Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Warszawa (Mokotów)
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Ekonomia65 - 80 / 60 min

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/53 opinie

Opis ogłoszenia

Oferuję pomoc przy wytłumaczenia materiału z mikroekonomii, makroekonomii, finansów przedsiębiorstw (corporate finance), ekonomii menedżerskiej oraz wszystkich dziedzin pokrewnych.

Przygotowuję również do egzamu wstępnego oraz końcowego na studiach magisterskich na SGH.

Posiadam 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Jestem w stanie również pomóc przy biznesplanach oraz różnego rodzaju projektach związanych z finansami i pozostałymi naukami ekonomicznymi. 

Pomoce Naukowe
:-Mikroekonomia, Makroekonomia
- Mankiw, Taylor
-Podstawy Ekonomii - Bogusław Czarny
-Makroekonomia - Begg-Ekonomia
- Samuelson-Mikroekonomia
- R. Milewski-Prezentacje Multimedialne
-Przykładowe Egzaminy

Prowadzę zajęcia z Mikroekonomii, Makroekonomii, Finansów, Finansów Przedsiębiorstw, Zarządzania. Oferuję również pomoc przy projektach z Excela i biznesplanów

Ukończyłem Szkołę Główną Handlową w Warszawie (SGH). Jestem finalistą olimpiady przedsiębiorczości, Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, zwycięzcą wielu konkursów ekonomicznych.

Pracowałem m.in. w Bain&Company, The Boston Consulting Group (BCG) oraz w Banku Gospodarstwa Krajowego.
Swoje umiejętności rozwijałem u najlepszych profesorów ekonomii w Polsce: Bogusław Czarny, Aleksander Sulejewicz, Ryszard Domański.

Zajęcia są prowadzone na terenie całej Warszawy oraz Katowice. Możliwość prowadzenia zajęć ONLINE przez skype, tablicę interaktywną. Zajęcia również mogą być prowadzone w grupach wtedy cena do ustalenia.
Tel: 506-192-540

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 września 2020

ściemniacz jakich mało. Pierw chce pieniądze potem może pomoże...nie polecam!

Tomasz

Przykro mi, ale odmowa pomocy Pani wynikała z tego, że nie chciała Pani zaakceptować mojej formy współpracy, która zabezpiecza mnie przed oszukaniem drugiej strony tzn. płatność 50% przed, a 50% po. Taka forma współpracy jest wg. mnie uczciwa dla obu stron w szczególności w przypadku pomocy online. Z powodzeniem stosuje ją wśród wielu moich uczniów.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Bardzo polecam :) Dzięki panu Tomaszowi zaliczyłam przedmiot. Bardzo dobry kontakt i naprawdę konkretna i solidna pomoc.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Bardzo polecam - Tomek przygotowywał się na każde zajęcia razem ze mną, żeby jak najefektywniej je wykorzystać i dostosować do wymagań egzaminu, który mnie czekał. Szybki kontakt zwrotny w przypadku pytań czy wątpliwości.
Egzamin zaliczony ;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.