Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Piekary Śląskie
Tarnowskie Góry
Zabrze
Świętochłowice
Ruda Śląska
Sosnowiec
Gliwice
Wyry
Faktura VAT

O mnie

Firma Edu-Cator od 2010 roku zajmuje się organizowaniem szkoleń, kursów językowych, doradztwa i coachingu. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak również firmy MŚP, stowarzyszenia, fundacje oraz instytucje publiczne.Uważamy, że Każdy może znacznie więcej, niż mu się wydaje… Zatem naszą misją jest pomoc innym ludziom w realizacji własnych celów.Szkolenia przygotowujemy w oparciu o wcześniej przeprowadzoną indywidualną diagnozę potrzeb. Pozwala to na skuteczne rozwijanie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji naszych klientów.Edu-Cator jest inicjatorem wielu przedsięwzięć, m.in. zajmujemy się przygotowaniem i wdrażaniem projektów szkoleniowo – doradczych, skierowanych do przedsiębiorców i ich pracowników, szkół oraz do osób bezrobotnych.Firma Edu-Cator jest instytucją szkoleniową zgodnie z artykułem 20 Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. „o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy” – jesteśmy wpisani do REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH prowadzonego przez WUP w Katowicach – nr 2.24/000131/2011Ponadto od 2012 roku jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8259.Nasz zespół tworzą: trenerzy, eksperci, specjaliści w zakresie funduszy unijnych, doradcy zawodowi, coachowie, lektorzy po filologii oraz native speakerzy.Są to osoby przynajmniej z kilkuletnim doświadczeniem, posiadający dużą wiedzę w swoich obszarach tematycznych. Wielu naszych trenerów i doradców to wykładowcy wyższych uczelni.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.