Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Pruszków
Piastów
Komorów
Milanówek
Nadarzyn
Błonie
Podkowa Leśna
Warszawa (Włochy +3)

Darek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Darek

O mnie

Witam,Jestem absolwentem szkoły muzycznej I i II stopnia. Następnie ukończyłem studia na kierunku "Jazz i muzyka estradowa" na UMCS w Lublinie. Jestem także po studiach podyplomowych "Przygotowanie pedagogiczne". Na gitarze gram już prawie 20 lat, a uczę gry na instrumentach od prawie 10 lat. Oprócz gitary moim instrumentem jest fortepian, gitara basowa oraz ukulele.Mogę nauczać w różnych stylach muzycznych: rock, pop, jazz, funk, reggae, itp. Posiadam duże doświadczenie sceniczne, telewizyjne oraz pedogiczne. Od ponad 2 lat prowadzę kanał na Youtubie o tematyce edukacyjno-muzycznej gdzie udało się zdobyć prawie 20.000 subskrybcji!Zapraszam!Pozdrawiam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2000 - 06.2010
Szkoła muzyczna w Sochaczewie
gitara klasyczna
09.2010 - 06.2013
UMCS
Licencjat
jazz i muzyka estradowa
10.2014 - 06.2016
AHE w Łodzi
Przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Pan Darek uczy na gitarze mojego syna od roku. Nie mogę powiedzieć złego słowa o tym nauczycielu. Motywuje ucznia do gry na instrumencie poprzez różnorodny dobór piosenek. Nie odwołuje zajęć, więc lekcje są regularne i prowadzone są w miłej atmosferze:) Polecam!

avatar
Jaromir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2012

Bardzo duża wiedza muzyczna, umiejętność przekazywania wiedzy, potrafi motywować ucznia do pracy, lekcje są prowadzone w miłej atmosferze. Bardzo polecam !!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2012

Potrafi motywować do pracy,cierpliwy,prowadzi cieawie zajęcia w miłej atmosferze. Duże doświadczenie i wiedza o muzyce. Zawsze punktualny. Serdecznie polecam!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2012

Duża wiedza o muzyce, dobry sposob przekazania i miła atmosfera polecam.

avatar
Mirella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2012

Serdecznie polecam. Doskonały kontakt, cierpliwość do ucznia godna pochwały i przede wszystkim kompetencje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.