Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Włocławek

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Aleksandra

O mnie

Edukacja wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna.

Pedagog z wieloletnim doświadczeniem, mgr pomoże Twojemu dziecku nauczyć się płynnie czytać, sprawnie posługiwać się tabliczką mnożenia, pisać bezbłędnie. Pomogę w nadrobieniu zaległości, przygotuję solidnie do sprawdzianów z matematyki, j.polskiego, historii i przyrody. Nauczę szybkiego zapamiętywania słówek z j. angielskiego. Przygotuję także Twoje dziecko do rozpoczęcia nauki w szkole ćwicząc z nim literki i cyferki. Prowadzę również zajęcia kompensacyjne - terapię pedagogiczną dla dzieci z różnymi problemami np. upośledzeniem lekkim. Gwarantuję przyjazną atmosferę i szybkie efekty. Serdecznie zapraszam, preferowany kontakt telefoniczny. Można wysłać wiadomość smsem, oddzwonię.Język polski

Absolwentka filologii polskiej z wieloletnim doświadczeniem . Zaprasza na profesjonalne, ciekawe i skuteczne lekcje.Uważasz, że nie potrafisz pisać wypracowań, interpretować wierszy? Historia literatury sprawia Ci problem, boisz się matury? A może jesteś jedną z tych osób, które uważają przygotowanie literackie za zbędny dodatek do edukacji, ale są gotowe na całkowitą rewolucję w swoim podejściu do języka polskiego? Przejdźmy przygotowania do egzaminu (i nie tylko do niego) razem! Zapraszam.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Szczerze polecam Panią Olę. Najlepsza korepetytorka na świecie ! Wspaniale przygotowała mnie do matury z która świetnie sobie poradziłam i to tylko dzięki niej. Polecam ! :)

EduTek

Dziękuję :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Pani Ola to niezwykle mila i kompetentna osoba. Lekcje prowadzone sa w przyjaznej atmosferze, przy udziale duzej wiedzy i doswiadczenia Pani Oli. Lekcje sa prwadzone na luzie, bez presji, a mimo to wiedza wchodzi do glowy. Dzieki Pani Oli moj syn zdal egzaminy gimnazjalne z jezyka polskiego bez zadnego problemu. Dziekujemy Pani Olu :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Wspaniałe podejście do ucznia! Dużo cierpliwości i zaangażowania oraz pasja czynią z Pani Aleksandry osobę, której bez wahania można powierzyć dziecko i oczekiwać spektakularnych efektów! Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.