Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola a todos y a todas!

Jestem absolwenką Iberystyki, studiowałam również na Uniwersytecie w Alicante  w ramach programu Erasmus+ Podczas pobytu na studiach w Hiszpanii tamtejsi ludzie zarazili mnie ogromnym optymizmem, a teraz to ja uwielbiam zarażać nim moich uczniów podczas nauki tego niesamowitego języka. Jeśli chcesz przekonać się co mam na myśli, serdecznie zapraszam :)

Oferuję ciekawe zajęcia na wszystkich poziomach nauki, w formie online. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zapomnij o nudnych podręcznikach. Zapewniam wszelkie różnorodne materiały. Staram się, aby były one urozmaicone i interesujące. Oczywiście każde zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. Kładę również duży nacisk na konwersacje, gdyż umiejętność płynnego mówienia jest bardzo ważnym elementem nauki języka.

Czego oczekuję?
-systematycznego uczestnictwa w zajęciach (odwoływania zajęć co najmniej dzień przed i w miarę możliwości odrabiania ich w innym terminie)
-dokonywania płatności z góry za cały miesiąc

Gwarantuję świetną zabawę oraz wspaniałe efekty w nauce. Jeśli chcesz przekonać się co mam na myśli, serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
Licencjat
iberystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2019 - aktualnie
Szkoły językowe

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Szczerze polecam ze względu na wiele pozytywnych cech Patrycji, a także zajęć, w których mam możliwość uczestniczyć. Zajęcia są prowadzone w sposób ukierunkowany pod daną osobę (w moim przypadku od zera). Patrycja jest wyrozumiałą (no cóż czasem musimy przekładać lekcję z moich powodów i z tym nie ma żadnych problemów), miłą (zawsze pyta czego nie rozumiem, bądź czy chciałbym jakieś dodatkowe wyjaśnienia), a także bardzo dobrą nauczycielką (sposób prowadzenia pomaga mi łatwo zapoznać się z nowymi słówkami i praktycznie zapamiętuję większość z nich na lekcjach).
Także jeszcze raz bardzo polecam, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad wyborem :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Bardzo polecam! Mój hiszpański zaledwie po kilku lekcjach jest na wyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Patrycją :)

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2021

Bardzo fajne zajęcia. Uczęszczam z naprawdę dużą chęcią. Zajęcia dostosowane pod to, czego ja bym chciała się uczyć. Z Patrycją sobie można pożartować, jest naprawdę miła i luźna atmosfera.

Polecam z całego serduszka :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Gorąco polecam! Syn jest bardzo zadowolony z tych zajęć, chętnie na nie uczęszcza i osiąga lepsze wyniki w szkole.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.