Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Warszawa (Mokotów)
Katowice

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/53 opinie
Dla użytkownika Tomasz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 września 2020

ściemniacz jakich mało. Pierw chce pieniądze potem może pomoże...nie polecam!

Tomasz

Przykro mi, ale odmowa pomocy Pani wynikała z tego, że nie chciała Pani zaakceptować mojej formy współpracy, która zabezpiecza mnie przed oszukaniem drugiej strony tzn. płatność 50% przed, a 50% po. Taka forma współpracy jest wg. mnie uczciwa dla obu stron w szczególności w przypadku pomocy online. Z powodzeniem stosuje ją wśród wielu moich uczniów.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Bardzo polecam :) Dzięki panu Tomaszowi zaliczyłam przedmiot. Bardzo dobry kontakt i naprawdę konkretna i solidna pomoc.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Bardzo polecam - Tomek przygotowywał się na każde zajęcia razem ze mną, żeby jak najefektywniej je wykorzystać i dostosować do wymagań egzaminu, który mnie czekał. Szybki kontakt zwrotny w przypadku pytań czy wątpliwości.
Egzamin zaliczony ;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.