Tomasz Radziejewski Radziejewski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Mokotów)
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję pomoc przy wytłumaczenia materiału z mikroekonomii, makroekonomii, finansów przedsiębiorstw (corporate finance) oraz wszystkich dziedzin pokrewnych.

Posiadam 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Jestem w stanie również pomóc przy biznesplanach oraz różnego rodzaju projektach związanymi z finansami i pozostałymi naukami ekonomicznymi.

Pomoce Naukowe:
-Mikroekonomia, Makroekonomia
- Mankiw, Taylor
-Podstawy Ekonomii
- Bogusław Czarny
-Makroekonomia - Begg
-Ekonomia - Samuelson
-Mikroekonomia - Varian
-Podstawy Ekonomii - R. Milewski
-Prezentacje Multimedialne
-Przykładowe Egzaminy

Prowadzę zajęcia z Mikroekonomii, Makroekonomii, Finansów, Finansów Przedsiębiorstw, Zarządzania. Oferuję również pomoc przy wytłumaczeniu zagadnień  z Excela i biznesplanu.

Ukończyłem Szkołę Główną Handlową w Warszawie (SGH). Jestem finalistą olimpiady przedsiębiorczości, Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, zwycięzcą wielu konkursów ekonomicznych. Pracowałem m.in. w BainCompany, The Boston Consulting Group (BCG) oraz w Banku Gospodarstwa Krajowego.

Swoje umiejętności rozwijałem u najlepszych profesorów ekonomii w Polsce: Bogusław Czarny, Aleksander Sulejewicz, Ryszard Domański, Leszek Balcerowicz.

Zajęcia są prowadzone na terenie całej Warszawy oraz Katowice. Możliwość prowadzenia zajęć ONLINE przez skype, tablicę interaktywną. Zajęcia również mogą być prowadzone w grupach wtedy cena do ustalenia.Tel: 506-192-540

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.