Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia50 / 60 min

Filip Borek

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filozofii. Tytuł uzyskałem na Uniwersytecie Warszawskim. Ponadto jestem autorem wielu artykułów, wystąpień konferencyjnych oraz tłumaczeń z języka niemieckiego. Dwukrotnie otrzymałem Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia naukowe. Moje główne zainteresowania filozoficzne to: fenomenologia (Heidegger, Husserl, Scheler, Stein, Fink, Landgrebe), hermeneutyka (Dilthey, Gadamer) oraz filozofia Kanta. Obecnie piszę doktorat na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Karola w Pradze.

W ramach lekcji oferuję pomoc w tłumaczeniu różnych zawiłych koncepcji filozoficznych oraz pomoc w przygotowaniu do zajęć związanych z filozofią. 
Swoją ofertę kieruję zarówno do osób, które nie miały do tej pory styczności z filozofią, jak i do osób bardziej zaawansowanych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filozofia
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Karola w Pradze
Doktor
Filozofia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.