Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Włocławek
Logopedia50 / 60 min

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Oferuję Państwu zajęcia z zakresu logopedii: wspomaganie rozwoju mowy dziecka, usuwanie dyslalii, wywoływanie prawidłowych głosek, eliminację deformacji, zajęcia wspomagające prowadzoną już terapię, a także zajęcia z emisji głosu.

W zależności od potrzeb i predyspozycji dziecka zajęcia mogą obejmować między innymi:
- diagnozę i terapię wad wymowy oraz mowy bezdźwięcznej (np. seplenienie, kappacyzm, gammacyzm, rotacyzm);
- diagnozę i terapię opóźnionego rozwoju mowy;
- diagnozę i terapię zaburzeń mowy i komunikacji;
- diagnozę i terapię z zakresu specyficznych trudności w uczeniu się (dysleksja, dysortografia, dysgrafia, dyskalkulia);
- ćwiczenia profilaktyczne (np. ćwiczenia usprawniające układ fonacyjny, artykulacyjny i oddechowy)
- konsultacje logopedyczne i jednorazowe porady;
- naukę czytania metodą sylabową.

Praca indywidualna z dzieckiem z wykorzystaniem między innymi elementów logorytmiki, psychodramy, gier i zabaw, ciekawych pomocy.
Cena i czas terapii:
- diagnoza logopedyczna (pierwsza wizyta) – 50 zł za około 60 minut.
- terapia logopedyczna – 40zł za 40 minut
W cenę wliczone są wszelkie materiały do ćwiczeń. Po każdych zajęciach udzielana jest informacja i wskazówki do pracy z dzieckiem.

Jestem osobą cierpliwą, rzetelną i sympatyczną. Zajęcia prowadzę w przyjemnej i niestresującej atmosferze, a do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Kreatywność jest moją mocną stroną, dlatego zapewniam dzieciom atrakcyjne zajęcia łączące naukę z zabawą.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktowania się ze mną.

Serdecznie zapraszam! Otwieram zapisy na wakacje oraz rok szkolny 2017/2018.

Kontakt: 698 246 050

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Aleksandra

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Szczerze polecam Panią Olę. Najlepsza korepetytorka na świecie ! Wspaniale przygotowała mnie do matury z która świetnie sobie poradziłam i to tylko dzięki niej. Polecam ! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Pani Ola to niezwykle mila i kompetentna osoba. Lekcje prowadzone sa w przyjaznej atmosferze, przy udziale duzej wiedzy i doswiadczenia Pani Oli. Lekcje sa prwadzone na luzie, bez presji, a mimo to wiedza wchodzi do glowy. Dzieki Pani Oli moj syn zdal egzaminy gimnazjalne z jezyka polskiego bez zadnego problemu. Dziekujemy Pani Olu :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Wspaniałe podejście do ucznia! Dużo cierpliwości i zaangażowania oraz pasja czynią z Pani Aleksandry osobę, której bez wahania można powierzyć dziecko i oczekiwać spektakularnych efektów! Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.