Europejska Szkoła Korepetycji

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kraków
Poznań
Łódź
Wrocław
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

POPRAWKI sierpniowe MATEMATYKA CHEMIA FIZYKA

Jeśli tu zaglądasz to znak, że poszukujesz  NAJLEPSZEGO KOREPETYTORA , który efektywnie, profesjonalnie i z uśmiechem pomoże Ci w nauce, wytłumaczy i  powtórzy z Tobą bieżący materiał do egzaminów poprawkowych w sierpniu :-) Nie mogłeś trafić lepiej! 

Powiedz kogo poszukujesz, a dobierzemy do Ciebie czy Twojego dziecka właściwego korepetytora i razem pokonamy te naukowe trudności. Regularne powtarzanie materiału oraz tłumaczenie niejasności zagwarantują znaczną poprawę w rozumieniu przedmiotów ścisłych a tym samym lepsze oceny i łatwość w przyswajaniu nowego materiału :) Nie czekaj, tylko zacznij przygotowania już teraz! Nauczanie jest dla Nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją , co bardzo pomaga w motywacji do zmierzenia się z przedmiotami ścisłymi  :)

Pomożemy uzupełnić braki, utrwalić umiejętności aby * zaliczenia stały się jedynie formalnością,* a nowych rok szkolny rozpoczął z satysfakcjonującymi wynikami :) Jesteśmy zespołem absolwentów, studentów oraz nauczycieli wyższych uczelni technicznych, z jakże ważną pasją nauczania, dużymi osiągnięciami oraz wieloletnim doświadczeniem.  Zapewniamy korepetycje w przyjaznej atmosferze na najwyższym poziomie . Zaufało nam już bardzo wielu uczniów , dlatego jeżeli chcesz polubić przedmioty ścisłe i cieszyć się pozytywnymi wynikami skontaktuj się z Nami  :)

Dojeżdżamy do ucznia, a cena to tylko 60zl/h
Zapraszamy serdecznie :-)
Nikola 514 600 360

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Europejska Szkoła Korepetycji
Al. Jerozolimskie 155
02- 326 Warszawa
NIP: 7282569179

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2019

Pracuje w Europejskiej Szkole Korepetycji już parę ładnych lat.
Opinię wystawiam dopiero teraz, bo chcę aby była ona obiektywna.
Tak jak już wspomniałam w ESK pracuję kilka lat. Przez te wszystkie lata nic nie mogę zarzucić szkole. To jest naprawdę niezmiernie miłe, gdy pracuje się w kompetentnym zespole i ma się za szefa osobę, która potrafi taktować z szacunkiem drugą osobę. A w dodatku bardzo elastyczny czas pracy i po rozliczeniu arkusza od razu wypłata jest na koncie.
Lecz jak dla mnie największą zapłatą jest zadowolenie dziecka i jego rodziców z lekcji prowadzonych przeze mnie.
Polecam z czystym sumieniem każdemu pracę w Europejskiej Szkole Korepetycji!! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Praca z Euroszkołą to świetny sposób na pracę dorywczą dla studenta :) Brak narzuconej minimalnej liczby przeprowadzonych zajęć, wysokie stawki godzinowe i rodzinna atmosfera to tylko nieliczne plusy podjęcia współpracy :) Rewelacyjny sposób prowadzenia firmy i jej doskonałe zorganizowanie przekłada się na świetne wyniki uczniów. Polecam zarówno uczniom i ich rodzicom, jak i osobom, myślącym o podjęciu pracy jako korepetytorzy :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Moje dziecko korzysta ze szkoły już 3 rok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z korepetytora, który bardzo starannie przygotowuje się do każdej lekcji i posiada ogromny zasób wiedzy. Kontakt z osobami zarządzającymi szkołą jest ekspresowy. Nigdy nie miałam żadnych problemów ze szkołą. Polecam wszystkim rodzicom. Pełen profesjonalizm :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Z panią Karoliną współpracowalismy przez trzy lata w zakresie najpierw chemii i fizyki, potem tylko matematyki (liceum). Dzięli jej kompetencji, solidności i zaangażowaniu matura z matematyki nie była problemem. Polecamy szkołę i korepetytorkę.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Bardzo dobrze dobrany korepetytor, dobry kontakt. Już drugi rok korzystamy z usług Europejskiej Szkoły Korepetycji i jesteśmy zadowoleni. Wszystkie korepetytorki miały dobry kontakt z synem.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2018

