Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Zamość
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam wszystkich,
Oferuję skuteczne,profesjonalne (szyte na miarę), indywidualne zajecia z j.angielskiego w miłej atmosferze. Jestem po to by pomóc w osiągnięciu wyznaczonego celu językowego,ale także by motywować
i wspierać, dlatego też wspieram merytorycznie nawet poza wyznaczonymi godzinami zajęć.
Z uwagi na zmieniające się trendy, które nie omineły również branży edukacyjnej udzielam lekcji zdlanych wykorzystując do tego platformę Gsuite lub Microsoft 365. Proponuję również korzystanie z kilku ciekawych aplikacji mających na celu podniesienie kompetencji językowych np: e-tutor lub hellotalk. W zależności od preferencji proponuję: zajęcia całkowicie zdalne lub zajęcia mieszane (co pewien czas spotykamy się w cztery oczy i omawiamy najtrudniejsze i problematyczne zagadnienia).
Nauczam na każdym poziomie zaawansowania od A1-C2. Udzielam lekcji z zakresu General English- nauka języka od podstaw, kontynuacja, doskonalenie. Przeprowadzam konwersacje z zakresu General English. Prowadzę zajęcia z języka angielskiego branżowego w zakresie: informatyki (IT), logistyki (Logistics), biznesu (Business English)  oraz innych branż, stosownie do potrzeb. Przeprowadzam sesje podnoszące umiejętności obszarowe tzn. pracuję z uczniem na poziomie języka angielskiego w zakresie ,który sprawia uczniowi najwięcej problemów ( gramatyka,leksyka, bariera mówienia)przeprowadzam konwersacje oraz kompleksowe treningi leksykalne i gramatyczne. Kompleksowo przygotowuję do egzaminów językowych typu:matura z j.angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ; matura IB , dwujęzyczne egzaminy wstępne z j.angielskiego do szkół ponadgimnazjalnych o profilu dwujęzycznym, egzaminy uniwersyteckie: B1,B2,C1,C2;FCE, CAE ,CPE. Przygotowuję dokumenty (CV, list motywacyjny) w j.angielskim niezbędne podczas procesu rekrutacji oraz zapewniam kompletne pomoce w przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej (na życzenie klienta mogę przeprowadzić  symulację rozmowy kwalifikacyjnej). Jestem osobą opanowaną,cierpliwą ,wkładającą dużo serca w wykonywaną pracę, jednoczesnie wymagam dużo od samego siebie a tym samym od swoich uczniów. Zajęcia prowadze są w sposób efektywny z naciskiem na indywidualne potrzeby językowe słuchacza od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00 ( także w okresie wakacyjnym lipiec,sierpień oraz w okresie ferii zimowych). Dodatkowych informacji udzielam drogą mailową bądź telefoniczną :) W treści pierwszego maila/sms’a proszę o podanie z jaką częstotliwością oraz w jakim wymiarze czasowym chcielibyście Państwo uczęszczać na zajęcia; ułatwi mi to dobór najdogodniejszego terminu zajęć. Szanowni Państwo przez wzgląd na szacunek do moich uczniów/ słuchaczy, nie odbieram telefonów podczas prowadzenia zajęć.Uprzejmie proszę o pozostawienie wiadomosci sms lub wiadomości mailowej. Skontaktuję się tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Z góry dziękuję za wyrozumiałość. Dziękuje za zainteresowanie moją ofertą. Serdecznie Zapraszam!               
Doświadczenie: 10-letnie doświadczenie w nauczaniu one-to-one, magister filologii angielskiej, uprawnienia egzaminatora, doświadczenie w nauczaniu osób na każdym poziomie zaawansowania. Stale podnoszę swoje kwalifikacje m.in poprzez czynne uczestnictwo w konferencjach naukowych i seminariach z zakresu badań nad językiem angielskim jak i z obszaru metodyki i dydaktyki. Liczne wyjazdy w ramach programów Erasmus oraz Comenius DVALD.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota08:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.