Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski14 - 99 / 50 min

Magda

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Prowadzimy kursy grupowe i indywidualne dla wszystkich grup wiekowych. Cena za zajęcia grupowe to 14 zł. za godzinę lekcyjną, która trwa 50 minut! Cena zajęć indywidualnych zależy od osoby prowadzącej (od 69 zł. do 99 zł. za godzinę dydaktyczną).

Easy-Talk Aktywna Nauka Języków Obcych to szkoła, w której szybko, aktywnie i w dobrej atmosferze nauczysz się posługiwać językiem rosyjskim. Od pierwszych zajęć przeplatamy naukę alfabetu z mówieniem, dzięki czemu już po pierwszym spotkaniu potrafisz ułożyć kilka oierwszych zdań.

Powstaliśmy dla Ciebie! Stworzyliśmy miejsce, w którym skutecznie i szybko będziesz mógł nauczyć się mówić po angielsku, niemiecku, rosyjsku, hiszpańsku, włosku i francusku. Prowadzimy kursy metodą bezpośrednią (Direct Method), która koncentruje się na najtrudniejszym aspekcie procesu nauki języka obcego – mówieniu. Zajęcia prowadzone są przez wyszkoloną kadrę lektorów, którzy oprócz wiedzy merytorycznej cechują się otwartością, wyrozumiałością i pozytywną energią. Wśród lektorów języka rosyjskiego są native speakerzy!

Naszym celem są Twoje korzyści, płynące z aktywnej nauki języków obcych! Przygotowaliśmy kursy, dzięki którym wykorzystujesz 100% czasu podczas każdych zajęć. Podręczniki zostały wybrane z największą starannością, biorąc pod uwagę aktualność treści, ich przydatność w życiu codziennym i zawodowym jak i odpowiednie proporcje między nauką poprawnego mówienia a ćwiczeniem gramatyki, czytania czy pisania.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Magda
ul. Jagiellońska 12/4
85-067 Bydgoszcz
NIP: 5621755542

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.