Dorota Sułek

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Józefów
Otwock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam dorosłych, młodzież i dzieci na indywidualne lekcje języka rosyjskiego. Przygotowuję do STANAG6001
Oferuję:
 - wysokiej jakości sesje z języka rosyjskiego dla wszystkich, którzy widzą szansę rozwoju osobistego dzięki umiejętności porozumiewania się w tym języku,
 -wysokiej jakości korepetycje z języka rosyjskiego dla wszystkich, którzy mają potrzebę uzupełnienia zaległości, poprawienia ocen, odnalezienia przyjemności w nauce tego języka.
Moim celem jest zoptymalizowanie nauki języka rosyjskiego, zwiększenie zaangażowania ucznia i jego pewności siebie.
Pracuję z uczniem według indywidualnie opracowanego, optymalnego i efektywnego planu nauki. Indywidualne podejście do osób, z którymi pracuję oznacza adekwatny dobr materiałów, odpowiadających potrzebom i oczekiwaniom ucznia.
Stosuję metodę nazywaną uczeniem kontekstowym, gdzie nowo poznane słowa i zwroty kojarzone są z określonym tematem, sposobem wypowiedzi native speakera. Dzięki temu uczeń zapamiętuje nie tylko nowe słownictwo, ale także prawidłowy sposób jego użycia. Na zajęciach wykorzystuję aktualnie publikowane treści (filmy, artykuły, audycje, wywiady), dzięki temu stale pracujemy na autentycznym, "żywym" języku.
Lekcje ze mną są jak trening w sporcie . Wspólnie osiągamy założony cel dzięki systematyczności, staranności, cierpliwości i silnej motywacji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1987 - 06.1992
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2023

Bardzo polecam, oceny z 1,2 wybiły się na 3/4 i to w krótkim czasie.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2022

Uczę się u Pani Doroty od paru miesięcy i po tak krótkim czasie widzę poprawę w mojej znajomości języka. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, wszystkie pojęcia są bardzo dobrze wytłumaczone.
Bardzo Polecam

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2022

Ucze się z Pania Dorota od prawie roku i widze duzy postęp, Jestem w 3 klasie Liceum i jak w 2 klasie na polrocze mialam 1 to juz na koniec mialam prawie 3 a w tym roku mam 4.
Bardzo Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2022

Pani Dorota pomaga mojemu synowi w opanowaniu języka rosyjskiego 6 klasa szkoła podstawowa. Doskonałe podejście i umiejętność przekazania wiedzy. Już cyrylica nie przeraża. Widać postępy. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2022

Bardzo dobra i wyjątkowa nauczycielka języka rosyjskiego . Jej metody nauczania oraz podejście do dzieci i młodzieży sprawiają, że nauka staje się łatwa i przyjemna. Syn nie miał wcześniej styczności z tym językiem, dzięki lekcjom z Panią Dorotą opanował szybko wytyczony przez szkołę zakres materiału. Gorąco polecamy wszystkim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.