Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język arabski18 - 129 / 50 min

Magda

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Kurs języka arabskiego:
zajęcia indywidualne: 129 zł. za godzinę dydaktyczną (50 minut)
szkoła językowa Easy-Talk w Bydgoszczy ul. Jagiellońska 12
tel.: 500 - 751 - 203

Język arabski jest językiem urzędowym w 24 krajach oraz jednym z sześciu języków ONZ jako język Zgromadzenia Ogólnego NZ. Arabskiego używa około 280 milionów ludzi na świecie od Zachodniej Afryki aż po Wschodnią Azję. Znajomość języka arabskiego otwiera wiele możliwości ze względu na rosnące aktualnie zainteresowanie światem arabskim i muzułmańskim wśród polityków, podróżników i młodzieży na całym świecie. W naszej szkole nauczymy cię posługiwania się językiem arabskim w piśmie i mowie na poziomie komunikatywnym. Znajomość języka arabskiego pozwoli ci rozwijać pasje, zacząć wymarzoną pracę, gdzie wymagany może być język arabski, bądź zdobycia cennego doświadczenia w posługiwaniu się tym językiem jako atut.Język arabski należy do rodziny języków semickich, w której zaliczany jest do grupy języków południowo-zachodnich. Arabski jest językiem Świętej Księgi Islamu zwanej Koranem. Arabowie słysząc gdy obcokrajowiec mówi (nawet niewiele) w języku arabskim wpadają w zachwyt i są pełni podziwu. Podziwiają obcokrajowców, którzy nawet w małym stopniu posługują się językiem arabskim.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota15:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Magda
ul. Jagiellońska 12/4
85-067 Bydgoszcz
NIP: 5621755542

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.