Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Online
Katowice
Warszawa
Sosnowiec
Bytom
Dąbrowa Górnicza
Tychy
Radom
Płock
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie i zapraszam do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez egzaminatora maturalnego.

Oferuję kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zajęcia prowadzone są przez nauczyciela licealnego z wieloletnim doświadczeniem, który jest jednocześnie egzaminatorem maturalnym (czyli osobą, która co roku sprawdza i ocenia matury, a co za tym idzie wie na co należy najbardziej zwrócić uwagę oraz jakich błędów unikać podczas przygotowywania do matury).

Egzaminator powtórzy z Tobą cały materiał obowiązujący na maturze oraz nauczy pisania wypowiedzi pisemnej w taki sposób, aby spełniała ona  wymogi klucza maturalnego, tj. zawierała odpowiednią ilość informacji, odpowiednie sformułowania oraz miała odpowiednią formę i treść, a co za tym idzie mogła zostać maksymalnie wysoko oceniona przez sprawdzających maturę. Zajęcia obejmują również trenowanie wszystkich sprawności jezykowych testowanych na maturze: rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie. Na poziomie rozszerzonym zajęcia poświęcane są również trenowaniu struktur leksykalno-gramatycznych. Zajęcia obejmują również przygotowanie do matury ustnej. 100 % zdawalności z wynikami na poziomie 80 - 95 %. 

Zapraszam również na zajęcia przeznaczone dla uczniów przedostatnich i wcześniejszych klas szkół średnich, których celem jest nadrobienie i rozwijanie bieżącego materiału oraz systematyczne przygotowanie do matury.

Uczniów klas ósmych szkół podstawowych zachęcam do uczestnictwa w zajęciach przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty z egzaminatorem OKE.

Tel. 792553303

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota08:30 - 20:00
Niedziela08:30 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

FORBERG
Sokolska 23
40-086 Katowice
NIP: 6443175960

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2020

Bardzo dziękuję Pani Agacie, która pomogła córce w przygotowaniu do matury z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Córka otrzymała 93% , mimo że nie miała rozszerzenia z polskiego w szkole. Polecam również zajęcia online, które sprawdziły się w czasie zawieszenia zajęć w szkołach. Serdecznie dziękuję i polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Bardzo polecam, rzetelne wytłumaczenie potrzebnej wiedzy, mili i cierpliwi nauczyciele, bardzo fajna atmosfera na zajęciach

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Bardzo polecam. Córka dostała się na wymarzone stacjonarne studia dziennikarskie na Uniwersytecie w Warszawie. Dziękujemy bardzo - przede wszystkim Pani z języka polskiego.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Witam chcę podziękować za rzetelne przygotowanie do matury 2016,w szczególności pani Joasi ( DZIĘKUJĘ) pani Beacie(DZIĘKUJĘ) i pani z angielskiego (DZIĘKUJĘ).Odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku. Wczoraj z niedowierzaniem odebrałem świadectwo maturalne po 18 letniej przerwie ,coś niesamowitego . Naprawdę szczerze i gorąco polecam,to działa i można osiągnąć to o czym niektórzy z nas marzą -świadectwo dojrzałości. Dziękuję,dziękuję,dziękuję.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Polecam serdecznie wszystkim maturzystom, zwłaszcza tym niezadowolonym ze sposobu prowadzenia nauki w szkole. W moim liceum przypadki takie jak spóźnienia nauczycielki, głowienie się przez nią pół godziny nad jednym zadaniem tylko po to, by stwierdzić że "jest na to za stara", ciągnące się opowieści o podróżach po świecie połączone z wspominaniem nam, że nie nadążamy z materiałem, były na porządku dziennym. Pół roku zajęć w Forbergu nauczyło mnie znacznie więcej niż 3 lata nauki fizyki (bo o niej mowa) w liceum, dzięki czemu udało mi się zdać maturę na ponad 90%. Raz jeszcze gorąco polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2015

