Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Katowice
Sosnowiec
Chorzów
Bytom
Dąbrowa Górnicza
Tychy
Mysłowice
Siemianowice Śląskie
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka37 / 90 min

FORBERG

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do poprawki matury z matematyki - sierpień 2019 - intensywne trzytygodniowe przygotowanie do poprawki tuż przed egzaminem poprawkowym z matematyki.

- Zajęcia prowadzone przez czynnego egzaminatora maturalnego - nauczyciela z powołania, potrafiącego skutecznie wytłumaczyć matematykę nawet osobom z bardzo dużymi zaległościami.

- cztery razy w tygodniu: 180 minut zajęć w niżej podanych terminach:

poniedziałek - 16:30 do 18:00 + 18:15 do 19:45
wtorek - 16:30 do 18:00 + 18:15 do 19:45
czwartek - 16:30 do 18:00 + 18:15 do 19:45
piątek - 16:30 do 18:00 + 18:15 do 19:45

- zajęcia w ścisłym centrum Katowic w budynku szkoły przy ulicy Sokolskiej 23 (tuż obok Galerii Supersam i dworca PKS).

- Koszt każdego 90-minutowego bloku to tylko 37,25 zł (brak jakichkolwiek innych opłat)

- Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu: 792 - 55-33-03  oraz na naszej stronie internetowej

Zapraszamy również do uczestnictwa w zajęciach przygotowujących do matury 2019/2020 prowadzonych przez egzaminatorów maturalnych z wszystkich przedmiotów maturalnych od października 2019 do końca kwietnia 2020. Zapisy pod numerem telefonu 792 55 33 03  oraz na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiamy
Forberg

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

FORBERG
Sokolska 23
40-086 Katowice
NIP: 6443175960

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Bardzo polecam. Córka dostała się na wymarzone stacjonarne studia dziennikarskie na Uniwersytecie w Warszawie. Dziękujemy bardzo - przede wszystkim Pani z języka polskiego.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Witam chcę podziękować za rzetelne przygotowanie do matury 2016,w szczególności pani Joasi ( DZIĘKUJĘ) pani Beacie(DZIĘKUJĘ) i pani z angielskiego (DZIĘKUJĘ).Odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku. Wczoraj z niedowierzaniem odebrałem świadectwo maturalne po 18 letniej przerwie ,coś niesamowitego . Naprawdę szczerze i gorąco polecam,to działa i można osiągnąć to o czym niektórzy z nas marzą -świadectwo dojrzałości. Dziękuję,dziękuję,dziękuję.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Polecam serdecznie wszystkim maturzystom, zwłaszcza tym niezadowolonym ze sposobu prowadzenia nauki w szkole. W moim liceum przypadki takie jak spóźnienia nauczycielki, głowienie się przez nią pół godziny nad jednym zadaniem tylko po to, by stwierdzić że "jest na to za stara", ciągnące się opowieści o podróżach po świecie połączone z wspominaniem nam, że nie nadążamy z materiałem, były na porządku dziennym. Pół roku zajęć w Forbergu nauczyło mnie znacznie więcej niż 3 lata nauki fizyki (bo o niej mowa) w liceum, dzięki czemu udało mi się zdać maturę na ponad 90%. Raz jeszcze gorąco polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2015

Witam, uczęszczam w tym roku na zajęcia z chemii na poziomie rozszerzonym i póki co jestem bardzo zadowolona. Pani nauczycielka, która prowadzi zajęcia jest naprawdę egzaminatorką maturalną. Jest bardzo dobrze zorientowana jeśli chodzi o wymogi programowe, standardy oceniania itp. Przede wszystkim jednak świetnie tłumaczy przerabiany materiał. Zadania są na prawdę konkretne i przydatne.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Witam, z pełną odpowiedzialnością polecam Forberg!! Wykładowcy uczą na wysokim poziomie, są cierpliwym i nieocenionym wprost fachowcami.Są przede wszystkim egzaminatorami maturalnymi. Muszę w tym miejscu z całego serca bardzo podziękować Pani Beacie, Joasi i Teresie. Tęsknię za zajęciami, które prowadziły w tak niesamowity sposób!! Polecam szczerze, nie ma się nad czym zastanawiać, to idealny wybór. Dzięki tym zajęciom na pewno dacie radę. Forberg jest po prostu wyjątkowym kursem!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Bojąc się egzaminu maturalnego, na zajęcia zapisałam się już w drugiej klasie liceum, aby sprowadzić szansę porażki to absolutnego minimum. Nie tylko przedmioty obowiązkowe poszły mi bardzo dobrze, ale i dodatkowe wypadły zaskakująco, w porównaniu do czasu jaki spędzałam na nauce. Dzięki zajęciom w FORBERG do matury podeszłam ze stoickim spokojem. Samo uczęszczanie na zajęcia, powtarzanie materiału i dyskusje z nauczycielami odniosły o wiele lepszy efekt, niż lekcje w szkole. Atmosfera na zajęciach z każdego przedmiotu zawsze była fenomenalna. Nauczyciele natomiast nigdy nie odmówili mi pomocy, wręcz przeciwnie! W dużej mierze dzięki tym zajęciom zdałam maturę na tyle dobrze, aby dostać się na wymarzone studia. Jeśli na uczelni spotkam chociaż w połowie tak świetnych wykładowców, to nie mogę się doczekać kolejnych lat nauki!!! Mam cichą nadzieję, że jeszcze się spotkamy :) Dziękuję za wszystko!!! WSZYSTKIM POLECAM FORBERG!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2015

Przyszli maturzyści!!!Dla Was piszę ta opinię...NIE REZYGNUJCIE ZE SWOICH MARZEŃ WARTO IŚĆ DO FORBERGA- tam pracują prawdziwi profesjonaliści. Jeszcze dwa lata temu nie wierzyłam że po 12 latach od ukończenia Liceum zdam w końcu maturę..To właśnie dzięki wykładowcom -PANI BEACIE,TERESIE JOASI:D oraz własnej pracy i wytrwałości teraz studiuję.SZCZEGÓLNIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANI BEATCE BO DOPIERO ONA- JEDYNA NAUCZYŁA MNIE MATEMATYKI, OGROMNY UKŁON W PANI STRONĘ.WARTO tam iść i nie ma się nad czym zastanawiać bo wnet ruszają zajęcia.POWODZENIA I WIARY W SIEBIE.DZIĘKUJĘ:)

avatar
Liza 796
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
24 maja 2013

POLECAM FORBERGA!!
Uczęszczałam teraz na kurs maturalny i jestem b.zadowolona!
Wykładowcy(egzaminatorzy maturalni) wykładają na wysokim poziomie.Zajęcia są dobrze zorganizowane,materiały do zajęć również są dostępne.Wszystko na miejscu!
Maturę ustną z j.polskiego i jęz.rosyjskiego zdałam na poziomie 60% a pamiętałam prawie wszystko z wykładów,ponieważ w domu żadko tak naprawdę się douczałam..
Za niedługo wyślę do FORBERGA swojego syna,który za niedługo zdaje maturę-myślę,że WARTO!

j

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.