledysk :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2020

Polecam Panią Dorote, jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Zawsze jest przygotowana do naszych lekcji , miałam kiedyś nauki indywidualne języka niemieckiego, ale Pani Dorotą jest jedyną osobą, która zawsze wnosi coś nowego na lekcje, ma każdą notatkę z ostanich lekcji. Wszystko jest przygotowane indywidualnie pod moje lekcje . Polecam całym sercem !

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Bardzo polecam Panią Dorotę jest to najlepsza nauczycielka jaka miałam do tej pory. Nauka z nią jest bardzo przyjemna i w trakcie nauki z nią w końcu polubiłam język niemiecki :) jeszcze raz bardzo polecam

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Balińską. W dwa lata pomogła mi przygotować się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym i zdać go na bardzo dobrym poziomie. Zajęcia były starannie przygotowane i ciekawe. Pokazała na co zwrócić uwagę podczas rozwiązywania zadań maturalnych.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2020

Pani Dorota jest nauczycielką zdecydowanie godną POLECENIA. Bardzo dobrze zorganizowana i zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje są ciekawe i dopasowane do indywidualnych potrzeb .Ponadto zaraża swoim entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem, a nauka z nią to czysta przyjemność. Bardzo dziękuję za te cenne językowe wskazówki i pomoc w przygotowaniach do certyfikatu. Cieszę się, że miałam tę przyjemność nauki z Panią.Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą podciągnąć swoje umiejętności z języka niemieckiego.

avatar
Jola - mama ucznia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Pani Dorota uczyła mojego syna przez kilka lat. Poza tym, że jest osobą ciepłą i miłą, jest wyśmienitym pedagogiem. Ma doskonały kontakt z młodzieżą, dzięki temu potrafi jej przekazać swoją ogromną wiedzę. Jej językowy warsztat pracy pozwala w sposób szybki, bezstresowy, z poczuciem humoru, nabierać znajomości języka. A konwersatoria są wielką zaletą w tym nauczaniu. Z pewności dzięki licznym zagranicznym wyjazdom pani Dorota posiada znajomość języka żywego, co przekłada się na jakość lekcji.
Jeżeli ktoś chce szybko i dobrze nauczyć się języka niemieckiego to z czystym sercem POLECAM !!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2020

Doskonały nauczyciel j.niemieckiego. Bezbłędnie określiła mój poziom znajomości I dopasowała nauczanie. §witnesses przygotowanie merytoryczne oraz pedagogiczne pizwala prowadzić bardzo indywidualnie każdego ucznia ( tak myślę). Dodatkowy atut to fascynacja językiem którego naucz z pasją oddając swój czas na dodatkowo ćwiczenia, objaśnienia czy rozmowa, oczywiście po niemiecku. Polecam zdolny nauczyciel I przewodnik po językowych meandrach.

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Przeprowadzilem sie do Monachium i od jakiegos czasu probowalem zmotywowac siebie do nauki jezyka Niemieckiego. Wpadlem na pomysl poszukac nauczyciela ktory pomoze mi z nauka i motywacja. Po pierwszej lekcji z Dorota czulem ze dobrze trafilem. Swietnie dopasowuje zajecia do moich potrzeb i z pozytywna energia potrafi wytlumaczyc skomplikowane zasady jezyka w prosty sposob.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2020

Parę lat temu musiałam odświeżyć niemiecki przed wyjazdem do tego kraju - kilkanaście spotkań i ponownie zaczęłam posługiwać się niemieckim, byłam na tyle zadowolona, że nie wyobrażałam sobie kogoś innego do przygotowania dzieci do matury. Poleciałam Panią Dorotkę kuzynce i koleżance. Wszystkie dzieci ( cała trójka) nie dość, że poprawiła oceny to zdała maturę śpiewająco. Okazało się, że można polubić język, jeśli nauczyciel jest świetnie przygotowanym profesjonalistą. Ta Pani odblokowuje w swoich uczniach rozumienie i mówienie, potrafi zachęcić do nauki i uczynić z niej rzecz przyjemną. Polecam

avatar
Nela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Pani Dorota uczyła mnie 3 lata. Dzięki niej zakochałam się w języku niemieckim i nauka tego języka nie sprawiała mi żadnych problemów. Pani Dorota podchodzi do każdego indywidualnie w zależności od potrzeb ucznia. Polecam z całego serca.

