Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję lekcje angielskiego dla osób w każdym wieku. Oferta przeznaczona jest dla osób rozpoczynających naukę języka angielskiego (również dla tych, którzy nie mieli do tej pory styczności z tym językiem), jak i dla osób bardziej zaawansowanych (do poziomu B2). Zapewniam miłą i bezstresową atmosferę, indywidualne podejście do każdego ucznia, dostoswanie metod i zadań do profilu danej osoby, materiały dydaktyczne. Nacisk kładę na aspekt konwersacyjny, próbując zachęcić uczniów do samodzielnego formułowania wypowiedzi.

Jestem absolwentem studiów filozoficznych na Uniwersytecie Warszawskim. Język angielski towarzyszy mi właściwie cały czas - czytam teksty oraz piszę niekiedy w języku angielskim. Moja znajomość języka angielskiego podbudowana jest również zainteresowaniem poezją i prozą angielską. Obecnie piszę doktorat na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Karola w Pradze.

Zachęcam wszystkich do kontaktu ze mną!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filozofia
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Karola w Pradze
Doktor
Filozofia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.