Dawid Dąbkowski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa

Dawid Dąbkowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Dawid Dąbkowski

O mnie

Languages: English, PolishWitam! Jestem podróżnikiem z wieloma pasjami, którymi uwielbiam się dzielić. Jeżdżąc po świecie pracuję zdalnie, zbieram nowe doświadczenia i poznaję ludzi z różnorodnych miejsc i kultur. W Polsce obecnie prowadzę kursy z gry na gitarze dla początkujących oraz z matematyki wyższej. Udzielanie korepetycji traktuję jako ciekawe zajęcie i okazję do rozwijania własnych umiejętności podczas starannego przygotowywania materiałów. Zapraszam serdecznie do moich ogłoszeń i kontaktu :) Pozdrawiam!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2016
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Matematyka
10.2016 - 10.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Matematyka Stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2017 - 11.2019
Data Scientist
Ponad 2 lata doświadczenia w analizie dużych zbiorów danych i uczeniu maszynowym w branży medyczno-farmaceutycznej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Do nauki gitary podchodziłam już wiele razy bezskutecznie. Granie było moim marzeniem ale sądziłam że nie jestem w stanie nauczyć się tej "magicznej" umiejętności. Moje podejście do tego instrumentu zmieniło się, gdy zaczęłam uczyć się grania z Panem Dawidem. Pokazał mi że granie na gitarze nie jest "magiczną" umiejętnością, jest czymś osiągalnym i pięknym. Pan Dawid jest wspaniałym gitarzystą, jest profesjonalny, jest również bardzo ciekawą i sympatyczną osobą.
Lekcje z Panem Dawidem polecam serdecznie, nawet osobą, które nie wierzyły w swoje możliwości.

avatar
Marina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Serdecznie polecam te korepetycje. Po kilku bezskutecznych próbach samodzielnej nauki te zajęcia zmotywowały mnie i wniosły dużo zrozumienia muzyki i wiedzy praktycznej. Zajęcia są ciekawe i konkretne, a prowadzący potrafi przekazać swoją wiedzę w łatwy sposób i zarazić pasją do muzyki :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.