Jestem rodzicem dziecka, które chodzi do 3 klasy gimnazjum . Korzystam ze szkoły ze wszystkim przedmiotów ścisłych, aby przygotować moje dziecko do egzaminu gimnazjalnego. Dziecko jest bardzo zadowolone ze sposobu przeprowadzenia zajęć, korepetytor zawsze punktualny i przygotowany. Jeśli chodzi o strukturę szkoły to oceniam bardzo dobrze. Kontakt z korepetytorem i osobami pracującymi w szkole mamy stały, wszystkie osoby niezwykle miłe i kompetentne. Polecam każdemu rodzicowi.

avatar
Alina Sz.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2018

Wyrażając swoją opinię chcę gorąco podziękować naszej wspaniałej i niezawodnej Pani Oli która od kilku lat uczy nasze dzieci matatyki , chemii i fizyki oraz Panu Marcinowi ktory uczy języka angielskiego. Szkoła jest na prawdę godna zaufania i polecenia. Korepetytorzy to ciepłe osoby zawsze przygotowane na zajęcia, służące pomocą i dyspozycjne. Ze szkołą mamy stały kontakt a w razie jakichkolwiek problemów pomóc jest błyskawiczna. Dziękujemy i gorąco polecamy każdemu rodzicowi tą szkołę :)

avatar
Klaudia i Wiesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2018

Jako rodzic gorąco polecam Europejską Szkołę Korepetycji. Korepetytorzy z tej szkoły to młode osoby, pełne pasji i zaangażowania. Od kilku lat korzystamy z lekcji dla naszych dzieci z kilku przedmiotów i jesteśmy niezwykle dumni z postępów jakie osiągają dzięki nim.

avatar
katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2018

Doskonały sposób na podreperowanie domowego budżetu. Sam decydujesz z iloma uczniami i w jakiej lokalizacji pracujesz. Polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2018

Od kilku miesięcy pracuję w Europejskiej Szkole Korepetycji i uważam, że naprawdę warto polecić tę szkołę! Doskonały pracodawca i przede wszystkim super szkoła, która daje możliwość współpracy z zaangażowanymi i wykwalifikowanymi korepetytorami.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2018

Pracuje w Europejskiej Szkole Korepetycji i jest to jedno z najlepszych przedsięwzięć w życiu. Pomaganie w nauce daje wiele satysfakcji i pozwala na rozwinięcie swoich umiejętności dydaktycznych. Jesteśmy gronem osób mogących pomoc w każdej dziedzinie i na każdym poziomie nauki, co sprawia, że można dobrać korepetytora do własnych potrzeb i oczekiwań. Serdecznie polecam tę szkole nie tylko osobom szukającym nauczyciela dla swojego dziecka, lecz także tym, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i rozpocząć pracę w grupie cierpliwych, uprzejmych i pozytywnie nastawionych do życia osób.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Serdecznie polecam Europejską Szkołę Korepetycji!!! W tak dużym miescie jak Wrocław regularne korepetycje z dojazdem do ucznia to luksus. Korepetytorzy są młodymi ludźmi z wielkim zapasem chęci i zapału do nauczania swoich podopiecznych. Co najważniejsze uczniowe rownież chętnie angażują się w prowadzone zajęcia :)) Duży plus za elastyczność :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2018

