Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Bytom
Świętochłowice
Chorzów
Zabrze
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 / 60 min

Filip Janek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem korepetytorem z 5-letnim doświadczeniem po studiach na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH.

Potrafię przygotowywać do matury, uczę również na każdym innym poziomie edukacji, od szkoły podstawowej aż po studia.

Studentom studiów inżynierskich mogę pomóc z pierwszym rokiem fizyki (od zasad dynamiki Newtona po równania Maxwella i teorię względności), a także z algebrą liniową (macierze, liczby zespolone), analizą matematyczną (rachunek różniczkowy i całkowy, równania różniczkowe, całki wielokrotne, krzywoliniowe i powierzchniowe).

 

Nauczam bardzo metodycznie, z naciskiem na zrozumienie materiału. Przechodzę dalej dopiero, kiedy uczeń wie, co robi. Wtedy może bez przeszkód utrwalać materiał samodzielnie. Nie sprawia to jednak, że lekcje u mnie przybierają żółwie tempo.

Staram się odpowiadać wyczerpująco na wszystkie pytania. Jeśli zdarzy mi się zadanie, którego sam nie będę umiał zrobić (prowadzący na niektórych uczelniach robią się niezwykle kreatywni w zadaniach), rozwiązanie wraz z komentarzem wyślę przez e-mail/fb/telefon w ciągu 24h.

 

Jeśli pomimo tak długiego wstępu interesują Cię korepetycje ze mną, zachęcam do kontaktu.

Jeśli nie odbieram telefonu, proszę napisać sms z zakresem materiału i preferowanym terminem korepetycji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2017

Bardzo polecam, Pan Filip uczy mnie przedmiotów ścisłych od dwóch lat, pogłębił moje zainteresowanie informatyką oraz dobrze przygotował mnie do matury gdyż zdałem ją z wynikiem jaki był mi potrzebny do dostania się na upragnioną uczelnię. Dalej biorę korepetycje u Pana Filipa ale teraz już głównie z programowania i nie w takim przed-maturalnym tempie :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2017

Świetny nauczyciel. Wszystko tłumaczy w bardzo jasny i rzetelny sposób. Nie ma dla niego zadania nie do rozwiązania. Tłumaczy do tego momentu aż uczeń zrozumie. Polecam korepetycje z Panem Filipem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.