Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Łęczna
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia40 - 60 / 60 min

Dawid Mortka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam,
od lat jestem wielkim pasjonatem historii, studiowałem ten przedmiot na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie przeniosłem się na stosunki międzynarodowe do Lublina. Posiadam duże zdolności dydaktyczne, ponadto dysponuję szeroką gamą materiałów z których korzystałem przygotowując się do matury, bądź na studiach. Podejmę się nauki na wszystkich poziomach nauczania, włącznie z przygotowaniem do matury rozszerzonej. Wszelkich pozostałych informacji udzielę w czasie bezpośredniego kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Pan Dawid jest bardzo sumiennym i rzeczowym nauczycielem. Jest cierpliwy i spokojnie wszystko tłumaczy. Ma bardzo dużą wiedzę historyczną, którą dzieli się z innymi z wielką pasją. Jeszcze nie raz zwrócę się do niego o pomoc i będę polecała go innym :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.