Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Włocławek
Pedagogikacena do ustalenia

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Doświadczony Pedagog Specjalny, Terapeuta oferuje profesjonalną pomoc Edukacyjną oraz Terapeutyczną z zakresu:
1. Edukacji Wczesnoszkolnej
2. Terapii Pedagogicznej, zwanej dawniej reedukacją lub zajęciami korekcyjno-kompensacyjnymi to zajęcia indywidualne przeznaczone dla dzieci z dysleksją i dyskalkulią.
- kształtowanie prawidłowych umiejętności szkolnych takich jak pisanie, czytanie, liczenie,
-wyrównywanie braków w wiadomościach szkolnych,
-eliminowanie niepowodzeń szkolnych,
-podnoszenie samooceny dziecka.
3. Terapii Autyzmu
-Terapia skoncentrowana na triadzie zaburzeń autystycznych (nieprawidłowe kontakty społeczne, problemy z komunikacją, brak elastyczności i wyobraźni)
- Motywacja jest kluczem do uczenia się
-Terapia oparta o zabawę, śmiech i radość jednocześnie stawiająca jasne i czytelne granice
-Bazuje na pozytywnych wzmocnieniach, chwaleniu dziecka.
-Wspiera rozwój społeczny autysty (poprawia kontakt wzrokowy, interakcyjne skupienie uwagi, komunikację)
-JEST PRZYJAZNA DZIECKU!
4. Terapii Ręki ma ona na celu usprawnienie tzw. małej motoryki, czyli precyzyjnych ruchów palców jak i dostarczenia wrażeń dotykowych. Podstawowymi umiejętnościami rozwijanymi w trakcie doskonalenia motoryki małej są:
-Kontrolowane ruchy rąk i palców;
-Chwytanie przedmiotów jedną ręką bez pomocy;
-Manipulowanie przedmiotem w celu wykonania zadania;
-Skoordynowane używanie obu rąk.

Wszechstronne zajęcia wspomagające rozwój dziecka z zakresu terapii pedagogicznej, trudności w uczeniu się.Zajęcia przygotowujące dzieci do nauki czytania i pisania, rożne formy zajęć relaksacyjnych przy nadpobudliwości dziecka. Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych, kompensacyjnych dla dzieci o nieharmonijnym rozwoju psychoruchowym.
SERDECZNIE ZAPRASZAM !

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Aleksandra

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Szczerze polecam Panią Olę. Najlepsza korepetytorka na świecie ! Wspaniale przygotowała mnie do matury z która świetnie sobie poradziłam i to tylko dzięki niej. Polecam ! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Pani Ola to niezwykle mila i kompetentna osoba. Lekcje prowadzone sa w przyjaznej atmosferze, przy udziale duzej wiedzy i doswiadczenia Pani Oli. Lekcje sa prwadzone na luzie, bez presji, a mimo to wiedza wchodzi do glowy. Dzieki Pani Oli moj syn zdal egzaminy gimnazjalne z jezyka polskiego bez zadnego problemu. Dziekujemy Pani Olu :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Wspaniałe podejście do ucznia! Dużo cierpliwości i zaangażowania oraz pasja czynią z Pani Aleksandry osobę, której bez wahania można powierzyć dziecko i oczekiwać spektakularnych efektów! Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.