Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki14 - 99 / 50 min

Magda

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Język niemiecki dla dzieci, młodzieży i dorosłych w szkole Easy-Talk w centrum Bydgoszczy lub on-line. Kursy grupowe w cenach 14 zł./h., a zajęcia indywidualne od 65 zł. - 99 zł. w zależności od osoby prowadzącej.

Prowadzimy zajęcia metodą bezpośrednią - stawiamy na nowoczesność i praktykę. Metoda bezpośrednia skupia się przede wszystkim na nauce mówienia i rozumienia ze słuchu. Zajęcia są dynamiczne, a przede wszystkim przynoszą efekty. 

Kursy z języka niemieckiego prowadzi dwóch lektorów. Andżelika to wspaniała młoda osoba, która już posiada doświadczenie w nauczaniu i wkłada całą swoją energię w zajęcia. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, przygotowuje także do matury.
Magda jest lektorką o wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu (także metodą bezpośrednią), wykształceniu filologicznym, pedagogicznym oraz menedżerskim; prowadzi zajęcia z młodzieżą i osobami dorosłymi z języka ogólnego oraz biznesowego.

Powstaliśmy dla Ciebie! Stworzyliśmy miejsce, w którym skutecznie i szybko będziesz mógł nauczyć się mówić po angielsku, niemiecku, rosyjsku, hiszpańsku, francusku. Prowadzimy kursy metodą bezpośrednią, która koncentruje się na najtrudniejszym aspekcie procesu nauki języka obcego – mówieniu. Zajęcia prowadzone są przez wyszkoloną kadrę lektorów, którzy oprócz wiedzy merytorycznej cechują się otwartością, wyrozumiałością i pozytywną energią.

Naszym celem są Twoje korzyści, płynące z aktywnej nauki języków obcych! Przygotowaliśmy kursy, dzięki którym wykorzystujesz 100% czasu podczas każdych zajęć. Podręczniki zostały wybrane z największą starannością, biorąc pod uwagę aktualność treści, ich przydatność w życiu codziennym i zawodowym jak i odpowiednie proporcje między nauką poprawnego mówienia a ćwiczeniem gramatyki, czytania czy pisania.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Magda
ul. Jagiellońska 12/4
85-067 Bydgoszcz
NIP: 5621755542

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.