Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online

Patrycja Lis

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Patrycja Lis

O mnie

Jestem absolwentką Iberystyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Studiowałam również przez pół roku na Uniwersytecie w Alicante w ramach programu Erasmus+. Nauka języków obcych to moja pasja, znam także język angielski i portugalski, ale szczególną sympatią darzę właśnie język hiszpański.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
Licencjat
iberystyka
09.2019 - 02.2020
Universidad de Alicante
Iberystyka
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Warszawaki
Magister
Iberystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2019 - aktualnie
Szkoły językowe

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2024

Bardzo serdecznie polecam, zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie, materiały na każde ćwiczenia są przygotowane z góry, więc można się przygotować, prace domowe pozwalają na systematyczność w nauce, na zajęciach jest miejsce na różne rodzaje ćwiczeń takie jak słuchanie, mówienie, jeśli czegoś się nie zrozumiało Patrycja bardzo pomaga i powoli tłumaczy jeszcze raz, bardzo polecam!!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2023

Lekcje prowadzone przez Patrycję są bardzo urozmaicone i wszystko jest tłumaczone bardzo zrozumiale. Tak naprawdę na każdych zajęciach skupia się ona na mówieniu, co moim zdaniem jest najważniejsze w nauce języka.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2022

Mega profesjonalna i rzeczowa korepetytor. Kiedy wchodziłem na ten portal nie spodziewałem się ,że tak szybko dzięki Pani Patrycji nauczę się wymarzonego języka. Polecam serdecznie!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2022

Szczerze polecam zajęcia z Patrycją. Metody nauczania są bardzo efektywne i jest sporo gadania, co jest dla mnie w zasadzie najważniejsze. Na zajęciach czuję się komfortowo i przełamałam się jeśli chodzi o mówienie.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2022

Patrycja jest bardzo wyrozumiala i zajecia prowadzone sa w super profesjonalnej atmosferze - bez tzw small talk co bardzo cenie. jest nastawiona na przekazanie wiedzy. jest powiedzenie po angieslku 'dac komus wedke i nalowi ryb daj komus rybe i usiadze na laurach'. - Patrycja stosuje pierwsza metode!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2022

Bardzo polecam naukę z panią Patrycją. Lekcje zawsze prowadzone są w miłej atmosferze i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pani Patrycja zawsze jest punktualna, przygotowana i cierpliwa. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2022

Polecam naukę języka hiszpańskiego z Patrycją! To osoba zawsze pełna energii, która prezentuje treści w klarowny i uporządkowany sposób. Po zajęciach zawsze dostaję ciekawe dodatkowe materiały np. filmiki o różnej tematyce lub fajne ćwiczenia interaktywne. Gracias Patrycja.

avatar
Adela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2021

Świetne zajęcia dostosowane do moich potrzeb. Bardzo fajne materiały i przyjemny sposób prowadzenia zajęć. Dużo rozmawiamy, co jest dla mnie zdecydowanie najważniejsze. Jestem z tych lekcji bardzo zadowolona. Polecam :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Szczerze polecam ze względu na wiele pozytywnych cech Patrycji, a także zajęć, w których mam możliwość uczestniczyć. Zajęcia są prowadzone w sposób ukierunkowany pod daną osobę (w moim przypadku od zera). Patrycja jest wyrozumiałą (no cóż czasem musimy przekładać lekcję z moich powodów i z tym nie ma żadnych problemów), miłą (zawsze pyta czego nie rozumiem, bądź czy chciałbym jakieś dodatkowe wyjaśnienia), a także bardzo dobrą nauczycielką (sposób prowadzenia pomaga mi łatwo zapoznać się z nowymi słówkami i praktycznie zapamiętuję większość z nich na lekcjach).
Także jeszcze raz bardzo polecam, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad wyborem :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Bardzo polecam! Mój hiszpański zaledwie po kilku lekcjach jest na wyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Patrycją :)

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2021

Bardzo fajne zajęcia. Uczęszczam z naprawdę dużą chęcią. Zajęcia dostosowane pod to, czego ja bym chciała się uczyć. Z Patrycją sobie można pożartować, jest naprawdę miła i luźna atmosfera.

Polecam z całego serduszka :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Gorąco polecam! Syn jest bardzo zadowolony z tych zajęć, chętnie na nie uczęszcza i osiąga lepsze wyniki w szkole.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.