Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Siedlce
Mińsk Mazowiecki
Lublin
Pruszków
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoskicena do ustalenia

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Udzielam lekcji języka włoskiego na wszystkich poziomach. Zapraszam początkujących, którzy chcieliby w miłej atmosferze poznać tajniki języka włoskiego oraz średnizaawansowanych i zaawansowanych. Chętnie przygotuję do matury z języka włoskiego oraz poprowadzę lekcje online, posiadam wiele materiałów do nauki przez skype.Uczę języka włoskiego od 18 lat.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2017

Profesjonalna, sympatyczna ale i wymagająca lektorka z dużym doświadczeniem. Bardzo fajne lekcje naprawdę widać efekty naszej współpracy. Ciekawy podręcznik , dużo materiałów audiowizualnych, słuchanek. Choć bylem negatywnie nastawiony do lekcji na skype okazały się strzałem w dziesiątkę. Polecam , lekcje na piątkę z plusem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.