Euro Korepetycje

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Kraków
Warszawa

Euro Korepetycje

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii
Dla użytkownika Euro Korepetycje

O mnie

Europejska Szkoła Korepetycji - *Mobilna szkoła korepetycji Londyn-Warszawa!*Nauczane przedmioty - matematyka, chemia, fizyka, język angielski *Wszystkie poziomy nauczania *Lekcje prowadzone w języku polskim lub w języku angielskim *Możliwość nauczania kilku przedmiotów podczas jednego spotkania *Profesjonalizm, przyjemność nauki, mobilność lekcji, dwujęzyczność przedmiotów, większe możliwości, wysokie osiągnięcia oraz gwarantowany sukces *Szkoła pomagająca spełniać marzenia Europejska Szkoła Korepetycji info@eurkorepetycje.com www: www.eurokorepetycje.com

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Z Panem Tobiaszem mamy korepetycje od 6 mcy z matematyki i chemii. Były obawy czy korepetytor i córka nawiążą dobry kontakt, ale okazały się zupełnie niesłuszne.
Pan Tobiasz szybko znalazł wspólny język z córka, potrafi jak nikt wytłumaczyć matematykę i chemię (co sam zaproponował). Po kilku tygodniach korepetycji nastąpił lockdown, Pan Tobiasz zaproponował tryb pracy zdalnej. Jest zawsze punktualny i rzetelny. Obecnie pomaga córce utrwalać materiał nawet w wakacje.
Wielki pozytyw! Pan Tobiasz jest rewelacyjny.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2019

Pracuje w Europejskiej Szkole Korepetycji już parę ładnych lat.
Opinię wystawiam dopiero teraz, bo chcę aby była ona obiektywna.
Tak jak już wspomniałam w ESK pracuję kilka lat. Przez te wszystkie lata nic nie mogę zarzucić szkole. To jest naprawdę niezmiernie miłe, gdy pracuje się w kompetentnym zespole i ma się za szefa osobę, która potrafi taktować z szacunkiem drugą osobę. A w dodatku bardzo elastyczny czas pracy i po rozliczeniu arkusza od razu wypłata jest na koncie.
Lecz jak dla mnie największą zapłatą jest zadowolenie dziecka i jego rodziców z lekcji prowadzonych przeze mnie.
Polecam z czystym sumieniem każdemu pracę w Europejskiej Szkole Korepetycji!! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Praca z Euroszkołą to świetny sposób na pracę dorywczą dla studenta :) Brak narzuconej minimalnej liczby przeprowadzonych zajęć, wysokie stawki godzinowe i rodzinna atmosfera to tylko nieliczne plusy podjęcia współpracy :) Rewelacyjny sposób prowadzenia firmy i jej doskonałe zorganizowanie przekłada się na świetne wyniki uczniów. Polecam zarówno uczniom i ich rodzicom, jak i osobom, myślącym o podjęciu pracy jako korepetytorzy :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Moje dziecko korzysta ze szkoły już 3 rok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z korepetytora, który bardzo starannie przygotowuje się do każdej lekcji i posiada ogromny zasób wiedzy. Kontakt z osobami zarządzającymi szkołą jest ekspresowy. Nigdy nie miałam żadnych problemów ze szkołą. Polecam wszystkim rodzicom. Pełen profesjonalizm :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Z panią Karoliną współpracowalismy przez trzy lata w zakresie najpierw chemii i fizyki, potem tylko matematyki (liceum). Dzięli jej kompetencji, solidności i zaangażowaniu matura z matematyki nie była problemem. Polecamy szkołę i korepetytorkę.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Bardzo dobrze dobrany korepetytor, dobry kontakt. Już drugi rok korzystamy z usług Europejskiej Szkoły Korepetycji i jesteśmy zadowoleni. Wszystkie korepetytorki miały dobry kontakt z synem.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2018