Dorota Balińska

Dziękuję Ci Nelciu :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2020

Pani Dorota świetnie przygotowała mnie do egzaminu. Polecam.

Dorota Balińska

Dziękuję Natalko, cieszę się ,że pomogłam i egzamin ośmioklasisty wypadł rewelacyjnie :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2020

Lekcje niemieckiego u pani Doroty są dopasowane do oczekiwań ucznia. Na początku ustalany jest zakres , poziom i cel nauki. W moim przypadku mialem na uwadze kontakty i podróże do krajów niemieckojęzycznych . Pani Dorota na każde zajęcia przygotowywała materiał pod kątem mojego profilu nauki. Zajęcia doskonale prowadzone, gramatyka i szerokie słownictwo +idiomy ukierunkowane tematycznie na moje przyszłe potrzeby. Zawsze zapowiada zakres kolejnych zajęć i jest doskonale do nich przygotowana. W lekcje wkłada dużo energii i serca i do tego jest bardzo cierpliwa. Szczerze polecam

Dorota Balińska

Dziękuję Jacku, życzę wielu podróży, z wykorzystaniem języka niemieckiego oczywiście :))))

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach przygotowujących do certyfikatu DSD z Panią Balińską. To nauczycielka z pasją, która wierzy w uczniów zdecydowanie bardziej niż oni sami w siebie. Zawsze uśmiechnięta i bardzo empatyczna, ciepliwie wytłumaczy po kilka razy, jeśli trzeba. Z całego serca polecam!

Dorota Balińska

Dziękuję Natalko, razem włożyłyśmy wiele trudu w przygotowania do certyfikatu, potrafiłaś pogodzić Twoje hobby i liczne podróże z pracą nad niemieckim. Życzę wielu sukcesów :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Dzieki Pani Dorocie udalo mi sie uporac z nielubianym niemieckim zarowno w liceum jak i na studiach (SGH). Polecam

Dorota Balińska

Dziękuję bardzo :) Pozdrawiam :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Pani Dorota to osoba, która każdego zachęci i zmotywuje do nauki języka niemieckiego. Bardzo ciepła, miła i otwarta. Dzięki przygotowywanym przez Nią materiałom oraz ćwiczeniom każde zagadnienie z języka niemieckiego staje się prostsze i zrozumiałe. Z panią Dorotą nie ma rzeczy niemożliwych! Jeżeli chcecie nauczyć się niemieckiego, zdać maturę, czy certyfikat, to jesteście w dobrym miejscu, ponieważ pani Dorota to najlepsza nauczycielka z dużą wiedzą i nieograniczoną kreatywnością. Serdecznie polecam!

Dorota Balińska

Dziękuję bardzo :) Pozdrawiam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Polecam Panią Dorotę każdemu, kto chce zrozumieć język niemiecki, pokochać go i umiejętnie użytkować w życiu codziennym! Lekcje są bardzo przyjemne, kontakt na poziomie uczeń - nauczyciel bardzo dobry. Pani Dorota potrafi dostosować metody nauczania indywidualnie do ucznia. :)

Dorota Balińska

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Dzięki pani Dorocie sama jestem germanistką . Zaraziła mnie pasją do tego języka. Polecam z całego serca! Do dziś korzystam w swojej pracy z zeszytów i notatek z tamtych czasów.

Dorota Balińska

Jest mi niezmiernie miło to czytać, dziękuję :)

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2020

Jeżeli ktoś szuka germanisty z prawdziwego zdarzenia i wysoko zmotywowanego nauczyciela, to dobrze trafił. Pani Balińska jest wymagająca, ale najwięcej wymaga od siebie. Nie zapomina o empatii do ucznia. Szczególny nacisk kładzie na gramatykę i bogate słownictwo. Polecam.

