Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola a todos y a todas!

Jestem absolwenką Iberystyki, studiowałam również na Uniwersytecie w Alicante  w ramach programu Erasmus+ Podczas pobytu na studiach w Hiszpanii tamtejsi ludzie zarazili mnie ogromnym optymizmem, a teraz to ja uwielbiam zarażać nim moich uczniów podczas nauki tego niesamowitego języka. Jeśli chcesz przekonać się co mam na myśli, serdecznie zapraszam :)

Oferuję ciekawe zajęcia na wszystkich poziomach nauki, w formie online. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zapomnij o nudnych podręcznikach. Zapewniam wszelkie różnorodne materiały. Staram się, aby były one urozmaicone i interesujące. Oczywiście każde zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. Kładę również duży nacisk na konwersacje, gdyż umiejętność płynnego mówienia jest bardzo ważnym elementem nauki języka.

cena 80 zł dotyczy dzieci do 14 lat
cena 90 zł dotyczy osób powyżej 14 lat 

Czego oczekuję?
-bardzo ważna jest dla mnie systematyczność w zajęciach. Więc jeśli np. umówimy się na czwartki i w miesiącu wypadają 4 czwartki, to chciałabym, aby te zajęcia odbyły się 4 razy w miesiącu (oczywiście wiadomo, że zdarzają się sytuacje losowe i wyjazdy :) zajęcia należy odwoływać co najmniej dzień przed i w miarę możliwości odrabiać je w innym terminie.
-dokonywania płatności z góry za cały miesiąc przed zajęciami 

Gwarantuję świetną zabawę oraz wspaniałe efekty w nauce. Jeśli chcesz przekonać się co mam na myśli, serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
Licencjat
iberystyka
09.2019 - 02.2020
Universidad de Alicante
Iberystyka
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Warszawaki
Magister
Iberystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2019 - aktualnie
Szkoły językowe

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2022

Mega profesjonalna i rzeczowa korepetytor. Kiedy wchodziłem na ten portal nie spodziewałem się ,że tak szybko dzięki Pani Patrycji nauczę się wymarzonego języka. Polecam serdecznie!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2022

Szczerze polecam zajęcia z Patrycją. Metody nauczania są bardzo efektywne i jest sporo gadania, co jest dla mnie w zasadzie najważniejsze. Na zajęciach czuję się komfortowo i przełamałam się jeśli chodzi o mówienie.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2022

Patrycja jest bardzo wyrozumiala i zajecia prowadzone sa w super profesjonalnej atmosferze - bez tzw small talk co bardzo cenie. jest nastawiona na przekazanie wiedzy. jest powiedzenie po angieslku 'dac komus wedke i nalowi ryb daj komus rybe i usiadze na laurach'. - Patrycja stosuje pierwsza metode!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2022

Bardzo polecam naukę z panią Patrycją. Lekcje zawsze prowadzone są w miłej atmosferze i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pani Patrycja zawsze jest punktualna, przygotowana i cierpliwa. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2022

Polecam naukę języka hiszpańskiego z Patrycją! To osoba zawsze pełna energii, która prezentuje treści w klarowny i uporządkowany sposób. Po zajęciach zawsze dostaję ciekawe dodatkowe materiały np. filmiki o różnej tematyce lub fajne ćwiczenia interaktywne. Gracias Patrycja.

avatar
Adela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2021

Świetne zajęcia dostosowane do moich potrzeb. Bardzo fajne materiały i przyjemny sposób prowadzenia zajęć. Dużo rozmawiamy, co jest dla mnie zdecydowanie najważniejsze. Jestem z tych lekcji bardzo zadowolona. Polecam :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Szczerze polecam ze względu na wiele pozytywnych cech Patrycji, a także zajęć, w których mam możliwość uczestniczyć. Zajęcia są prowadzone w sposób ukierunkowany pod daną osobę (w moim przypadku od zera). Patrycja jest wyrozumiałą (no cóż czasem musimy przekładać lekcję z moich powodów i z tym nie ma żadnych problemów), miłą (zawsze pyta czego nie rozumiem, bądź czy chciałbym jakieś dodatkowe wyjaśnienia), a także bardzo dobrą nauczycielką (sposób prowadzenia pomaga mi łatwo zapoznać się z nowymi słówkami i praktycznie zapamiętuję większość z nich na lekcjach).
Także jeszcze raz bardzo polecam, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad wyborem :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Bardzo polecam! Mój hiszpański zaledwie po kilku lekcjach jest na wyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Patrycją :)

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2021

Bardzo fajne zajęcia. Uczęszczam z naprawdę dużą chęcią. Zajęcia dostosowane pod to, czego ja bym chciała się uczyć. Z Patrycją sobie można pożartować, jest naprawdę miła i luźna atmosfera.

Polecam z całego serduszka :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Gorąco polecam! Syn jest bardzo zadowolony z tych zajęć, chętnie na nie uczęszcza i osiąga lepsze wyniki w szkole.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.