Gabriel Rybczyński

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Marki
Warszawa
Wołomin
Legionowo
Gdańsk
Gdynia
Radom
Sopot
Faktura VAT

Gabriel Rybczyński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Gabriel Rybczyński

O mnie

Witam serdecznie, jeżeli szukasz nauczyciela języka włoskiego - To służę pomocą!Jeżeli chcesz się dowiedzieć, że mangiare la colazione , wcale nie tłumaczymy jako " jeść kolację" to trafiłeś w dobre ręce!Na sam początek powiem o tym, kim tak właściwie jestem. Nazywam się Gabriel i jestem 21-letnim studentem filologii włoskiej w Warszawie na UKSW. Sam język włoski oraz kulturę słonecznej Italii kultywuję już od ponad 9 lat! Pracuję także od roku jako lektor języka włoskiego w szkole językowej Pocoapoco w Legionowie, a korepetycji udzielam już od ponad dwóch lat.Jeżeli więc chcesz zacząć naukę włoskiego od podstaw , podszlifować swoje dotychczasowe umiejętności , przełamać barierę w mówieniu , nauczyć się jak zamówić prawdziwą włoską kawę w Italii lub nawet przygotować się do egzaminów językowych lub matury – to zapraszam serdecznie!Na lekcji ze mną:

• Nauczysz się języka od podstaw lub będziesz mógł kontynuować naukę,

• Nauczysz się praktycznego języka mówionego – swobodna rozmowa, dialogi w sklepie, restauracji, hotelu i wiele innych!

• Dowiesz się sporo o włoskiej kulturze, muzyce, ale także i o kuchni,

• W przystępny sposób zrozumiesz i polubisz włoską gramatykę ,

• Zainteresujesz się słoneczną Italią oraz jej kulturą,

• Poszerzysz swoje słownictwo z użyciem wielu bloków tematycznych, które przygotowuję dla uczniów na platformie Quizlet ,

• Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały - więc nie potrzebujesz żadnych podręczników! Będziemy korzystali z moich autorskich materiałów , wielu nagrań audio, skanów podręczników, ćwiczeń językowych i wielu wielu innych!Lekcje ze mną dostosowuję do indywidualnych potrzeb i zainteresować uczniów! Nieważne, czy chcesz wyjechać do Włoch na Erasmusa, do pracy lub na wakacje – z wielką przyjemnością pomogę Ci osiągnąć Twój cel!Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania czy wątpliwości, ale również wyjaśnię wszystko głosowo przez telefon - więc serdecznie zapraszam do kontaktu!Zajęcia mogą się odbywać u mnie w domu na terenie Marek, on-line lub z dojazdem do ucznia.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
09.2022
Szkolenie Lesson Ninja
05.2024
Matura z języka obcego
05.2024
Neurodydaktyka
Doświadczenie
10.2021 - aktualnie
Szkoła językowa Pocoapoco
09.2023 - aktualnie
Allora Italia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2024

Lekcje z Gabriekem są bardzo rzetelne, a zarazem atrakcyjne dla uczniów. Nauka wchodzi łatwo dzięki sympatycznej atmosferze i pasji Prowadzącego. Syn po kilku miesiącach zajęć dostał dziś 5 na egzaminie. Nic tylko polecać!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2024

Gabriel jest niezwykle zaangażowany i pomocny, a jego pasja i indywidualne podejście sprawiają, że nauka języka jest prawdziwą przyjemnością!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2024

Gabriel jest niesamowicie kontaktową osobą i tłumaczy lepiej niż większość nauczycieli w szkołach. Charaktryzuje go indywidualne podejście do ucznia, ogromna cierpliwość i duże ilości materiałów do nauki. Dzięki lekcjom z zagrożenia w drugiej klasie liceum, razem dotaliśmy do czwórki na koniec trzeciej klasy. Z całego serca polecam i jestem bardzo Panu Gabrielowi wdzięczna za wiarę we mnie i progres jaki dzięki niemu uzyskałam