Jestem rodzicem dziecka, które chodzi do 3 klasy gimnazjum . Korzystam ze szkoły ze wszystkim przedmiotów ścisłych, aby przygotować moje dziecko do egzaminu gimnazjalnego. Dziecko jest bardzo zadowolone ze sposobu przeprowadzenia zajęć, korepetytor zawsze punktualny i przygotowany. Jeśli chodzi o strukturę szkoły to oceniam bardzo dobrze. Kontakt z korepetytorem i osobami pracującymi w szkole mamy stały, wszystkie osoby niezwykle miłe i kompetentne. Polecam każdemu rodzicowi.

avatar
Alina Sz.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2018

Wyrażając swoją opinię chcę gorąco podziękować naszej wspaniałej i niezawodnej Pani Oli która od kilku lat uczy nasze dzieci matatyki , chemii i fizyki oraz Panu Marcinowi ktory uczy języka angielskiego. Szkoła jest na prawdę godna zaufania i polecenia. Korepetytorzy to ciepłe osoby zawsze przygotowane na zajęcia, służące pomocą i dyspozycjne. Ze szkołą mamy stały kontakt a w razie jakichkolwiek problemów pomóc jest błyskawiczna. Dziękujemy i gorąco polecamy każdemu rodzicowi tą szkołę :)

avatar
Klaudia i Wiesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2018

Jako rodzic gorąco polecam Europejską Szkołę Korepetycji. Korepetytorzy z tej szkoły to młode osoby, pełne pasji i zaangażowania. Od kilku lat korzystamy z lekcji dla naszych dzieci z kilku przedmiotów i jesteśmy niezwykle dumni z postępów jakie osiągają dzięki nim.

avatar
katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2018

Doskonały sposób na podreperowanie domowego budżetu. Sam decydujesz z iloma uczniami i w jakiej lokalizacji pracujesz. Polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2018

Od kilku miesięcy pracuję w Europejskiej Szkole Korepetycji i uważam, że naprawdę warto polecić tę szkołę! Doskonały pracodawca i przede wszystkim super szkoła, która daje możliwość współpracy z zaangażowanymi i wykwalifikowanymi korepetytorami.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2018

Pracuje w Europejskiej Szkole Korepetycji i jest to jedno z najlepszych przedsięwzięć w życiu. Pomaganie w nauce daje wiele satysfakcji i pozwala na rozwinięcie swoich umiejętności dydaktycznych. Jesteśmy gronem osób mogących pomoc w każdej dziedzinie i na każdym poziomie nauki, co sprawia, że można dobrać korepetytora do własnych potrzeb i oczekiwań. Serdecznie polecam tę szkole nie tylko osobom szukającym nauczyciela dla swojego dziecka, lecz także tym, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i rozpocząć pracę w grupie cierpliwych, uprzejmych i pozytywnie nastawionych do życia osób.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Serdecznie polecam Europejską Szkołę Korepetycji!!! W tak dużym miescie jak Wrocław regularne korepetycje z dojazdem do ucznia to luksus. Korepetytorzy są młodymi ludźmi z wielkim zapasem chęci i zapału do nauczania swoich podopiecznych. Co najważniejsze uczniowe rownież chętnie angażują się w prowadzone zajęcia :)) Duży plus za elastyczność :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2018

Europejską Szkołę Korepetycji gorąco polecam rodzicom, których dzieci mają problemy z opanowaniem materiału, ale również to świetna okazja, by pociecha mogła nauczyć się czegoś ponad program. Indywidualny tok lekcji pozwala na precyzyjną i dokładną pomoc w nauce języków jak i przedmiotów ścisłych.
Europejska Szkoła Korepetycji to również ogromna możliwość dla młodych ludzi, którzy mogą służyć swoją wiedzą i czerpać z tego niespotykaną satysfakcje. Odnośnie samej pracy w ESK- możliwość dobierania sobie ofert pod względem własnych preferencji, bardzo dobry kontakt z P. Pauliną i niezwykle ciepła atmosfera, dzięki której nie pozostaje nic innego jak wystawić szkole 6 z plusem! :)

