Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filozofii. Tytuł uzyskałem na Uniwersytecie Warszawskim. Ponadto jestem autorem wielu artykułów, wystąpień konferencyjnych oraz tłumaczeń z języka niemieckiego. To właśnie studia filozoficzne zainspirowały mnie do nauki języka niemieckiego. Obecnie piszę doktorat w języku niemieckim na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Karola w Pradze.

Ogłoszenie to skierowane jest do osób, które pragną nauczyć się od początku języka niemieckiego bądź są na etapie początkującym (A1). Zapewniam miłą atmosferę, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz materiał dydaktyczne. Nacisk położony będzie na swobodne prowadzenie konwersacji, zachęcenie ucznia do samodzielnego formułowania wypowiedzi oraz pracę na niemieckich tekstach.

Zachęcam wszystkich do skorzystania z oferty!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filozofia
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Karola w Pradze
Doktor
Filozofia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.