Europejską Szkołę Korepetycji gorąco polecam rodzicom, których dzieci mają problemy z opanowaniem materiału, ale również to świetna okazja, by pociecha mogła nauczyć się czegoś ponad program. Indywidualny tok lekcji pozwala na precyzyjną i dokładną pomoc w nauce języków jak i przedmiotów ścisłych.
Europejska Szkoła Korepetycji to również ogromna możliwość dla młodych ludzi, którzy mogą służyć swoją wiedzą i czerpać z tego niespotykaną satysfakcje. Odnośnie samej pracy w ESK- możliwość dobierania sobie ofert pod względem własnych preferencji, bardzo dobry kontakt z P. Pauliną i niezwykle ciepła atmosfera, dzięki której nie pozostaje nic innego jak wystawić szkole 6 z plusem! :)

avatar
Basia M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2017

Mieliśmy już dość wielu korepetytorów z innych placówek, jednak niestety nie byliśmy do końca zadowoleni z usług jakie nam oferowano. Często zdarzało się, że umówione zajęcia się po prostu nie odbywały, ponieważ osoba nie przyjechała bez uprzedzenia lub ktoś nie odpowiadał synowi, ponieważ się nie dogadali. W tej szkole podesłano do nas Pana Artura i może zabrzmi to dziwnie,ale po prostu urzekł nas swoją osobą. Kompetentny, ciekawie prowadzi lekcje, zawsze taki pomocny i pozytywny. Łukasz przygotowuje się do matury z fizyki i potrzebuje dużo lekcji, dlatego tak ważne było dla nas aby znaleźć odpowiednią osobę. Widać efekty i syn jest bardzo zadowolony. Dziękuję za pomoc i polecam szkołę. Pani Paulina też przesympatyczna, zawsze coś dobrego podpowie :-)

Europejska Szkoła Korepetycji

Pani Basiu, dziękujemy za tak miłą opinię. Zawsze staramy się dobrać według nas najbardziej odpowiednią osobę, aby korepetycje były bardzej efektywne. Pan Artur pasjonuje się fizyką i ma w tej dziedzinie wielkie osiągnięcia, także jesteśmy pewni, że Łukasz napisze maturę bardzo dobrze :-) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroszkoły

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Jako rodzic córki, która korzysta z korepetcji z matematyki jestem bardzo zaskoczona pozytywnymi wynikami w nauce i 5 na koniec roku na świdectwie. Dzięki tej szkole moja córka nie tylko zaczęła dostawac lepsze stopnie w szkole, ale również zaczęła sama się interesować matematyką- z czego jestem bardzo dumna. Polecam korepetytorów z tej szkoły- są to niezywkle uzdolnieni młodiz ludzie, którzy mają pasję i tą pasją dzielą się z innymi uczniami! Poelcam każdemu! Jestem jak najbardziej zadowolona i moja córka na pewno będzie kontynuowała współpracę w przyszłym roku szkolnym! :)

Europejska Szkoła Korepetycji

Pani Agnieszko, Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Taka właśnie jest myśl przewodnia naszej szkoły, aby zmieniać nastawienie młodych osób do nauki przedmiotów ścisłych. Każde takie doświadczenie bardzo nas cieszy i motywuje do pomocy innym. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2017

Po już prawie ponad rocznej współpracy z Europejską Szkołą nie wyobrażam sobie nauki moich dzieci bez pomocy korepetytorów Ani i Marka. Razem uczą pomagają naszym dzieciom w prawie wszystkich przedmiotach, tworząc u nas w domu druga szkołę, którą synowie wręcz uwielbiają. Zajęcia w okresie letnim są w parku lub w ogrodzie, co jeszcze bardziej zachęca je do współpracy, a przy tym wyniki w szkole są bardzo zadowalające. Jeden z synów chodzi do Międzynarodowego Liceum, gdzie lekcje prowadzone są w języku angielskim, dlatego Pan Marek uczy przedmiotów ścisłych właśnie w tym języku, co szczerze mówiąc nie jest spotykane wśród korepetytorów, którzy jeszcze są na etapie studiów. Bardzo serdecznie dziękuję za takie zaangażowanie szkoły w edukację dzieci, ponieważnam niestety brakuje czasu na codzienne koordynowanie nauki dzieci. Polecam oczywiście.

