Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków (Centrum +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka60 / 60 min

Filip Janek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Matematyka, fizyka, C++, Python, korepetycje z dojazdem.
Jestem studentem III roku na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH
Potrafię przygotowywać do matury, uczę również na każdym innym poziomie edukacji, od szkoły podstawowej aż po studia.
Studentom studiów inżynierskich mogę pomóc z pierwszym rokiem fizyki (od zasad dynamiki Newtona po równania Maxwella i teorię względności), a także z algebrą liniową (macierze, liczby zespolone), analizą matematyczną (rachunek różniczkowy i całkowy, równania różniczkowe, całki wielokrotne, krzywoliniowe i powierzchniowe).

Nauczam bardzo metodycznie, z naciskiem na zrozumienie materiału. Przechodzę dalej dopiero, kiedy uczeń wie, co robi. Wtedy może bez przeszkód utrwalać materiał samodzielnie. Nie sprawia to jednak, że lekcje u mnie przybierają żółwie tempo.
Staram się odpowiadać wyczerpująco na wszystkie pytania. Jeśli zdarzy mi się zadanie, którego sam nie będę umiał zrobić (co poniżej poziomu studiów się nie wydarzy), rozwiązanie wraz z komentarzem wyślę mailem lub przez e-mail/fb w ciągu 24h.

Jeśli pomimo tak długiego wstępu jesteś zainteresowany, zachęcam do kontaktu.
Jeśli nie odbieram telefonu, proszę napisać sms z zakresem materiału i preferowanym terminem korepetycji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2017

Bardzo polecam, Pan Filip uczy mnie przedmiotów ścisłych od dwóch lat, pogłębił moje zainteresowanie informatyką oraz dobrze przygotował mnie do matury gdyż zdałem ją z wynikiem jaki był mi potrzebny do dostania się na upragnioną uczelnię. Dalej biorę korepetycje u Pana Filipa ale teraz już głównie z programowania i nie w takim przed-maturalnym tempie :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2017

Świetny nauczyciel. Wszystko tłumaczy w bardzo jasny i rzetelny sposób. Nie ma dla niego zadania nie do rozwiązania. Tłumaczy do tego momentu aż uczeń zrozumie. Polecam korepetycje z Panem Filipem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.