avatar
Basia M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2017

Mieliśmy już dość wielu korepetytorów z innych placówek, jednak niestety nie byliśmy do końca zadowoleni z usług jakie nam oferowano. Często zdarzało się, że umówione zajęcia się po prostu nie odbywały, ponieważ osoba nie przyjechała bez uprzedzenia lub ktoś nie odpowiadał synowi, ponieważ się nie dogadali. W tej szkole podesłano do nas Pana Artura i może zabrzmi to dziwnie,ale po prostu urzekł nas swoją osobą. Kompetentny, ciekawie prowadzi lekcje, zawsze taki pomocny i pozytywny. Łukasz przygotowuje się do matury z fizyki i potrzebuje dużo lekcji, dlatego tak ważne było dla nas aby znaleźć odpowiednią osobę. Widać efekty i syn jest bardzo zadowolony. Dziękuję za pomoc i polecam szkołę. Pani Paulina też przesympatyczna, zawsze coś dobrego podpowie :-)

Euro Korepetycje

Pani Basiu, dziękujemy za tak miłą opinię. Zawsze staramy się dobrać według nas najbardziej odpowiednią osobę, aby korepetycje były bardzej efektywne. Pan Artur pasjonuje się fizyką i ma w tej dziedzinie wielkie osiągnięcia, także jesteśmy pewni, że Łukasz napisze maturę bardzo dobrze :-) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroszkoły

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Jako rodzic córki, która korzysta z korepetcji z matematyki jestem bardzo zaskoczona pozytywnymi wynikami w nauce i 5 na koniec roku na świdectwie. Dzięki tej szkole moja córka nie tylko zaczęła dostawac lepsze stopnie w szkole, ale również zaczęła sama się interesować matematyką- z czego jestem bardzo dumna. Polecam korepetytorów z tej szkoły- są to niezywkle uzdolnieni młodiz ludzie, którzy mają pasję i tą pasją dzielą się z innymi uczniami! Poelcam każdemu! Jestem jak najbardziej zadowolona i moja córka na pewno będzie kontynuowała współpracę w przyszłym roku szkolnym! :)

Euro Korepetycje

Pani Agnieszko, Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Taka właśnie jest myśl przewodnia naszej szkoły, aby zmieniać nastawienie młodych osób do nauki przedmiotów ścisłych. Każde takie doświadczenie bardzo nas cieszy i motywuje do pomocy innym. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2017

Po już prawie ponad rocznej współpracy z Europejską Szkołą nie wyobrażam sobie nauki moich dzieci bez pomocy korepetytorów Ani i Marka. Razem uczą pomagają naszym dzieciom w prawie wszystkich przedmiotach, tworząc u nas w domu druga szkołę, którą synowie wręcz uwielbiają. Zajęcia w okresie letnim są w parku lub w ogrodzie, co jeszcze bardziej zachęca je do współpracy, a przy tym wyniki w szkole są bardzo zadowalające. Jeden z synów chodzi do Międzynarodowego Liceum, gdzie lekcje prowadzone są w języku angielskim, dlatego Pan Marek uczy przedmiotów ścisłych właśnie w tym języku, co szczerze mówiąc nie jest spotykane wśród korepetytorów, którzy jeszcze są na etapie studiów. Bardzo serdecznie dziękuję za takie zaangażowanie szkoły w edukację dzieci, ponieważnam niestety brakuje czasu na codzienne koordynowanie nauki dzieci. Polecam oczywiście.

Euro Korepetycje

Dziękujemy Pani Olu za tak ciepłe słowa. Euroszkoła stworzona jest do tego by pomagać właśnie w taki sposób, także cieszy nas to ogromnie, że spełniamy Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy :-)

avatar
Anna W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Wsparcie jakie otrzymaliśmy od korepetytorów z tej szkoły jest ogromne. Bardzo dziękuję Pani Kasi i Panu Mikołajowi za tak profesjonalne przygotowanie syna do egzaminu gimnazjalnego. Miał bardzo duże zaległości w matematyce, fizyce, dlatego baliśmy się, że nie poradzi sobie na egzaminie, a jak się okazuje wyszedł z niego bardzo zadowolony, oceny w szkole również poprawił, więc dziękujemy za polecenie szkoły i dobranie tak odpowiednich osób dla Kajtka. Pozdrawiam i oczywiście polecam korepetytorów. Ola