Europejska Szkoła Korepetycji

Dziękujemy Pani Olu za tak ciepłe słowa. Euroszkoła stworzona jest do tego by pomagać właśnie w taki sposób, także cieszy nas to ogromnie, że spełniamy Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy :-)

avatar
Anna W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Wsparcie jakie otrzymaliśmy od korepetytorów z tej szkoły jest ogromne. Bardzo dziękuję Pani Kasi i Panu Mikołajowi za tak profesjonalne przygotowanie syna do egzaminu gimnazjalnego. Miał bardzo duże zaległości w matematyce, fizyce, dlatego baliśmy się, że nie poradzi sobie na egzaminie, a jak się okazuje wyszedł z niego bardzo zadowolony, oceny w szkole również poprawił, więc dziękujemy za polecenie szkoły i dobranie tak odpowiednich osób dla Kajtka. Pozdrawiam i oczywiście polecam korepetytorów. Ola

Europejska Szkoła Korepetycji

Pani Olu, cieszymy sie, ze w pewnien sposób przyczynilismy sie do sukcesu Kajtka :-) Pozdrawiamy serdecznie, zespól ESK

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2017

Syn miał korepetycje z matematyki z Panią Magdą, która bardzo dobrze tłumaczy, co przyniosło efekty w nauce.
Bardzo serdecznie polecam Panią Magdę :)

Europejska Szkoła Korepetycji

Dziekujemy Pani Madziu i zyczymy dalszych sukcesów :-)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2016

Kontaktowalam sie ze szkola jakis czas temu i of wczoraj moi synowie maja korepetycje z Panem Kamilem, który uczy ich jezyka angielskiego. Dla mojego mlodszego syna przygotowuje on gry i zabawy, z czym spotkalam sie po raz pierwszy, poniewaz takie podejscie do mlodych dzieci nie zdarza sie czesto. Ze starszym synem przeprowadza on zajecia 2 razy w tygodniu i koncentruja sie przewaznie na konwersacjach, poniewaz to tego brakuje w szkolach. Mam nadzieje, ze dzieki temu syn przelamie bariere jezykowa i pomoze to podczas wyjazdow do inyych miast.
Polecam slicznie, Beata

Europejska Szkoła Korepetycji

Pani Beatko, motto naszej szkoly to 'Dream, believe, achieve', dlatego dziekujemy ze jestescie z nami :-) Pozdrawiamy cieplo :-)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Chcieliśmy wraz z dziećmi bardzo podziękować za tak intensywny, lecz bardzo efektywny rok jaki został nam poświęcony. Korepetycje z Panem Piotrem były zawsze dobrze i ciekawie przeprowadzone, ponieważ zarówno syn jak i córka poprawili swoje oceny w szkole i przez ten czas z wielką chęcią uczyli się matematyki. Pan Piotr pomagał dzieciom także z zagadnieniami z fizyki oraz z języka angielskiego, co nie ukrywam ułatwiło i mnie pracę, ponieważ jedna osoba koordynowała systematyczną naukę dzieci. Ponadto, Pani Karolina zawsze pomocna i przesympatyczna. Dziękujemy.

Europejska Szkoła Korepetycji

Pani Aniu dziękujemy za tak miłe słowa i zawsze jesteśmy do dyspozycji :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2016

Dzien dobry. Jestem po pierwszej lekcji nauczania online. Uczyla mnie Pani Ola z Poznania zagadnien do poprawki z matematyki, ktora pisze w tym miesiacu. Nie bylam pewna jak takie lekcje bed wygladac, ale to naprawde swietny pomysl. Pani Ola korzysta z tablicy interaktywnej, wiec dokladnie widzialam wszystko co pisala I jak tlumaczyla. Szczerze mowiac, takie zajecia sa bardzo podobne do nauki, gdy korepetycje sa przeprowadzane z dojazdem do domu. Bardzo wygodna forma nauki i juz umowilam sie na kolejna lekcje. Polecam, bardzo ciekawe zajecia i Pania Ole polecam oczywiscie :)

