Dawid Dąbkowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[PL/EN] Lekcje gitary klasycznej/akustycznej od podstaw. Pierwsza godzina gratis! Poznaj techniki i zagraj cały utwór już po pierwszej lekcji.

MÓJ PROGRAM NAUKI
Witam serdecznie! Jestem osobą z muzyczną pasją, którą uwielbiam się dzielić z innymi. Przez lata gry na gitarze, tworzenia muzyki i udzielania lekcji opracowałem własny program do efektywnej nauki gry. Każda lekcja to kilka nowych ćwiczeń, dawka teorii i podsumowanie nabytych umiejętności w postaci gry wybranego, pełnego utworu. Już po pierwszej lekcji zagrasz swój pierwszy kawałek :)

Mój obecny kurs to kompleksowa nauka od podstaw gry rytmicznej/akordowej (czyli tego od czego najlepiej zacząć przygodę z gitarą). Przykładowe lekcje:

1. Wstęp, bicie uproszczone, uproszczone akordy + "Zombie" by Cranberries
2. Bicie standardowe, skala chromatyczna, podstawowe akordy + "Numb" by Linkin Park
3. Skale major i minor, budowanie akordów + "Otherside" by Red Hot Chilli Peppers
4. Progresja akordów, transponowanie kluczy + "Knockin’ On Heavens Door" by Bob Dylan

… i wiele więcej

W razie potrzeby lekcje oczywiście dopasujemy indywidualnie. Na lekcje dostarczam potrzebne materiały, przyda się jednak posiadanie własnej gitary - na początek nie jest to niezbędne, ale ogólnie wskazane dla nauki. Zajęcia są przemyślane tak, by powtarzalne rzeczy uczeń mógł przerabiać w domu nie tracąc czasu i pieniędzy. 

Na moich lekcjach pokażę Ci nie tylko jak grać, lecz przede wszystkim, w jaki sposób podejść do gry i skąd czerpać wiedzę. Pokażę Ci własne triki i metody na to, jak grać w prosty i efektywny sposób.

KORZYŚCI Z NAUKI GRY
Gitara to najpopularniejszy instrument muzyczny, o szerokim zastosowaniu we wszelkich stylach i gatunkach muzycznych. Gra na gitarze jest relaksująca i angażuje różne obszary mózgu, pozytywnie wpływając na jego funkcjonowanie. Bez względu na to, czy chcesz grać dla relaksu, samorozwoju, na ogniskach dla znajomych, jako gitarzysta w zespole czy też komponować własną muzykę, nauka gry na gitarze Ci to umożliwi. Pokażę Ci krok po kroku, od czego zacząć :)

ZASADY
Lekcje gitary najlepiej podzielić na 90-120-minutowe sesje, co wystarcza na przerobienie materiału i oszczędza czasu na dojazdy dla obu stron. Nauka jest bezstresowa i przyjemna, lecz w razie potrzeby nie ma problemu, by zrobić przerwy niewliczane w czas lekcji. Cena za 120 minut wynosi 120zł (u ucznia, online lub u mnie w świetnej lokalizacji tuż przy Metro Pole Mokotowskie).

Pierwsza lekcja: godzina GRATIS - Wypróbuj tanio pierwszą lekcję, a o dalszej współpracy zdecydujesz później.

Zajęcia grupowe: dopłata 20zł/h/osoba - Wolisz uczyć się w grupie? Zbierz osoby o podobnym poziomie co Ty, a po podziale kosztów zapłacicie mniej.

Zapraszam do kontaktu przez stronę lub telefon / sms / WhatsApp -  numer po lewej stronie :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2016
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Matematyka
10.2016 - 10.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Matematyka Stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2017 - 11.2019
Data Scientist
Ponad 2 lata doświadczenia w analizie dużych zbiorów danych i uczeniu maszynowym w branży medyczno-farmaceutycznej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Do nauki gitary podchodziłam już wiele razy bezskutecznie. Granie było moim marzeniem ale sądziłam że nie jestem w stanie nauczyć się tej "magicznej" umiejętności. Moje podejście do tego instrumentu zmieniło się, gdy zaczęłam uczyć się grania z Panem Dawidem. Pokazał mi że granie na gitarze nie jest "magiczną" umiejętnością, jest czymś osiągalnym i pięknym. Pan Dawid jest wspaniałym gitarzystą, jest profesjonalny, jest również bardzo ciekawą i sympatyczną osobą.
Lekcje z Panem Dawidem polecam serdecznie, nawet osobą, które nie wierzyły w swoje możliwości.

avatar
Marina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Serdecznie polecam te korepetycje. Po kilku bezskutecznych próbach samodzielnej nauki te zajęcia zmotywowały mnie i wniosły dużo zrozumienia muzyki i wiedzy praktycznej. Zajęcia są ciekawe i konkretne, a prowadzący potrafi przekazać swoją wiedzę w łatwy sposób i zarazić pasją do muzyki :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.