Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Katowice
Sosnowiec
Chorzów
Bytom
Dąbrowa Górnicza
Tychy
Mysłowice
Siemianowice Śląskie
Faktura VAT

O mnie

Zajęcia prowadzone przez egzaminatorów maturalnych. Wykładowcy, którzy prowadzą zajęcia przyjemnością i z zaangażowaniem.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Bardzo polecam. Córka dostała się na wymarzone stacjonarne studia dziennikarskie na Uniwersytecie w Warszawie. Dziękujemy bardzo - przede wszystkim Pani z języka polskiego.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Witam chcę podziękować za rzetelne przygotowanie do matury 2016,w szczególności pani Joasi ( DZIĘKUJĘ) pani Beacie(DZIĘKUJĘ) i pani z angielskiego (DZIĘKUJĘ).Odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku. Wczoraj z niedowierzaniem odebrałem świadectwo maturalne po 18 letniej przerwie ,coś niesamowitego . Naprawdę szczerze i gorąco polecam,to działa i można osiągnąć to o czym niektórzy z nas marzą -świadectwo dojrzałości. Dziękuję,dziękuję,dziękuję.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Polecam serdecznie wszystkim maturzystom, zwłaszcza tym niezadowolonym ze sposobu prowadzenia nauki w szkole. W moim liceum przypadki takie jak spóźnienia nauczycielki, głowienie się przez nią pół godziny nad jednym zadaniem tylko po to, by stwierdzić że "jest na to za stara", ciągnące się opowieści o podróżach po świecie połączone z wspominaniem nam, że nie nadążamy z materiałem, były na porządku dziennym. Pół roku zajęć w Forbergu nauczyło mnie znacznie więcej niż 3 lata nauki fizyki (bo o niej mowa) w liceum, dzięki czemu udało mi się zdać maturę na ponad 90%. Raz jeszcze gorąco polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2015

Witam, uczęszczam w tym roku na zajęcia z chemii na poziomie rozszerzonym i póki co jestem bardzo zadowolona. Pani nauczycielka, która prowadzi zajęcia jest naprawdę egzaminatorką maturalną. Jest bardzo dobrze zorientowana jeśli chodzi o wymogi programowe, standardy oceniania itp. Przede wszystkim jednak świetnie tłumaczy przerabiany materiał. Zadania są na prawdę konkretne i przydatne.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Witam, z pełną odpowiedzialnością polecam Forberg!! Wykładowcy uczą na wysokim poziomie, są cierpliwym i nieocenionym wprost fachowcami.Są przede wszystkim egzaminatorami maturalnymi. Muszę w tym miejscu z całego serca bardzo podziękować Pani Beacie, Joasi i Teresie. Tęsknię za zajęciami, które prowadziły w tak niesamowity sposób!! Polecam szczerze, nie ma się nad czym zastanawiać, to idealny wybór. Dzięki tym zajęciom na pewno dacie radę. Forberg jest po prostu wyjątkowym kursem!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Bojąc się egzaminu maturalnego, na zajęcia zapisałam się już w drugiej klasie liceum, aby sprowadzić szansę porażki to absolutnego minimum. Nie tylko przedmioty obowiązkowe poszły mi bardzo dobrze, ale i dodatkowe wypadły zaskakująco, w porównaniu do czasu jaki spędzałam na nauce. Dzięki zajęciom w FORBERG do matury podeszłam ze stoickim spokojem. Samo uczęszczanie na zajęcia, powtarzanie materiału i dyskusje z nauczycielami odniosły o wiele lepszy efekt, niż lekcje w szkole. Atmosfera na zajęciach z każdego przedmiotu zawsze była fenomenalna. Nauczyciele natomiast nigdy nie odmówili mi pomocy, wręcz przeciwnie! W dużej mierze dzięki tym zajęciom zdałam maturę na tyle dobrze, aby dostać się na wymarzone studia. Jeśli na uczelni spotkam chociaż w połowie tak świetnych wykładowców, to nie mogę się doczekać kolejnych lat nauki!!! Mam cichą nadzieję, że jeszcze się spotkamy :) Dziękuję za wszystko!!! WSZYSTKIM POLECAM FORBERG!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2015

Przyszli maturzyści!!!Dla Was piszę ta opinię...NIE REZYGNUJCIE ZE SWOICH MARZEŃ WARTO IŚĆ DO FORBERGA- tam pracują prawdziwi profesjonaliści. Jeszcze dwa lata temu nie wierzyłam że po 12 latach od ukończenia Liceum zdam w końcu maturę..To właśnie dzięki wykładowcom -PANI BEACIE,TERESIE JOASI:D oraz własnej pracy i wytrwałości teraz studiuję.SZCZEGÓLNIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANI BEATCE BO DOPIERO ONA- JEDYNA NAUCZYŁA MNIE MATEMATYKI, OGROMNY UKŁON W PANI STRONĘ.WARTO tam iść i nie ma się nad czym zastanawiać bo wnet ruszają zajęcia.POWODZENIA I WIARY W SIEBIE.DZIĘKUJĘ:)

avatar
Liza 796
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
24 maja 2013

POLECAM FORBERGA!!
Uczęszczałam teraz na kurs maturalny i jestem b.zadowolona!
Wykładowcy(egzaminatorzy maturalni) wykładają na wysokim poziomie.Zajęcia są dobrze zorganizowane,materiały do zajęć również są dostępne.Wszystko na miejscu!
Maturę ustną z j.polskiego i jęz.rosyjskiego zdałam na poziomie 60% a pamiętałam prawie wszystko z wykładów,ponieważ w domu żadko tak naprawdę się douczałam..
Za niedługo wyślę do FORBERGA swojego syna,który za niedługo zdaje maturę-myślę,że WARTO!

j

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.