Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa
Siedlce
Mińsk Mazowiecki
Lublin
Pruszków
Płock

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Ewa

O mnie

Jestem magistrem filologii romańskiej. Pracuję w zawodzie od 16 lat. Posiadam zarejestrowaną działalność w zakresie usług tłumaczeniowo-szkoleniowych. współpracuję z klientami indywidualnymi, szkołami językowymi, firmami oraz placówkami edukacyjnymi. Zapraszam do współpracy. Wykonuję również tłumaczenia pisemne i ustne.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2017

Profesjonalna, sympatyczna ale i wymagająca lektorka z dużym doświadczeniem. Bardzo fajne lekcje naprawdę widać efekty naszej współpracy. Ciekawy podręcznik , dużo materiałów audiowizualnych, słuchanek. Choć bylem negatywnie nastawiony do lekcji na skype okazały się strzałem w dziesiątkę. Polecam , lekcje na piątkę z plusem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.