Gabriel Rybczyński

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Marki
Warszawa
Wołomin
Legionowo
Gdańsk
Gdynia
Radom
Sopot
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie, jeżeli szukasz nauczyciela języka włoskiego - To służę pomocą!

Nie chcesz palnąć głupoty i odróżniać Penne od Pene ? To trafiłeś w dobre ręce!

Na sam początek powiem o tym, kim tak właściwie jestem. Nazywam się Gabriel i jestem   studentem 3.roku filologii włoskiej w Warszawie na UKSW. Sam język włoski oraz kulturę słonecznej Italii kultywuję już od ponad 9 lat! Pracuję także od dwóch lat jako lektor języka włoskiego w szkole językowej Pocoapoco w Legionowie, a korepetycji udzielam już od ponad trzech lat. 

Jeżeli więc chcesz zacząć naukę włoskiego od podstaw , podszlifować swoje dotychczasowe umiejętności , przełamać barierę w mówieniu , nauczyć się jak zamówić prawdziwą włoską kawę  w Italii lub nawet przygotować się do egzaminów językowych lub matury – to zapraszam serdecznie!

Na lekcji ze mną:
•  Nauczysz się języka od podstaw lub będziesz mógł kontynuować naukę,
• Nauczysz się praktycznego języka mówionego – swobodna rozmowa, dialogi w sklepie, restauracji, hotelu i wiele innych!
•  Dowiesz się sporo o włoskiej kulturze, muzyce, ale także i o kuchni,
•  W przystępny sposób zrozumiesz i polubisz włoską gramatykę ,
•  Zainteresujesz się słoneczną Italią oraz jej kulturą,
•  Poszerzysz swoje słownictwo z użyciem wielu bloków tematycznych, które przygotowuję dla uczniów na platformie Quizlet ,
•   Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały - więc nie potrzebujesz żadnych podręczników! Będziemy korzystali z moich autorskich materiałów , wielu nagrań audio, skanów podręczników, ćwiczeń językowych i wielu wielu innych!

Lekcje ze mną dostosowuję do indywidualnych potrzeb i zainteresować uczniów! Nieważne, czy chcesz wyjechać do Włoch na Erasmusa, do pracy lub na wakacje – z wielką przyjemnością pomogę Ci osiągnąć Twój cel!

Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania czy wątpliwości, ale również wyjaśnię wszystko głosowo przez telefon -  więc serdecznie zapraszam do kontaktu!

Zajęcia mogą się odbywać u mnie w mieszkaniu na Tarchominie, on-line lub z dojazdem do ucznia.

Więcej informacji o mnie, o moich metodach oraz opinię moich uczniów można przeczytać na stronie: alloraitalia oraz pod taką samą nazwą widnieję na facebooku.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Gabriel Rybczyński
Szczygla, 5
05-270 Marki
NIP: 5242981441

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
09.2022
Szkolenie Lesson Ninja
05.2024
Matura z języka obcego
05.2024
Neurodydaktyka
Doświadczenie
10.2021 - aktualnie
Szkoła językowa Pocoapoco
09.2023 - aktualnie
Allora Italia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2024

Lekcje z Gabriekem są bardzo rzetelne, a zarazem atrakcyjne dla uczniów. Nauka wchodzi łatwo dzięki sympatycznej atmosferze i pasji Prowadzącego. Syn po kilku miesiącach zajęć dostał dziś 5 na egzaminie. Nic tylko polecać!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2024

Gabriel jest niezwykle zaangażowany i pomocny, a jego pasja i indywidualne podejście sprawiają, że nauka języka jest prawdziwą przyjemnością!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2024

Gabriel jest niesamowicie kontaktową osobą i tłumaczy lepiej niż większość nauczycieli w szkołach. Charaktryzuje go indywidualne podejście do ucznia, ogromna cierpliwość i duże ilości materiałów do nauki. Dzięki lekcjom z zagrożenia w drugiej klasie liceum, razem dotaliśmy do czwórki na koniec trzeciej klasy. Z całego serca polecam i jestem bardzo Panu Gabrielowi wdzięczna za wiarę we mnie i progres jaki dzięki niemu uzyskałam

