Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Siedlce
Mińsk Mazowiecki
Lublin
Pruszków
Płock
Lubartów
Milanówek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski80 - 90 / 60 min

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Bonjour,
Zapraszam na profesjonalne lekcje języka francuskiego. Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach , mam  dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych na uniwersytecie, w szkole średniej oraz w szkołach językowych. Chętnie poprowadzę konwersacje na wysokim poziomie (często przebywam we Francji) oraz przygotuję do matury i certyfikatów od A1 do C2.
Prowadzę profesjonalne lekcje francuskiego online,zapewniam urozmaicone materialy. Możliwość zajęć indywidualnych lub w mini grupie. Nauczam też języka francuskiego w firmach.
Postaw na doświadczenie i znajomość języka francuskiego na poziomie native.
Zapraszam serdecznie:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 07.2001
UMCS Lublin
Magister
Filologia Romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2023

Pani Ewa to wyjątkowa nauczycielka, która cierpliwie i wyrozumiale tłumaczy zawiłości języka francuskiego. Dodatkowo francuski to dla niej nie tylko gramatyczne reguły i nauka słownictwa, ale także obcowanie z językiem za pomocą poznawania kultury kraju nad Sekwaną: poprzez artykuły, słuchanki oraz filmy zapoznaje uczniów z bogactwem Francji, co pozwala lepiej zrozumieć jej mieszkańców. Co więcej Pani Ewa świetnie przygotowuje do egzaminów językowych: dzięki jej pomocy w tym roku udało mi się zdobyć certyfikat DELF B2 z bardzo dobrym rezultatem.
Podsumowując, bardzo polecam zajęcia z Panią Ewą!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2017

Profesjonalna, sympatyczna ale i wymagająca lektorka z dużym doświadczeniem. Bardzo fajne lekcje naprawdę widać efekty naszej współpracy. Ciekawy podręcznik , dużo materiałów audiowizualnych, słuchanek. Choć bylem negatywnie nastawiony do lekcji na skype okazały się strzałem w dziesiątkę. Polecam , lekcje na piątkę z plusem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.