Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Łęczna
Lublin

Dawid Mortka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Dawid Mortka

O mnie

Na co dzień urzędnik, zajmujący się współpracą międzynarodową. Historię studiowałem na Uniwersytecie Jagiellońskim a następnie przeniosłem się na UMCS, gdzie ukończyłem stosunki międzynarodowe w języku angielskim.W czasie wolnym udzielam korepetycji, preferuję partnerski poziom relacji nauczyciel-uczeń, przy jednoczesnym egzekwowaniu stawianych przeze mnie wymagań(prace domowe oraz samodzielne powtarzanie).Z dumą mogę potwierdzić, iż każdy z moich uczniów w sposób widoczny poszerza swoje zdolności językowe. Szczególnie widoczne efekty dostrzegam w zwiększeniu umiejętności rozumienia, prawidłowej wymowy oraz znajomości struktur gramatycznych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Pan Dawid jest bardzo sumiennym i rzeczowym nauczycielem. Jest cierpliwy i spokojnie wszystko tłumaczy. Ma bardzo dużą wiedzę historyczną, którą dzieli się z innymi z wielką pasją. Jeszcze nie raz zwrócę się do niego o pomoc i będę polecała go innym :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.