Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański14 - 69 / 50 min

Magda

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Słoneczny hiszpański w szkole Easy-Talk z świetną kadrą lektorów metodą bezpośrednią!

Prowadzimy kursy grupowe i indywidualne dla wszystkich grup wiekowych. Cena za zajęcia grupowe to 14 zł. za godzinę lekcyjną, która trwa 50 minut! Zajęcia indywidualne w cenie 69 zł. za godzinę dydaktyczną. Od 2 godzin w tygodniu udzielamy rabatu.

Easy-Talk Aktywna Nauka Języków Obcych to szkoła, w której szybko, aktywnie i w dobrej atmosferze nauczysz się języka hiszpańskiego. Największy nacisk kładziemy na naukę mówienia w j. hiszpańskim. To właśnie mówienie jest najtrudniejszym aspektem nauki, a jednocześnie najbardziej pożądaną umiejętnością. Dzięki naszym lektorom i metodom przyjdzie Ci to z łatwością.

Powstaliśmy dla Ciebie! Stworzyliśmy miejsce, w którym skutecznie i szybko będziesz mógł nauczyć się mówić po angielsku, niemiecku, rosyjsku, hiszpańsku, włosku i francusku. Prowadzimy kursy metodą bezpośrednią (Direct Method), która koncentruje się na najtrudniejszym aspekcie procesu nauki języka obcego – mówieniu. Zajęcia prowadzone są przez wyszkoloną kadrę lektorów, którzy oprócz wiedzy merytorycznej cechują się otwartością, wyrozumiałością i pozytywną energią. Aktualnie kursy prowadzone są przez dwie cudowne Lektorki - Olę i Dominikę oraz native speakera Edgara z Meksyku.

Naszym celem są Twoje korzyści, płynące z aktywnej nauki języków obcych! Przygotowaliśmy kursy, dzięki którym wykorzystujesz 100% czasu podczas każdych zajęć. Podręczniki zostały wybrane z największą starannością, biorąc pod uwagę aktualność treści, ich przydatność w życiu codziennym i zawodowym jak i odpowiednie proporcje między nauką poprawnego mówienia a ćwiczeniem gramatyki, czytania czy pisania.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Magda
ul. Jagiellońska 12/4
85-067 Bydgoszcz
NIP: 5621755542

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.