Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Zamość

O mnie

Witam wszystkich,

Oferuję skuteczne, profesjonalne (szyte na miarę), indywidualne zajęcia z języka angielskiego w miłej atmosferze. Jestem po to by pomóc w osiągnięciu wyznaczonego celu językowego, ale także aby motywować i wspierać.

Z uwagi na zmieniającą się sytuację, również w branży edukacyjnej udzielam lekcji online wykorzystując do tego platformę Classroom lub Microsoft Teams. W zależności od preferencji proponuję:

zajęcia całkowicie zdalne lub zajęcia mieszane (co pewien czas spotykamy się w cztery oczy i omawiamy najtrudniejsze i problematyczne zagadnienia).

Nauczam na każdym poziomie zaawansowania od A1 do C2.

Udzielam lekcji z zakresu:

General English- nauka języka od podstaw, kontynuacja, doskonalenie. Przeprowadzam konwersacje z zakresu General English.

Prowadzę zajęcia z języka angielskiego branżowego w zakresie: informatyki (IT),

Logistyki (Logistics),

Biznesu (Business English) oraz innych branż, stosownie do potrzeb. Przeprowadzam sesje podnoszące umiejętności obszarowe tzn: pracuję z uczniem na poziomie języka angielskiego w zakresie ,który sprawia uczniowi najwięcej problemów ( gramatyka, leksyka, bariera mówienia);

przeprowadzam konwersacje oraz kompleksowe treningi leksykalne i gramatyczne;

kompleksowo przygotowuję do egzaminów językowych typu: matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ; matura IB , dwujęzyczne egzaminy wstępne z języka angielskiego do szkół ponadgimnazjalnych o profilu dwujęzycznym, egzaminy uniwersyteckie: B1, B2, C1, C2 oraz certyfikatów FCE, CAE , czy CPE. Przygotowuję dokumenty (CV, list motywacyjny) w języku angielskim niezbędne podczas procesu rekrutacji oraz zapewniam kompletne pomoce w przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej (na życzenie klienta mogę przeprowadzić symulację rozmowy kwalifikacyjnej). Jestem osobą opanowaną, cierpliwą ,wkładającą dużo serca w wykonywaną pracę, jednocześnie wymagam dużo od samego siebie a tym samym od swoich uczniów. Zajęcia prowadzę są w sposób efektywny z naciskiem na indywidualne potrzeby językowe słuchacza od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00. Dodatkowych informacji udzielam drogą telefoniczną. Szanowni Państwo przez wzgląd na szacunek do moich uczniów/ słuchaczy, nie odbieram telefonów podczas prowadzenia zajęć. Uprzejmie proszę o pozostawienie wiadomosci sms lub wiadomości mailowej Skontaktuję się tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Z góry dziękuję za wyrozumiałość. Dziękuje za zainteresowanie moją ofertą. Serdecznie Zapraszam!

Doświadczenie: 10-letnie doświadczenie w nauczaniu one-to-one, magister filologii angielskiej, uprawnienia egzaminatora, doświadczenie w nauczaniu osób na każdym poziomie zaawansowania. Stale podnoszę swoje kwalifikacje m.in poprzez czynne uczestnictwo w konferencjach naukowych i seminariach z zakresu badań nad językiem angielskim jak i z obszaru metodyki i dydaktyki. Liczne wyjazdy w ramach programów Erasmus oraz Comenius DVALD.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.