Dorota Balińska

Dziękuję bardzo i wszystkiego dobrego na studiach w Austrii :)

avatar
Chris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Prywatne lekcje z Panią Dorotą bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Spodziewałem się typowych, nudnych lekcji, jak w zwyczaju prowadzone są takie korepetycje. Moje wymagania nie były wysokie - porządne opanowanie podstaw, abym reszty mógł nauczyć się sam, lecz w tym momencie zastanawiam się nad wykupieniem następnych lekcji, aby zacząć pracować na wyższych poziomach, zaczynając od B2, bo a1 - b1 mam już opanowane, właśnie dzięki zajęciom z Panią Dorotą

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Pani Dorota jest bardzo cierpliwą i wyrozumiałą nauczycielką. Dokładnie tłumaczy materiał, by wszystko było zrozumiałe. Chętnie poświęca swój czas. Uczyła mnie przez 3 lata w liceum i przygotowała do certyfikatu DSD II, który zdałam na wysokim poziomie.
Poza tym jest bardzo miłą i kontaktową osobą.
Serdecznie polecam

Dorota Balińska

Dziękuję Basiu, Twoja sumienność, zaufanie mi w prowadzeniu zajęć zostały nagrodzone dobrze zdaną maturą na rozszerzeniu i wysokim wynikiem na certyfikacie C1

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Pani Dorota jest bardzo dobrym pedagogiem. Przez trzy lata liceum z niekończącą się energią i entuzjazmem przygotowywała mnie do zdania certyfikatu językowego DSD II, co umożliwiło mi po maturze podjęcie studiów na Wydziale Neofilologii UAM w Poznaniu. Potrafi dotrzeć do każdego ucznia, rozbudzić w nim pasję do języka i udowodnić, że niemiecki jest językiem bardzo logicznym.
Dzięki lekcjom z panią Balińską udało mi się usystematyzować moją wiedzę o języku a także kulturze krajów niemieckiego obszaru językowego.
Serdecznie polecam zajęcia z Panią Dorotą wszystkim, którym zależy na zdobyciu konkretnej wiedzy

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Z całego serca polecam Panią Dorotę Balińską. Lekcje języka niemieckiego były przyjemnością, a nie przymusem. Pani Dorota przygotowuje materiały adekwatne do poziomu każdego ucznia. Uczyła mnie zarówno na poziomie podstawowym, jak i świetnie przygotowała do certyfikatu. Polecam Panią Dorotę, ponieważ jest nauczycielem z pasją, fajnym podejściem, sporym doświadczeniem, wiedzą i kreatywnością.

avatar
Kornela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Wszystkim polecam Panią Dorotę Balińską jako nauczycielkę niemieckiego. Uczyła mnie w liceum rozszerzonego niemieckiego. Mimo, że przyszłam z gimnazjum z naprawdę podstawowa wiedzą, nauczyłam się pisać wypracowania, bardzo dobrze zdałam rozszerzoną maturę i egzamin DSD II. Polecam :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Serdecznie polecam panią Dorotę każdemu, zarówno dla tych, którzy uważają, że niemiecki to czarna magia, jak również dla tych, którzy mierzą wysoko i chcą się przygotować do certyfikatów,,które zapewnią lepszą przyszłość. Gwarantuję, że po lekcjach u p. Doroty nienawiść do niemieckiego zniknie, szybciej niż myśleliście. Pani jest przesympatyczna, a wszystkie materiały dobiera (sama przygotowuje) pod poziom ucznia i jego możliwości. Polecam z całego serca!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Pani Baliński uczyła mnie języka przez 6 lat w gimnazjum i liceum, mimo mojej niechęci do nauki niemieckiego zdołała mnie do niego przekonać i wiele się od niej nauczyłam. Udzielała mi też lekcji indywidualnych poza lekcjami, gdy miałam zaległości lub czegoś nie rozumiałam, w godzinę potrafiła wszystko wytłumaczyć. Jest nauczycielką wyrozumiałą i wymagania zawsze dostosowuje do możliwości ucznia. Serdecznie polecam.

Dorota Balińska

Dziękuję Ci bardzo, trzymam kciuki za Ciebie, przesyłam dużo ciepła i życzę samych sukcesów na studiach :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.