Euro Korepetycje

Pani Olu, cieszymy sie, ze w pewnien sposób przyczynilismy sie do sukcesu Kajtka :-) Pozdrawiamy serdecznie, zespól ESK

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2017

Syn miał korepetycje z matematyki z Panią Magdą, która bardzo dobrze tłumaczy, co przyniosło efekty w nauce.
Bardzo serdecznie polecam Panią Magdę :)

Euro Korepetycje

Dziekujemy Pani Madziu i zyczymy dalszych sukcesów :-)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2016

Kontaktowalam sie ze szkola jakis czas temu i of wczoraj moi synowie maja korepetycje z Panem Kamilem, który uczy ich jezyka angielskiego. Dla mojego mlodszego syna przygotowuje on gry i zabawy, z czym spotkalam sie po raz pierwszy, poniewaz takie podejscie do mlodych dzieci nie zdarza sie czesto. Ze starszym synem przeprowadza on zajecia 2 razy w tygodniu i koncentruja sie przewaznie na konwersacjach, poniewaz to tego brakuje w szkolach. Mam nadzieje, ze dzieki temu syn przelamie bariere jezykowa i pomoze to podczas wyjazdow do inyych miast.
Polecam slicznie, Beata

Euro Korepetycje

Pani Beatko, motto naszej szkoly to 'Dream, believe, achieve', dlatego dziekujemy ze jestescie z nami :-) Pozdrawiamy cieplo :-)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Chcieliśmy wraz z dziećmi bardzo podziękować za tak intensywny, lecz bardzo efektywny rok jaki został nam poświęcony. Korepetycje z Panem Piotrem były zawsze dobrze i ciekawie przeprowadzone, ponieważ zarówno syn jak i córka poprawili swoje oceny w szkole i przez ten czas z wielką chęcią uczyli się matematyki. Pan Piotr pomagał dzieciom także z zagadnieniami z fizyki oraz z języka angielskiego, co nie ukrywam ułatwiło i mnie pracę, ponieważ jedna osoba koordynowała systematyczną naukę dzieci. Ponadto, Pani Karolina zawsze pomocna i przesympatyczna. Dziękujemy.

Euro Korepetycje

Pani Aniu dziękujemy za tak miłe słowa i zawsze jesteśmy do dyspozycji :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2016

Dzien dobry. Jestem po pierwszej lekcji nauczania online. Uczyla mnie Pani Ola z Poznania zagadnien do poprawki z matematyki, ktora pisze w tym miesiacu. Nie bylam pewna jak takie lekcje bed wygladac, ale to naprawde swietny pomysl. Pani Ola korzysta z tablicy interaktywnej, wiec dokladnie widzialam wszystko co pisala I jak tlumaczyla. Szczerze mowiac, takie zajecia sa bardzo podobne do nauki, gdy korepetycje sa przeprowadzane z dojazdem do domu. Bardzo wygodna forma nauki i juz umowilam sie na kolejna lekcje. Polecam, bardzo ciekawe zajecia i Pania Ole polecam oczywiscie :)

Euro Korepetycje

Zawsze z wielką chęcią polecamy korepetycje online, ponieważ jest to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla osób, które niekoniecznie chcą spotykać się z korepetytorem face to face. Nasi nauczyciele korzystają z tablicy interaktywnej, dzięki czemu na bieżąco można pisać i śledzić tłumaczenie korepetytora. Dziękujemy za opinię i cieszymy sie, że lekcje były pomocne :-)

