Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Kraków (Centrum +3)

Filip Janek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Filip Janek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2017

Bardzo polecam, Pan Filip uczy mnie przedmiotów ścisłych od dwóch lat, pogłębił moje zainteresowanie informatyką oraz dobrze przygotował mnie do matury gdyż zdałem ją z wynikiem jaki był mi potrzebny do dostania się na upragnioną uczelnię. Dalej biorę korepetycje u Pana Filipa ale teraz już głównie z programowania i nie w takim przed-maturalnym tempie :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2017

Świetny nauczyciel. Wszystko tłumaczy w bardzo jasny i rzetelny sposób. Nie ma dla niego zadania nie do rozwiązania. Tłumaczy do tego momentu aż uczeń zrozumie. Polecam korepetycje z Panem Filipem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.