Dorota Olszówka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz

O mnie

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych działającego pod patronatem Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu na specjalności j. francuski. Doświadczenie w nauczaniu zdobyłam dzięki udzielaniu korepetycji indywidualnych, praktykom w szkole podstawowej i liceum oraz pracy w szkole językowej Empik, gdzie prowadziłam zajęcia dla dorosłych. Mam za sobą 2 dłuższe pobyty we Francji, a na co dzień pracuję z klientem francuskojęzycznym.Udzielę korepetycji na terenie Bydgoszczy lub miejsowości: Osielsko, Niemcz, Dobrcz, Pruszcz, SerockKoszt: 50zł/60 min.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Uniwersytet A.Mickiewicza w Poznaniu
Magister
filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.