Europejska Szkoła Korepetycji

Zawsze z wielką chęcią polecamy korepetycje online, ponieważ jest to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla osób, które niekoniecznie chcą spotykać się z korepetytorem face to face. Nasi nauczyciele korzystają z tablicy interaktywnej, dzięki czemu na bieżąco można pisać i śledzić tłumaczenie korepetytora. Dziękujemy za opinię i cieszymy sie, że lekcje były pomocne :-)

avatar
Niewiadomska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

Dwojka moich dzieci uczeszcza obecnie na kursy przygotowujace do rozpoczecia kolejnego roku szkolnego. Sa to zajecia prowadzone indywidualnie przez Pania Karoline. Amelka i Franek chodza do Szkoly Miedzynarodowej, do klasy piatej Szkoly Podstawowej. Wiekszosc zajec prowadzona jest w jezyku angielskim, dlatego tez bardzo nam zalezalo, aby osoba ktora bedzie je uczyc, nie tylko bedzie osoba kompetentna, ale takze bedzie uczyc w jezyku angielskim. Juz po kilku spotkaniach widze, ze dzieci chetnie uczestnicza w spotkniach i ucza sie niezbednych, nowych slowek. Nawet Franek rozwiazuje wieczorami zadania z matematyki, bo jak stwierdzil 'chce zaskoczyc Pania Karoline', co bardzo nas cieszy :-) Liczymy na dluga wspolprace. Pozdrawiam.

Europejska Szkoła Korepetycji

To były bardzo udane wakacje z Euroszkołą i cieszymy się, że dzieci czują się o wiele pewniej w nowym roku. Postępy są na prawdę zaskakujące i cieszymy się, że rozpoczynamy wspólnie z Wami przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z matematyki.
Trzymamy kciuki! :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

Witam. Chcialabym bardzo serdecznie podziękować Pani korepetytor za pomoc w zmotywowaniu mojego syna do przygotowan do matury poprawkowej z matematyki. Zupelnie inne podejscie do nauczania niz dotychczasowi nauczyciele, dlatego srrdecznie polecam Pania Magde i dziekuje szkole za dobranie tak trafnego korepetytora. Pozdrawiam.

Europejska Szkoła Korepetycji

Ja równiez dziekuje Pani Marzenko za tak mila wspolprace z Panstwem. Do osiagniecia sukcesu potrzebne jest wlasciwe podejscie dwóch stron, dlatego wspolpraca z Panstwem to czysta przyjemnosc :-)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

Przez ostatni rok uczylam sie z Pania Agnieszka matematyki i chemii. Pani ma super podejscie do tlumaczenia i zawsze rozumialam zagadnienia. Dzieki Pani Agnieszce polubilam sie uczyc i mialam 5 na koniec roku! Dziekuje i polecam szkole :))

Europejska Szkoła Korepetycji

My równiez dziekujemy Pani Madziu :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2016

Potrzebowałam korepetycji z matematyki i fizyki. Pani Karolina osobiście mi pomogła; tłumaczy mi wszystko, czego nie rozumiem, a do tego na lekcji panuje miła atmosfera. Pani Karolina jest przemiła, przy niej nie czuć upływu czasu! Polecam!

Europejska Szkoła Korepetycji

Bardzo dziękuje Natalko :)
Dokładam wszelkich starań, aby na każdych zajęciach moje dzieci były pełne uśmiechu i zrozumiały w mig materiał.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Przez bardzo długi czas szukaliśmy dobrego korepetytora, niestety za każdym razem trafialiśmy na kogoś z brakami. Dopiero Pani Karolinie udało się dobrać nam sympatyczną i do tego znającą się na temacie Panią Klaudię, która bardzo pomogła naszej córce z matematyki i chemii wyciągając ją na 4. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru korepetycji w tej właśnie firmie i wszystkim ją serdecznie polecamy !

Europejska Szkoła Korepetycji

Szanowna Pani Izabelo bardzo się cieszę, że widać postępy w nauce i ogromnie się ciesze, że mogłam Paniom pomóc.
Korepetytor byl dobrany indywidualnie do Pani córki więc wybór musiał być trafiony na 100%. Nie było innej opcji :) Sukcesów Moje Dziewczyny! :)

Karolina

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Bardzo bardzo gorąco polecam. Mój syn potrzebował korepetycji z matematyki.Pan Paweł odpisał nam niemalże od razu. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z postępów jestem zachwycona.

Europejska Szkoła Korepetycji

Pan Paweł to fantastyczny korepetytor więc tym bardziej dziękujemy Pani Aniu za opinię.
Trzymam mocno kciuki za postępy Syna :) Najważniejsze, że wreszcie przekonał się do matematyki.
Czekamy na pierwszą piątkę! :)

Karolina

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.