Dorota Olszówka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy. Przez 2 lata pracowałam z j. hiszpańskim, używając go w mowie i piśmie.Doświadczenie w nauczaniu zdobyłam podczas praktyk w szkole w klasach I-III i w gimnazjum, podczas pracy w szkole językowej Empik (gdzie pracowałam z dorosłymi) i zajęć indywidualnych z uczniami w różnym wieku. Chętnie udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego dzieciom w wieku do lat 12. Godziny zajęć do ustalenia. Kontakt: 790589221

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Uniwersytet A.Mickiewicza w Poznaniu
Magister
filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.