avatar
Niewiadomska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

Dwojka moich dzieci uczeszcza obecnie na kursy przygotowujace do rozpoczecia kolejnego roku szkolnego. Sa to zajecia prowadzone indywidualnie przez Pania Karoline. Amelka i Franek chodza do Szkoly Miedzynarodowej, do klasy piatej Szkoly Podstawowej. Wiekszosc zajec prowadzona jest w jezyku angielskim, dlatego tez bardzo nam zalezalo, aby osoba ktora bedzie je uczyc, nie tylko bedzie osoba kompetentna, ale takze bedzie uczyc w jezyku angielskim. Juz po kilku spotkaniach widze, ze dzieci chetnie uczestnicza w spotkniach i ucza sie niezbednych, nowych slowek. Nawet Franek rozwiazuje wieczorami zadania z matematyki, bo jak stwierdzil 'chce zaskoczyc Pania Karoline', co bardzo nas cieszy :-) Liczymy na dluga wspolprace. Pozdrawiam.

Euro Korepetycje

To były bardzo udane wakacje z Euroszkołą i cieszymy się, że dzieci czują się o wiele pewniej w nowym roku. Postępy są na prawdę zaskakujące i cieszymy się, że rozpoczynamy wspólnie z Wami przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z matematyki.
Trzymamy kciuki! :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

Witam. Chcialabym bardzo serdecznie podziękować Pani korepetytor za pomoc w zmotywowaniu mojego syna do przygotowan do matury poprawkowej z matematyki. Zupelnie inne podejscie do nauczania niz dotychczasowi nauczyciele, dlatego srrdecznie polecam Pania Magde i dziekuje szkole za dobranie tak trafnego korepetytora. Pozdrawiam.

Euro Korepetycje

Ja równiez dziekuje Pani Marzenko za tak mila wspolprace z Panstwem. Do osiagniecia sukcesu potrzebne jest wlasciwe podejscie dwóch stron, dlatego wspolpraca z Panstwem to czysta przyjemnosc :-)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

Przez ostatni rok uczylam sie z Pania Agnieszka matematyki i chemii. Pani ma super podejscie do tlumaczenia i zawsze rozumialam zagadnienia. Dzieki Pani Agnieszce polubilam sie uczyc i mialam 5 na koniec roku! Dziekuje i polecam szkole :))

Euro Korepetycje

My równiez dziekujemy Pani Madziu :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2016

Potrzebowałam korepetycji z matematyki i fizyki. Pani Karolina osobiście mi pomogła; tłumaczy mi wszystko, czego nie rozumiem, a do tego na lekcji panuje miła atmosfera. Pani Karolina jest przemiła, przy niej nie czuć upływu czasu! Polecam!

Euro Korepetycje

Bardzo dziękuje Natalko :)
Dokładam wszelkich starań, aby na każdych zajęciach moje dzieci były pełne uśmiechu i zrozumiały w mig materiał.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Przez bardzo długi czas szukaliśmy dobrego korepetytora, niestety za każdym razem trafialiśmy na kogoś z brakami. Dopiero Pani Karolinie udało się dobrać nam sympatyczną i do tego znającą się na temacie Panią Klaudię, która bardzo pomogła naszej córce z matematyki i chemii wyciągając ją na 4. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru korepetycji w tej właśnie firmie i wszystkim ją serdecznie polecamy !

Euro Korepetycje

Szanowna Pani Izabelo bardzo się cieszę, że widać postępy w nauce i ogromnie się ciesze, że mogłam Paniom pomóc.
Korepetytor byl dobrany indywidualnie do Pani córki więc wybór musiał być trafiony na 100%. Nie było innej opcji :) Sukcesów Moje Dziewczyny! :)

Karolina

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Bardzo bardzo gorąco polecam. Mój syn potrzebował korepetycji z matematyki.Pan Paweł odpisał nam niemalże od razu. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z postępów jestem zachwycona.

Euro Korepetycje

Pan Paweł to fantastyczny korepetytor więc tym bardziej dziękujemy Pani Aniu za opinię.
Trzymam mocno kciuki za postępy Syna :) Najważniejsze, że wreszcie przekonał się do matematyki.
Czekamy na pierwszą piątkę! :)

Karolina

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.