Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język chiński22 - 99 / 50 min

Magda

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Prowadzimy kursy chińskiego grupowe i indywidualne dla wszystkich grup wiekowych. Cena za zajęcia grupowe to 22 zł. za godzinę lekcyjną, która trwa 50 minut! Lekcje indywidualne w cenie 99 zł./h. (rabaty od 2 godzin w tygodniu)

JĘZYK CHIŃSKI Z NATIVE SPEAKER’EM !!!

Easy-Talk Aktywna Nauka Języków Obcych to szkoła, w której masz wyjątkową okazję uczyć się języka chińskiego z native speakerem, doświadczonym w nauczaniu, serdecznym i stawiającym sobie za cel szybkie i solidne nauczanie chińskiego.

Powstaliśmy dla Ciebie! Naszym celem są Twoje korzyści, płynące z aktywnej nauki języków obcych! Przygotowaliśmy kursy, dzięki którym wykorzystujesz 100% czasu podczas każdych zajęć. Podręczniki zostały wybrane z największą starannością, biorąc pod uwagę aktualność treści, ich przydatność w życiu codziennym i zawodowym jak i odpowiednie proporcje między nauką poprawnego mówienia a ćwiczeniem gramatyki, czytania czy pisania.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek16:00 - 21:00
Sobota11:00 - 21:00
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Magda
ul. Jagiellońska 12/4
85-067 Bydgoszcz
NIP: 5621755542

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.