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2023

lekcje włoskiego z Gabrielem są bardzo miłym i rozwijającym doświadczeniem. prowadzi on zajęcia z swobodą i zapałem, nigdy nie ma nudy czy niezrozumienia. Gabriel potrafi wyjaśnić włoski w prosty sposób. po zajęciach dostarcza notatki z zajęć, bardzo zrozumiałe i przejrzyste, a ćwiczenia pomagają w przyswojeniu zdobytej wiedzy. jeśli chcesz zgłębić język włoski, to właśnie z Gabrielem!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2023

Polecam! Gabriel ma bardzo dobre podejście do ucznia. Jego lekcje są bardzo kreatywne i zawierają wiele rodzajów gier. Urozmaica zajęcia piosenkami lub/i ciekawostkami kulturalnymi.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2023

Cudowne zajęcia! Bardzo polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2022

Polecam z całego serca. Świetne, indywidualne podejście do ucznia, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza. Lekcje odbywają się punktualnie, w świetnej atmosferze, kompletnie bezstresowo. Na każdym etapie nauki można liczyć na pomoc i wsparcie merytoryczne. Dziękuję :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Uczęszczałem na zajęcia powtórkowe przed nowym rokiem szkolnym u Gabriela. Zajęcia prowadzone są w sprawny i bardzo przejrzysty sposób. Wszystkie problemy, które miałem z gramatyką udało mi się pokonać i faktycznie odblokować w mówieniu po włosku.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2022

Gabriel jest świetnym nauczycielem z powołania . Potrafi przekazać wiedzę w bardzo prosty sposób .
Na zajęcia jest zawsze dobrze przygotowany. Na lekcji jest bardzo fajny klimat. Polecam Gabriela z całego serca.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2022

Gabriel jest zawsze super przygotowany do zajęć i często wplata do nich elementy kultury włoskiej, dzięki czemu nauka języka jest bardzo przyjemna. Przygotował mnie bardzo dobrze do matury z włoskiego. Serdecznie polecam :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2022

Świetnie prowadzone zajęcia idą w parze z dostępem do wszelkich materiałów pomocnych w nauce i niezwykle przyjemną atmosferą.
Gabriel to profesjonalista z wielkim sercem zarówno do kultury jak i języka, a oprócz świetnie przekazywanej wiedzy, zarazi pasją i miłością do Włoch.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2022

Zajęcia realizowane na wysokim poziomie. Wykładowca korzysta z wielu atrakcyjnych i niestandardowych form nauki włoskiego, które uatrakcyjniają lekcje. Gorąco polecam.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2022

Gabriel to świetny młody człowiek.Jako nauczyciel sprawdza się doskonale.Przekazuje mi swoją wiedzę w sposób prosty i zrozumiały.Zawsze perfekcyjnie przygotowany do lekcji.Po mimo dużej różnicy wieku ,dostosowuje program tak ,by był merytoryczny i ciekawy dla mnie.Potrafi zarazić pasją do nauki i miłością do Italii.Polecam wszystkim opornym i tym którzy chcą poznać ten piękny język.Lekcje z Gabrielem to ogromna przyjemność.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Uczciwie polecam Gabriela, ponieważ jest on nauczycielem kompletnym. Do zajęć podchodzi nowatorsko i z wielkim zaangażowaniem. Zajęcia z nim są przeprowadzane w sympatycznej atmosferze i dają wiele efektów, ale i również radości.

avatar
Feliks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Gabriel jest świetnym nauczycielem! Bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć każdy problem związany z językiem włoskim. Zajęcia, które prowadzi są przyjemne i zachęcające do odkrywania własnych umiejętności lingwistycznych. Widać, że jest to nauczyciel, który uczy z pasją i poświęca całe swoje serce by przekazać wiedzę drugiej osobie.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Gabriel jest nauczycielem z powołania. Zajęcia prowadzi w zachęcający oraz angażujący sposób zwracając szczególną uwagę na potrzeby ucznia. Wszelkie zawiłości językowe tłumaczy w przystępnej, a zarazem kompleksowej formie, dzięki czemu włoska gramatyka staje się zrozumiała bez włożenia większego wysiłku. Na szczególne uznanie zasługuje pełne przygotowanie do zajęć oraz solidnie skonstruowana baza do nauki słówek. W pełni polecam zajęcia z Gabrielem, ponieważ jest osobą niezwykle profesjonalną, a zarazem bardzo sympatyczna i otwartą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.