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2023

lekcje włoskiego z Gabrielem są bardzo miłym i rozwijającym doświadczeniem. prowadzi on zajęcia z swobodą i zapałem, nigdy nie ma nudy czy niezrozumienia. Gabriel potrafi wyjaśnić włoski w prosty sposób. po zajęciach dostarcza notatki z zajęć, bardzo zrozumiałe i przejrzyste, a ćwiczenia pomagają w przyswojeniu zdobytej wiedzy. jeśli chcesz zgłębić język włoski, to właśnie z Gabrielem!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2023

Polecam! Gabriel ma bardzo dobre podejście do ucznia. Jego lekcje są bardzo kreatywne i zawierają wiele rodzajów gier. Urozmaica zajęcia piosenkami lub/i ciekawostkami kulturalnymi.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2023

Cudowne zajęcia! Bardzo polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2022

Polecam z całego serca. Świetne, indywidualne podejście do ucznia, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza. Lekcje odbywają się punktualnie, w świetnej atmosferze, kompletnie bezstresowo. Na każdym etapie nauki można liczyć na pomoc i wsparcie merytoryczne. Dziękuję :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Uczęszczałem na zajęcia powtórkowe przed nowym rokiem szkolnym u Gabriela. Zajęcia prowadzone są w sprawny i bardzo przejrzysty sposób. Wszystkie problemy, które miałem z gramatyką udało mi się pokonać i faktycznie odblokować w mówieniu po włosku.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2022

Gabriel jest świetnym nauczycielem z powołania . Potrafi przekazać wiedzę w bardzo prosty sposób .
Na zajęcia jest zawsze dobrze przygotowany. Na lekcji jest bardzo fajny klimat. Polecam Gabriela z całego serca.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2022

Gabriel jest zawsze super przygotowany do zajęć i często wplata do nich elementy kultury włoskiej, dzięki czemu nauka języka jest bardzo przyjemna. Przygotował mnie bardzo dobrze do matury z włoskiego. Serdecznie polecam :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2022

Świetnie prowadzone zajęcia idą w parze z dostępem do wszelkich materiałów pomocnych w nauce i niezwykle przyjemną atmosferą.
Gabriel to profesjonalista z wielkim sercem zarówno do kultury jak i języka, a oprócz świetnie przekazywanej wiedzy, zarazi pasją i miłością do Włoch.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2022

Zajęcia realizowane na wysokim poziomie. Wykładowca korzysta z wielu atrakcyjnych i niestandardowych form nauki włoskiego, które uatrakcyjniają lekcje. Gorąco polecam.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2022

Gabriel to świetny młody człowiek.Jako nauczyciel sprawdza się doskonale.Przekazuje mi swoją wiedzę w sposób prosty i zrozumiały.Zawsze perfekcyjnie przygotowany do lekcji.Po mimo dużej różnicy wieku ,dostosowuje program tak ,by był merytoryczny i ciekawy dla mnie.Potrafi zarazić pasją do nauki i miłością do Italii.Polecam wszystkim opornym i tym którzy chcą poznać ten piękny język.Lekcje z Gabrielem to ogromna przyjemność.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Uczciwie polecam Gabriela, ponieważ jest on nauczycielem kompletnym. Do zajęć podchodzi nowatorsko i z wielkim zaangażowaniem. Zajęcia z nim są przeprowadzane w sympatycznej atmosferze i dają wiele efektów, ale i również radości.

avatar
Feliks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Gabriel jest świetnym nauczycielem! Bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć każdy problem związany z językiem włoskim. Zajęcia, które prowadzi są przyjemne i zachęcające do odkrywania własnych umiejętności lingwistycznych. Widać, że jest to nauczyciel, który uczy z pasją i poświęca całe swoje serce by przekazać wiedzę drugiej osobie.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Gabriel jest nauczycielem z powołania. Zajęcia prowadzi w zachęcający oraz angażujący sposób zwracając szczególną uwagę na potrzeby ucznia. Wszelkie zawiłości językowe tłumaczy w przystępnej, a zarazem kompleksowej formie, dzięki czemu włoska gramatyka staje się zrozumiała bez włożenia większego wysiłku. Na szczególne uznanie zasługuje pełne przygotowanie do zajęć oraz solidnie skonstruowana baza do nauki słówek. W pełni polecam zajęcia z Gabrielem, ponieważ jest osobą niezwykle profesjonalną, a zarazem bardzo sympatyczna i otwartą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.