Witam, uczęszczam w tym roku na zajęcia z chemii na poziomie rozszerzonym i póki co jestem bardzo zadowolona. Pani nauczycielka, która prowadzi zajęcia jest naprawdę egzaminatorką maturalną. Jest bardzo dobrze zorientowana jeśli chodzi o wymogi programowe, standardy oceniania itp. Przede wszystkim jednak świetnie tłumaczy przerabiany materiał. Zadania są na prawdę konkretne i przydatne.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Witam, z pełną odpowiedzialnością polecam Forberg!! Wykładowcy uczą na wysokim poziomie, są cierpliwym i nieocenionym wprost fachowcami.Są przede wszystkim egzaminatorami maturalnymi. Muszę w tym miejscu z całego serca bardzo podziękować Pani Beacie, Joasi i Teresie. Tęsknię za zajęciami, które prowadziły w tak niesamowity sposób!! Polecam szczerze, nie ma się nad czym zastanawiać, to idealny wybór. Dzięki tym zajęciom na pewno dacie radę. Forberg jest po prostu wyjątkowym kursem!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Bojąc się egzaminu maturalnego, na zajęcia zapisałam się już w drugiej klasie liceum, aby sprowadzić szansę porażki to absolutnego minimum. Nie tylko przedmioty obowiązkowe poszły mi bardzo dobrze, ale i dodatkowe wypadły zaskakująco, w porównaniu do czasu jaki spędzałam na nauce. Dzięki zajęciom w FORBERG do matury podeszłam ze stoickim spokojem. Samo uczęszczanie na zajęcia, powtarzanie materiału i dyskusje z nauczycielami odniosły o wiele lepszy efekt, niż lekcje w szkole. Atmosfera na zajęciach z każdego przedmiotu zawsze była fenomenalna. Nauczyciele natomiast nigdy nie odmówili mi pomocy, wręcz przeciwnie! W dużej mierze dzięki tym zajęciom zdałam maturę na tyle dobrze, aby dostać się na wymarzone studia. Jeśli na uczelni spotkam chociaż w połowie tak świetnych wykładowców, to nie mogę się doczekać kolejnych lat nauki!!! Mam cichą nadzieję, że jeszcze się spotkamy :) Dziękuję za wszystko!!! WSZYSTKIM POLECAM FORBERG!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2015

Przyszli maturzyści!!!Dla Was piszę ta opinię...NIE REZYGNUJCIE ZE SWOICH MARZEŃ WARTO IŚĆ DO FORBERGA- tam pracują prawdziwi profesjonaliści. Jeszcze dwa lata temu nie wierzyłam że po 12 latach od ukończenia Liceum zdam w końcu maturę..To właśnie dzięki wykładowcom -PANI BEACIE,TERESIE JOASI:D oraz własnej pracy i wytrwałości teraz studiuję.SZCZEGÓLNIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANI BEATCE BO DOPIERO ONA- JEDYNA NAUCZYŁA MNIE MATEMATYKI, OGROMNY UKŁON W PANI STRONĘ.WARTO tam iść i nie ma się nad czym zastanawiać bo wnet ruszają zajęcia.POWODZENIA I WIARY W SIEBIE.DZIĘKUJĘ:)

avatar
Liza 796
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
24 maja 2013

POLECAM FORBERGA!!
Uczęszczałam teraz na kurs maturalny i jestem b.zadowolona!
Wykładowcy(egzaminatorzy maturalni) wykładają na wysokim poziomie.Zajęcia są dobrze zorganizowane,materiały do zajęć również są dostępne.Wszystko na miejscu!
Maturę ustną z j.polskiego i jęz.rosyjskiego zdałam na poziomie 60% a pamiętałam prawie wszystko z wykładów,ponieważ w domu żadko tak naprawdę się douczałam..
Za niedługo wyślę do FORBERGA swojego syna,który za niedługo zdaje maturę-myślę,że WARTO!

j

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.