Dorota Sułek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Józefów
Otwock

Dorota Sułek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Dorota Sułek

O mnie

Jestem lektorem języka rosyjskiego z długoletnim stażem pracy.

Udzielam korepetycji oraz indywidualnych lekcji języka rosyjskiego na wszystkich poziomach. Pomagam w przygotowaniach do matury oraz do egzaminu STANAG 6001.

Stosuję różne metody nauczania - tradycyjne, kontekstowe i mieszane. Dobór metody i materiałów naukowych uzależniam od poziomu znajomości języka oraz oczekiwań klienta. W nauce wykorzystuję artykuły, podcasty, filmy. Dzięki temu osoby uczące się języka utrwalają słowa, zwroty, konstrukcje gramatyczne poprzez skojarzenia z konkretną tematyką i wypowiedzią

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1987 - 06.1992
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2023

Bardzo polecam, oceny z 1,2 wybiły się na 3/4 i to w krótkim czasie.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2022

Uczę się u Pani Doroty od paru miesięcy i po tak krótkim czasie widzę poprawę w mojej znajomości języka. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, wszystkie pojęcia są bardzo dobrze wytłumaczone.
Bardzo Polecam

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2022

Ucze się z Pania Dorota od prawie roku i widze duzy postęp, Jestem w 3 klasie Liceum i jak w 2 klasie na polrocze mialam 1 to juz na koniec mialam prawie 3 a w tym roku mam 4.
Bardzo Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2022

Pani Dorota pomaga mojemu synowi w opanowaniu języka rosyjskiego 6 klasa szkoła podstawowa. Doskonałe podejście i umiejętność przekazania wiedzy. Już cyrylica nie przeraża. Widać postępy. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2022

Bardzo dobra i wyjątkowa nauczycielka języka rosyjskiego . Jej metody nauczania oraz podejście do dzieci i młodzieży sprawiają, że nauka staje się łatwa i przyjemna. Syn nie miał wcześniej styczności z tym językiem, dzięki lekcjom z Panią Dorotą opanował szybko wytyczony przez szkołę zakres materiału. Gorąco polecamy wszystkim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.